Šta je novo?

PES 2011

Opet su se igrali sa smesnim cigaretama :)


Maremas, kako se snalazis sa novim nacinom odbrane i oduzimanja lopte, to me brine..

Zadovoljavajuce za sad, ucim jos, nisam do sad strasno ispadao iz duela, u nekim situacijama lomim palac, kad moram da usmeravam palicu na igraca na jednu stranu koja mi nekako ne lezi za ruku, uglavnom sve vreme drzim palicu ka igracu, dosta igram i manual odbranu pa onda po potrebi malo X, inace vise ne moras da koristis R1 uz X, dovoljno je samo X.

Edit:
VIdecu kad budem igrao protiv Mesija :D
 
Poslednja izmena:
Da nije ovo previse ;) ?

nnjfqb.gif
 
Zavisi kako se bude radila ta finta, ne znam kako izgleda taj sistem gde sam dodeljuješ kako radiš koju fintu. Ako bude desni analog na gore + R2 ili tako nešto, da, jeste previše. Ali dobro, šta ja znam :)
 
Maremas, mozse li mi reci, video sam na nekoliko videa, zasto ostane jedan odbrambeni igrac na gol liniji? kao na tvom videu kod drugog gola.
To je bag u ovoj beti, desavalo mi se da mi ostanu i dva igraca na gol liniji, to nece biti u full igri.
 
evo vam sve to pa i malo vise sa boljom muzikom :)

[youtube]Gq2BsBdis-M[/youtube]

youtube i dalje obradjuje video tako da nece biti moguce odmah pustiti HD

Sta se desilo sa golmanom na 0:44 i 0:54

Sudar dva defanzivca na 1:14 i naravno napadac dolazi do lopte. E zbog ovoga ja vise ne igram PES. Znaci, mozes da si najbolji na svetu kad ovaj sudar dva *****a ne zavisi od tebe nego je kompjuter tako hteo. I naravno posle primis gol...

@maremass

I kakvi su ti utisci dok igras? Da li si generalno zadovoljan?
 
@maremass

I kakvi su ti utisci dok igras? Da li si generalno zadovoljan?
Meni je i ovako nekompletna beta verzija najbolji PES ikada ;)

Nego verujem da mnoge zanima online, juce smo odigrali preko 15 utakmica sa raznim protivnicima, iz UK, Brazila, Francuske, Spanije, Nemacke, Italije i td. i mozda u 2, 3 utakmice smo imali malih problema, vise se lag ne manifestuje teleportima kao ranije ili kasnjenjem kontrola kao u PES 2010 vec tako sto se igra blago uspori, ali i tako vi mozete normalno da igrate, jer mozete da kontrolisete svaki svoj pokret, cak mozete i da driblate sto sigurno nebi pokusavali da vam laguje u PES 2010, eto u te 2, 3 utakmice nam se igra blago usporila ali to je bilo na kratko i usporenje je bilo ne znatno, kazu da je online kod i tehnologija drugacija nego pre... inace Master Liga online ima da bude mod boli glava!

Evo ga novi gameplay video od 20 minuta
[YOUTUBE]3H50v_yD5A4[/YOUTUBE]


wladymeere vidi kolegu ;)
40341_421075224326_280573964326_5007508_631921_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Okacio je Shin vec :) I ja sam se pribojavao da ce sa tim fintama u*ebati stvar, ali citam da treba izuzetan tajming, plus sto samo retko koji igrac moze da ih izvede, dakle mozes da ih pokusas sa svima, ali to ce biti traljavo i neuspesno ako je to neki losiji igrac, kao u stvarnosti...
 
Confirmed by PESFan, Jon revealed Tottenham Hotspur are the second licensed English team.


Bolje da su ubacili Young Boys.:d
 
Lista stadiona:

Licensed


Old Trafford
Wembley Stadium
Camp Nou
Santiago Bernabéu
Estádio da Luz
Estádio do Dragão
Estádio José Alvalade
El Monumental
Stade Louis II
Amsterdam Arena
Saitama Stadium 2002
Giuseppe Meazza
San Siro
Stadio Olimpico

Unlicensed

Konami Stadium
Estádio do Amazonas
Estadio de Palenque
Estádio de Escorpião
Estadio del Nuevo Triunfo
Bristol Mary Stadium
Mohamed Lewis Stadium
Ville Marie Stadium
Rose Park Stadium
Stade de Sagittaire
Stadio Orione

Stadium Editor je izgleda ogranicen samo prostorom na tvom hardu, tako da ce biti milion custom stadiona :) Ne znam jos koliko ce to biti fleksibilno, ali ocekujem neke nase pokusaje Marakane i JNA.. :)
 
Hoce li moci da se odradi neki sync pre pocetka utakmice ?
To bi bilo cool.
 
Iskreno se nadam.
 
