Šta je novo?

PES 2011

Da li to znaci da se kralj nije vratio :) ?
 
Pogledaj koju verziju imas (BLES, pise na samom disku) i skini OF za tu verziju, trebao bi da dobijes "PS3" folder kad otpakujes taj .rar ili .zip. Ceo taj PS3 folder iskopiraj na usb flash. Onda mozes pogledati ovaj tutorial negde od pola kako dalje..

hvala, ocekujem ovih dana da ce da mi stigne disk, pa cu odmah da probam
 
Izasao DLC sa svim trenutnim transferima, kao i jos neke sitnice..
 
Izasao DLC sa svim trenutnim transferima, kao i jos neke sitnice..

kako se ubacuje taj dlc?

ja sam ubacio onaj wenb of, ali nije mi prepravio sva imena igraca npr. u reprezentacijama sam pronasao par timova itd. i ubacio mi je bundes ligu i celu grupu nekih anonimusa, izgleda kao 2. grcka liga ili tako nesto, neka nebuloza u svakom slucaju. sad kad sam poceo da igram ml ti timovi su mi bili kao d2 liga. onda sam editovao lige i u d2 sam ubacio timove iz other european teams, da mi u ligu ne ulaze te nebuloze iz sezone u sezonu. ali avaj, sad mi se oni pojavljuju u ligi sampiona i ligi evrope. smor, ne toliki kao igranje sa originalnim of-om, ali ipak smoric.
 
Nesto nisi dobro uradio, ili je mozda do OF-a, ja nisam ubacio taj sa Bundes Ligom.. A DLC skidas tamo u igri.. downloads, extras ili tako nesto..
Mozda da skines prvi OF sa WENB-a, znaci nadji prvi koji su napravili za PES 2011, taj je najbolji.. izbrises sve to sto si stavio i onda taj stavis..
 
Jel moze na narodnu verziju Pes-a da se instalira oficijalni 1.03patch i ovaj novi 7.0dlc? Ako moze,jel ima neko uputstvo za to?
 
ja se danas zeznuo pa instalirao ovaj njihov data expansion ili kako se vec zove preko wenb-a, jos uvek ne znam koje su posledice u timovima, nisam se udubljivao, samo sam video da mi ml sljaka ok. ali sto mi je nesto usporio gameplay, nevidjeno. jel moguce da je to u pitanju, mislim ne znam koje bi drugo objasnjenje bilo jer mi je sinoc sve radilo normalno, bas se secam da je aguero leteo kao sonic po ekranu. toliko sam se smorio da sam na korak da pokleknem posle vise od decenije i kupim fifu.
 
Sad bas da se uspori ne, ali je otprilike dokazano da Option Fajlovi 'pokvare' PES 2011 na neki nacin, igra kao da se pretvori u neku alpha verziju sa vremena na vreme, neke nelogicnosti se desavaju.. Neverovatno kako im je to uspelo, tako da tacno, najbolje iskustvo barem na PS3 verziji je sa 'cistom' igrom..
 
pa da, sad znaci mogu da se slikam :D pa dobro, narucicu fifu i to je to, vreme je izgleda za nove horizonte
 
Ma nisi je ti trajno 'pokvario' :) Samo izbrisi sve te fajlove sto si prekopirao u EDIT data i saved data, pa instaliraj ponovo oficijalne petcheve kad ti bude igra ponudila.

Koja bre Fifa :d ;)
 
Aha :) Pogledaj prodaju na VGchartz, pise "1" i pored moje ime :)

Salu na stranu, ovaj 'impact engine' za novu FIFU zvuci dosta obecavajuce i upravo bi trebao da popravi ono zbog cega ne mogu da je igram, barem je tako na papiru... videcemo.
 
Poslednja izmena:
kako s ortakom da se nadjem online da igramo pes? moram da ga dodam u prijatelje u onom psn home ili kako se zove kao "second life" izgleda, ili postoji neki drugi nacin direktno iz pes-a?
 
Pa iz PESa, prvo se dogovorite na kom serveru i u kom lobiju da se nađete i ko će da kreira sobu, barem je tako na PC verziji, a i isto ti je i za PS3 koliko znam, imaš servere i lobije.

Odeš na online/match lobby/izabereš server/pa lobby/i tu napraviš sobu

Btw evo jedan online gol od sinoć :smoke:
 
Poslednja izmena:
I reci da asistent nije bio u ofsajdu? :D :D :D
 
I meni izgleda kao debela 'ladovina.. Ko zna sta je bilo "dole" tj sa nase strane.. da li tu nije bio neki igrach??? Da smo igrali uzivo, siguran sam da bih skocio sa stolice i urlao PREVARA :d
 
Desni CB Marseja je verovatno bio u liniji sa tim igračem, pošto se ne vidi u trenutku kad sa Leon Bestom upućujem taj pas. Nema druge...
 
ma nema na ps3 lobiji, sobe i to, kao na pc-u

Naravno da ima. Ides na Match Lobby, ne na Quick Match. U Match Lobby-ju imas podeljeno po zemljama, pa onda kazes drugaru "ja sam u EU 01, EN 05".. recimo

Eo i od mene jedan snimak, nisam dugo iz daljine dao.. :)

[YOUTUBE]db_dh9N0zOY[/YOUTUBE]
 
Naravno da ima. Ides na Match Lobby, ne na Quick Match. U Match Lobby-ju imas podeljeno po zemljama, pa onda kazes drugaru "ja sam u EU 01, EN 05".. recimo

eeee, glupost je neunistiva :D ja sam do sada uvek isao ili iz friendly match-a ili iz ml-a, dobro je da ni glavni meni nisam pregledao :D

hoce da igra neko danas online, nisam jos igrao sa zemljacima :)
 
Ajde da probamo koju, moze sad? Moj PSN je u potpisu..
 
Poslednja izmena:
Nesto se zezam sa PES 2011 demoom i cool mi je kao potpuno druga stvar :), aj na brzinu sumirajte sta ste ono rekli da je razlicito u full verziji zbog cega ste se svi onoliko nervirali?

Thanx
 
Ja sam primetio uproscenije dobacivanje odnosno manje 'slobode', fizika suta i sutevi laksi.. sudija ne svira nista, ubacena je ona animacija obigravanja oko lopte..
 
Bas glupo, zasto li su to uradili...

Demo mi je skroz ok kad sam ga ponovo probao...
 
Cudni su putevi japanski.. :)
 
Nazad
Vrh Dno