Šta je novo?

PES 2011

Ma vec pojeo i zatvorio kutiju uredno, sad odmara :p

TechFit dresove su odradili ekstra..

Thierry-Henry-Real-Madrid-001.jpg


800pxwcfrance.jpg
 
Poslednja izmena:
Ubedljivo najdetaljnije impresije za PES 2011.

Klikni na sliku!


We’ve been told many times PES 2011 is a brand new game, and there’s no question things have changed dramatically. Good news is, it will take only a few moments to realise just how much. It’s a bombardment of improvements and jaw-dropping change from the get go, re-affirming quickly what we’ve been told for a good few months. From the new broadcast camera, to the improved animations, and the new passing system, there’s nothing that remotely reminds you of PES on this generation – never mind PES 2010.

Lets make this clear, the animations in PES 2011 are on another planet compared to PES 2010. There’s no point comparing them to last year in a still frame or gameplay segments from a trailer...
 
Kroz pishu.. :)

pes2011indepthtrailerww.gif
 
Al posle je dobio lakat :D
 
God is a Geek Hands-on..

It seems like “engineered for freedom” is the correct tagline for this years PES, especially when it comes to the passing. The “hardcore” football gaming fans will really enjoy PES 2011, a game that (importantly) at its core still feels like PES. There are of course little niggles and bugs about but I fully expect the guys over at Konami to sort out these issues in time for its October release. In all honesty, I cannot wait until the game is released…..PES is well and truly back!

http://www.godisageek.com/2010/07/pes-2011-hands-on-impressions-aryels-view/
 
God Is A Geek Hands-on Part 2 (Asim Tanvir)

Sure, the goalkeepers need some work (fully expect this issue to be sorted by the next build) and some extra polish in certain areas wouldn’t hurt but at it’s core (even at this stage) PES 2011 captures what made PES so popular all those years ago when it was first released on the PlayStation 2. This is the year PES, finally, comes to the “next-gen” party. A “fashionably” late entrance, but it will do

Odlicno i detaljno, procitati.. http://www.godisageek.com/2010/07/p...=Feed:+godisageek/site+(God+is+a+Geek+(Site))

Osvetljenje i grafika razbijaju, kao i broadcast kamera (koja se izdigne malo kad pocne mec, ovo je pre pocetka)

PES2011_kickoff_bmp_jpgcopy.jpg
 
Boki, oni su ove i slicne stavri pricali i prosle godine koliko se secam, toliko ga hvalili da ima toliko novina, da je sve improved...i na kraju svi prestali da ga igraju posle par meseci i sad cekaju novi da izadje...

Ej, izdajnice :p Pricao je Konami, a ovo sada pricaju novinari koji su ga igrali.. ;)
 
ahah :) pa znas uvek kad me vidis online da igram PES, ali toliko mi se smucio da nemas pojma...ja bi toliko voleo da je ovo sve tacno sto pisu...i nadam se da jeste...

Ja ga igram sa burazerom i njegovim drugarima jos uvek, podnosljiv je kad igras s vremena na vreme :) Toliko stvari tu ne stima, slazem se.. ali citam sve ove novinarske utiske, cak i Eurogamer italijanski, koji je dao FIFI 10 nagradu najbolje sportske igre godine ako se ne varam, ima samo reci hvale za PES 2011... optimistican sam, nemam drugog izbora jer mi Fifa bas bas ne lezi.. :)
 
Ja ga igram sa burazerom i njegovim drugarima jos uvek, podnosljiv je kad igras s vremena na vreme :) Toliko stvari tu ne stima, slazem se.. ali citam sve ove novinarske utiske, cak i Eurogamer italijanski, koji je dao FIFI 10 nagradu najbolje sportske igre godine ako se ne varam, ima samo reci hvale za PES 2011... optimistican sam, nemam drugog izbora jer mi Fifa bas bas ne lezi.. :)

Daj boze da je tako...

A sto se tice FIFE, ja je nisam podnosio, ali odigrao sam par partija i shvatio da ima ima tri puta manje bagova od PES-a i gde jedan igrac ne moze da ti vrslja kroz ceo teren i odbranu...sto me u pesu nervira, jer svi online uzimaju Messija i rade sve i svasta, a ti samo gledas...
 
Pa to su isechci iz onog prvog trejlera koji se pojavio, sta, tek sad to vidis? Taj kod je bas mator, a ne vidim sta ti to izgleda kao poslednji PES..
 
Ne secam se prvog, video sam drugi i treci.
Uopste mi nacin na koji su animacije spojene i nedostatak duela lici na PES10.
Mada, ako je ovo stari kod, onda nema problema ;).
 
Samo 2 trejlera je i bilo...
 
Sve na ovom klipu je iz prvog trejlera, a ne znam koja je poenta da tek sad kace ovu reportazu, kao nisu smeli do sada.. ovo je reportaza kad su bili u Japanu, a kad je to bilo, u aprilu, maju..
 
Zasto imam osecaj da ce ovaj PES biti jos gori od desetke pored toga sto ce imati novitete specijalne. Hm ...
 
Po svemu, 9 i 10-ka su mnogo lose igrice. Ranije sam pes igrao kao ludak, a ovaj poslednji me smori posle 2 partije. Iskreno se nadam da ce popraviti mnogo toga u novom nastavku ili opet necu imati koji fudbal da igram godinu dana...
 
Au bre, kako lose...
Dajte malo obrazlozite, sta to ne valja??!
 
Los odziv na komande, mozda i najveca ne-sloboda u kreiranju akcija, sudije koje ne sviraju penal na start sa ledja sa dve noge, kolizija mozda i ne postoji (lopta se odbija od igrace kao od drvo), itd..
 
Meni je ok... Akcije i nisu lose, sve zavisi. Mada ja i ne igram sa driblinzima. (mislim posebnim, npr. biciklica).
 
Ko prica o driblinzima uopste :)
 
ovaj PES ce me poprilicno zanimati jer spada u onu moju next-next-gen kategoriju za koju tvrdim da jedina moze napraviti nesto od PESa.

Po onome sto citam ocekujem gomilu pljuvanja od vikend PESovaca kojima ce trebati pola godine da promene pristup igri jer ako price budu tacne kao sto obicno nisu kada su KONAMI i fudbal u pitanju izgleda da konacno prave novu igru.

Samo jos da vidimo koliko ce prostora ostaviti za nove "fore", koliko ce freedom biti random i koliko ce speed dribleri silovati igru.
 
Poslednja izmena:
Novi meni..

imag0098p.jpg
 
Jesus Approved! :D

37646_411701391757_10202446757_4981423_900273_n.jpg
 
Jesus ili Chigrinsky :D

jesus-south-park-jpg.jpeg


mala off-topic anegdota za ovu sličicu :)

Po prelazu Chigrinskog u Barselonu "oni zli ljudi" su tražili neku njegovu noviju sliku za uzorak i jedan od editora je postavio ovu. Odgovor producenta je bio:

"OK, that's Wii model, now next-gen"

:d
 
Nazad
Vrh Dno