Mada, jos bi bilo bolje ako bi ljudi mogli da igraju na razlicitim stadionima :D.
Cini mi se da u SF4 svako bira da li ce muzika biti remixed ili ne i da li su glasovi ENG ili JAP(mozda i gresim).
Da li se dimenzije terena uopste razlikuju?
 
Ovaj novi sistem dodavanja mi se bas i ne svidja...dugo treba igracu da uputi loptu.
Jedino ukoliko ovi tipovi sto igraju na klipovima nisu nesto vesti, to me jedino tesi...
 
Ovaj novi sistem dodavanja mi se bas i ne svidja...dugo treba igracu da uputi loptu.
Jedino ukoliko ovi tipovi sto igraju na klipovima nisu nesto vesti, to me jedino tesi...

Kazu da je bas suprotno, odnosno da u Fifi recimo moras duze da drzis da bi registrovalo nego u ovom PES-u, znaci nema nekog kasnjenja, mogu da se odigraju brze kontre na prvu i slicno..
 
Kazu da je bas suprotno, odnosno da u Fifi recimo moras duze da drzis da bi registrovalo nego u ovom PES-u, znaci nema nekog kasnjenja, mogu da se odigraju brze kontre na prvu i slicno..

Ping-pong?
Pa i u Fifi prebrzo mozes da odigravas akcije, ako je ovo jos brze ... onda strasno.
Negde sam citao da su normalna dodavanja spora, ali da proigravanja idu prebrzo.
Da sam upao u betu, mogao sam i sam da testiram :).
 
Ne ping pong.. citam da je najbolje dobacivanje u fudbalskim igrama do sada, to su komentari.. videcemo i sami uostalom kad izadje demo.
 
Ne ping pong.. citam da je najbolje dobacivanje u fudbalskim igrama do sada, to su komentari.. videcemo i sami uostalom kad izadje demo.

Dodavanje u PES 2011 je nesto najbolje, imao sam takve pasove da nisam mogao da verujem i to sa ne bas tako kvalitetnim igracima, mogu da zamislim samo kakve ce lopte cica Pirlo da deli.
 
Pa to, sama cinjenica da konacno mozes da uputis loptu u prazno, dakle ne mislim na sut u prazno, kako smo do sada nazivali komandu na trougao, gde igrac automatski ide ka lopti.
 
konacno mozes da uputis loptu u prazn

Pa to si imao i pre, zvao se manual pass i radio se na desni analog. Čak si mogao odraditi i manual long pass. A imao si i skalu za jačinu prilikom takvog dodavanja ;)

komandu na trougao, gde igrac automatski ide ka lopti.

kretanje igrača si mogao poništiti sa super cancel komandom i promeniti mu kretanje :)

Ne zanosite se previše sa tom slobodom dodavanja, većini vas (pa i meni) odgovara da bude polu-automatsko. Kukaćete ako urade ono što je u FIFI pod manual passing opcijom, ozbiljan sam.

wladymeere vidi kolegu

jašta, to se zove "meet an enemy" metoda :d
 
Poslednja izmena:
Taj manual passing u fifi ubija, nisi ni svestan koliko je tesko, ucini ti se da ce ti otvoriti milion novih mogucnosti, ali brzo shvatis koliko moras da se cimas oko nekih sitnih, podrazumevanih stvari na koje si navikao. U fifi je gadno, mozda u PES-u bude neko poluautomatsko po default-u...
 
Pa da, na X ce biti neki mix dosadasnjih paseva i manuelnog pasa, sa velikom zavisnoscu od kvaliteta igraca.. a na L1 + X ces imati opet onaj totalni manual pas sto je do sada bio na desnom analogu. Samo reci hvale su za nove paseve..

BTW:

PES 2011

[YOUTUBE]D1fD3MVF45w[/YOUTUBE]

RL

[YOUTUBE]_pMxlzd2bG4[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Pa to si imao i pre, zvao se manual pass i radio se na desni analog. Čak si mogao odraditi i manual long pass. A imao si i skalu za jačinu prilikom takvog dodavanja ;)

Igram na sony dual shock 2 gejmpedu i manual pass mi nikad nije radio kako treba na desni analog, mogu da dodam samo u svega 6 pravaca, tako nesto, predpostavljam zato sto mi gejmped ide preko konvertora i sto je za PS2.

p.s.
Govorim za pc.
 
Evo malo zanimljivih golova, animacije suta su je*acke ;)
[YOUTUBE]O-V2t_QRYqs[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]imOms4nITHU[/YOUTUBE]


[YOUTUBE]BQ5wShIZMZ8[/YOUTUBE]


[YOUTUBE]EAhcKWug6tM[/YOUTUBE]


[YOUTUBE]7VYzwDNASjA[/YOUTUBE]
 
Nazad
Vrh Dno