Šta je novo?

PES 2011

Bilo bi lepo, da... to su sve boljke koje se vuku godinama, ali nista strasno, ja se nadam da konacno imaju pravu fondaciju u next-genu, a takve 'sitnice' mogu da sacekaju sledece verzije koje samo peglaju vec ustanovljeni gameplay..

Inace malo me brine sto su izgleda izbacili oduzimanje lopte na "X", ne bas izbacili, ali vise ne mozes da se oslanjas toliko na to.. treba izuzetan tajming i uglavnom ne uspe. Morace na druge nacine da se oduzima lopta... sreca pa nisu dirali uklizavanja, koja su kazu, bolja nego ikad.
 
Poslednja izmena:
takve 'sitnice' mogu da sacekaju sledece verzije koje samo peglaju vec ustanovljeni gameplay

da iole poznaješ PES znao bi da se iz serijala u serijal menjao iz korena. od pristupa igri do "fora" koje prolaze a boljke su ostajale i ostajale. Evo, izgleda da je i dalje ostala boljka probij po boku, dodji do gol aut linije i dodaj na drugu stativu.

A što se tiče X dugmeta... pa ko ti kriv kad držiš flaster na X :p
 
Poslednja izmena:
Da, jos kad bi to moglo da se nazove boljka :) To je precesta akcija i u pravom fudbalu. Ne smes dozvoljavati to, jednostavno... Boljka bi moglo da se nazove neumoljivo trcanje po gornjoj aut liniji sa prebrzim igracem i onda centarsut, ali to ce valjda biti umanjeno sada sa bolje odradjenim zamaranjem igraca..
 
Nije problem u probijanju, problem je u preciznosti dodavanja u takvoj situaciji i totalnoj pasivnosti golmana.

ali to ce valjda biti umanjeno sada sa bolje odradjenim zamaranjem igraca..

Aham, sigurno, kao i svake godine, još od 2004. rade na tome :)
 
Sto trolujes? :) Ne, nisu nikad obecali takvu staminu do sad, gde ne mozes non stop da trcis sa jednim igracem, vec moras da iskuliras dok se ne odmori..
 
Izlazi 8. Oktobra..
 
Nisam ovakav, dao sam lepsih golova. Ovoj gol nista posebno, ne znam sta te je to posebno ocaralo? Lik sam bez bloka sutuira sa prosecne udaljenosti, samo je raspalio po sutu. Nikakvo umece za ovo ne treba.

Odusevilo me je kako je on sutnuo loptu, i kako su animacije odradile posao. On nije raspalio po lopti. Da je raspalio sutirao bi punom. On je jako sutirao-felsirao unutrasnjom sa velike daljine, i tome se divim. Gol je sasvim realan, jos jednom napominjem da je Kleo postigao takav gol. A to sto si davao u PES-u 2010 golove sa 100m, davao sam ih i ja i uopste se nisam divio njima. Ibrahimovic a i jos dosta njih sa 100m ne mase.
 
Odusevilo me je kako je on sutnuo loptu, i kako su animacije odradile posao. On nije raspalio po lopti. Da je raspalio sutirao bi punom. On je jako sutirao-felsirao unutrasnjom sa velike daljine, i tome se divim. Gol je sasvim realan, jos jednom napominjem da je Kleo postigao takav gol. A to sto si davao u PES-u 2010 golove sa 100m, davao sam ih i ja i uopste se nisam divio njima. Ibrahimovic a i jos dosta njih sa 100m ne mase.
+1
 
Slazem se da se igra ne moze oceniti na osnovu snimaka sa youtube, ali koliko moze da se vidi meni deluje skoro pa isto kao PES 2010. Toliko prica o novim animacijama, a ako sam video tek po neku. Ovo ne pisem da bi se svadjali ovde, meni tako deluje...naravno da se vidi napredak u odnosu na 10-ku, ali to je sve minimalno. Ko igra samo PES normalno da je odusevljen i sitnicom, oni koji su probali i "nesto drugo" naravno da ne mogu da padnu na doope zato sto sad mozes da se dobacujes i da se kreces u 360. Koliko vidim i dalje trce ko majmuni...
 
Ko igra samo PES normalno da je odusevljen i sitnicom, oni koji su probali i "nesto drugo" naravno da ne mogu da padnu na doope zato sto sad mozes da se dobacujes i da se kreces u 360.

Sa ovim se slazem, ali mene je Fifa pocela da smara, gameplay je dobar, ali dosadi kada stalno igras jedno isto.
 
Ja mislim da ce ova nova FIFA 2011 biti bolja od svih fudbala do sada.
 
Poslednja izmena:
pes2011cover.jpg
 
E ovo se zove cover a ne one smejurije što je prikazala "konkurencija".
 
Prvi gol sam ja dao, drugi drugar ;)
[YOUTUBE]VzfLjvBO4qE[/YOUTUBE]
 
Pa omot je jako uverljiv, tačno oslikava ono šta će biti u igri kad se zaletiš na Messija :)

Dakle, grafika, animacije, fenomenomenalan cover je tu... čak i besmislena kamera koja konstantno menja ugao dok se približavaš kaznenom :)

Još samo da srede gameplay i bagove sa golmanima i to je to :)
 
Cemu ova muzika Maremas? :)
 
Da bi ti PITO ;)
 
Ja nisam znao sta me je snaslo dok sam gledao :)
 
evo vam sve to pa i malo vise sa boljom muzikom :)

[youtube]Gq2BsBdis-M[/youtube]

youtube i dalje obradjuje video tako da nece biti moguce odmah pustiti HD
 
Bravo za muziku :) Ona bomba Goufrana je vrh!
 
Sto su im trebale ove bombone, burence i slicno?
 
PES 2011 ima sve sanse da postane najbolji PES ikada! ;)


Nego igrao sam danas protiv lika koji je imao Pata i Agbonlahora u spicu napada, kad sam video reko sam sebi puko sam ko zvecka, ali nekako sam ga zaustavio, citao sam ga svaki put i to sa mojom default odbranom, ili on nije imao pojma ili sam ga ja dobro zatvorio... ni jednom nije uspeo da me pretrci ;)

Evo sta smo Toti, Milos i ja kupili od igraca:

Salomon Kalou
Yoan Gouffran
Stefano Mauri
Clément Chantôme
Steven Reid



Evo i vrednosti nekih igraca od pre par sati




 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno