Šta je novo?

RETRO BERZA - obavezno pročitati pravila

milanbb

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
02.11.2000
Poruke
5,749
Poena
770
Poštovani posetioci retro foruma:

U okviru ove teme možete prodati, menjati ili kupovati RETRO računarsku opremu.


PRAVILA:

1. RETRO je sve starije od 1995. godine. Zaključno sa Intel Pentium i Pentium Pro, PCI kartama, EDO RAM... AGP (za sada) nije retro.

2. Poruke u ovoj temi možete postavljati JEDNOM u PET DANA. To znači: Ako ste danas postavili poruku - do sledeće morate čekati da prođe pet dana.

3. Poruke zastarevaju posle 90 dana i biće brisane.

4. Nije dozvoljeno ponavljati poruku ili njen deo. (osim ako nije obrisana posle 90dana)

5. Nije dozvoljeno komentarisati svoje ili tuđe poruke.

6. SVAKI dogovor ide na PM, Benchmark ne odgovara za robu, način komunikacije ili poštenje članova.

7. Poruka može da sadrži MAKSIMALNO PET KOMADA hw-a (ili sw-a). "EDO RAM 16MB - više komada" povlači brisanje poruke, i warn/ban vlasniku.

8. Svaki pokušaj komercijalizacije, zatrpavanja teme krshem (PC), neukusno komentarisanje itd,... dovešće do kaznenih mera, a u najgorem slučaju i do zatvaranja teme.

9. Pravila su podložna izmenama, dužni ste da se upoznate sa pravilima pre slanja poruke.




Kako može da izgleda poruka:

[Prodajem]

1. Amiga 500, dzojstik, modulator
2. Amiga 600, dzojstik, modulator

[Menjam]

3. Amiga 3000T - za jaču 386DX sa koprocesorom

[Kupujem]

4. Pentijum MMX
5. Sound Blaster AWE64

(naravno da ne mora da budu i prodajem i menjam i kupujem u istoj poruci)

Za sve predloge u vezi sa ovim pravilima možete mi se obratiti na PM.
 
Poslednja izmena:
Kupujem ovaj joystick, Konix Speedking

1703045184.jpg
 
Da li je neko zainteresovan za perfektno ocuvan blizzard 1230 Mk IV, 64MB 60ns RAM. Imam i novu bateriju za rtc, ali nisam stigao da zamenim. Kartica je amigi, koristi se. Cena je 340 eur.
Imam i neotoakovan OS 3.2 i kickstart 3.2. Kupac otvara celofan i registruje OS. Cena 40e. Dacu kupcu i fakturu, ako bude narucivao 3.2.2 ks da ima proof of ownership.
 
Imam na prodaju 6 kutija novih nekorištenih 5.25" HD disketa, 500din po kutiji. Zainteresovani neka mi pošalju mail na zzarko na džemailu (oglašavam na više mesta, pa da bude isto za sve).

Boeder HD.jpg
 
Kupujem Amd Athlon 64 3400+ ili 3700+ Clawhammer 2.4Ghz.
 
Nazad
Vrh Dno