Šta je novo?

PES 2011

Koliko znam ljudi su više penala dobili na auto-uklizavanje nego na simulaciju al dobro, nisam igrao toliko da bih mogao da pričam sa sigurnošću. Sve u svemu, simuliranje je svedeno na besmislicu, ono, ubacili čisto da kažu da postoji.
 
Bolje i to nego kao sto je bilo u Fifi 1998 gde si na 2xR1 u 50% slucajeva imao penal :).
 
Po ovome videu PES ni ove godine nece biti konkurencija FIFI.
 
evoweb.png

Nista dok sami ne probamo igru ;)



6j1slt.jpg

:D


Jedan lep isecak...
[YOUTUBE]mmwX8_d6z58[/YOUTUBE]

...eto kako ces zaustavljati Messia online:D
[YOUTUBE]mC-0PHNJC0A[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
[youtube]aW7cl7IyzME[/youtube]


pes1990king je napisao(la):
Yeah, I'm from Germany. Here is more or less what they say:

Dennis Winkler:

-most like: freedom in passing and playing, genius passes are possible
-balanced tricks (in 2010 it was unbalanced in his eyes)

conclusion: PES 2010 and 2011: PES 2011 is Champions League and PES 2010 is like second or third league.

Marvin Ronsdorf:
-freedom, 360° freedom, power bar
-no scripting, not so addicted to AI, just skills
-likes the drag and drop system in the team management -> really fast to set everything as you wish

conclusion: PES 2011 has not so much in common with 2010, 2009 and 2008 anymore. It feels very new. Very positive, when you get a feeling for everything after a while, it feels more intensive, more like you on the place, more control, you can decide how you play and not just play the game.

Hope I could help you, sry for the probably bad or easy english
 
Idi bolje na sever ili igraj master ligu, nije za tebe ozbiljna priča o igrama ;)
 
I master liga je za ljude ;)
 
haha... sad bi trebalo da se upecam na ovo :)

bolje ne spamuj i informiši se malo pre nego što počneš da lupetaš
 
Poslednja izmena:
:banana: Hihihi i ove godine dobijam promo kopiju PES 2011 za PC i PS3 od pesfan.com, samo se nadam da ce mi sad doci pre zvanicnog izlaska igre, negde oko 15og oktobra.
 
:banana: Hihihi i ove godine dobijam promo kopiju PES 2011 za PC i PS3 od pesfan.com, samo se nadam da ce mi sad doci pre zvanicnog izlaska igre, negde oko 15og oktobra.

Taman da svratiš do mene da isprobamo paralelno :d
 
Al ste opleli negativno po ovom snimku, s obzirom da nema nista dok licno ne probas, meni vecina stvari ovde izgleda sjajno, bas se vidi sloboda u kreiranju akcija, animacije vecinom izgledaju super, necu da lazem da su sve ekstra, neke su bas de*ilne, ali bas se vidi znacajan pomak...
 
Pa ne igraš čoveče ne ljuti se pa da ti svake godine bude pomak bitan :)

Kao što rekoh, PES 2011 - engineered for hypedom :d

Čekamo demo ;)
 
A relano kakav god da bude to nam je to, jedino je PES vredan pomena sto se fudbalskih simualcija tice ostalo je niza klasa nije vredno ni da se ratio na torrentima trosi...
 
Pa ne igraš čoveče ne ljuti se pa da ti svake godine bude pomak bitan :)

Kao što rekoh, PES 2011 - engineered for hypedom :d

Čekamo demo ;)

Pomak je ogroman u svakom pogledu, to se lako moze primetiti po snimku ako znas gde da gledas..
 
Ja gledam u gameplay, briga me za animacije. A tu ne vidim nikakav drastičan pomak. Ako misliš da spomeneš kako se vidi 360 dodavanje, svaka čast, ja ga ne vidim. U svakom slučajuproblem u PESu nikad nije ni bilo dodavanje već drugi elementi poput prolaženje kroz igrača, bekovi sa 98 staminom koji totalno crknu već oko 70tog minuta a nikad ti bez obzira na postavke nisu ni u odbrani ni u napadu dovoljno itd itd.
 
Poslednja izmena:
Oćeš i ti sa nama? :p
 
Oćeš i ti sa nama? Boris ne može ni u PESu da me pošteno dobije pa makar da bude malo interesantno :p
 
u Japanu, gde drugde :)
 
Bio dolje, niste mi nedostajali uopste ;)
 
Verovatno cu da dobijem ranu betu igre(kontam da je to review kod) ali za konzole(trazicu PS3), samo moram da vidim kad mogu da je dobijem, nadam se sto pre... tako da ce neko imati srece da sa mnom proba PES 2011 pre svih :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno