Šta je novo?

najbolji program za optimizaciju sistema...

Petljao bih po registru sa povelikom paznjom koliko god da je neki program za preporuku. Ti programcici, ako im das da brisu sve zivo iz registra umeju tako da srede komp da osim reinstalacije ne pomaze nista. Ima ih dobrih, ali korisnik mora dobro da prati sta oni rade i da proanalizira sva obavestenja koje mu program daje pre nego sto se odluci za cackanje po registru.
 
Poslednja izmena:
Iskren da budem do sad nisam imao loseg iskustva sa tim programcicima koliko se secam
 
moze i to da se desi, jednom davno sam to uradio, od tada ove programe ukljucujem da rade po default-u i nemam takvih problema, osim toga svi oni nude da se napravi beckup ili ga sami naprave za slucaj da se tako nesto desi...
 
Win (7, xp, vista) manager.
 
A sta znate o nCleaner?
Prijatelj mi preporucio nCleaner 2.34, kune se u njega...
Neko jos koristi, zna nesto o njemu ...?
 
Ne znam koji je najbolji ali svakako znam koji je najgori: TuneUp Utilities 2011!

Opšta automatizacija i kompletno preuzimanje mog sistema bi bilo ok da ovaj program zapravo vrši posao i ubrzava Windows 7 a ne usporava rad sa aplikacijama što je situacija u praksi. Jedva sam ga izgasio. Od nekada dobrog programa napravili su ekvivalent Nero Burning ROMa među programima za održavanje sistema.
 
Nazad
Vrh Dno