Šta je novo?

[Telenor] Džinovsko sniženje cena telefona u Telenoru

xSeptimus

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
07.05.2002
Poruke
10,732
Poena
1,045
Nove cene mobilnih telefona niže i za 99 odsto


11. februar 2010. – Počelo je veliko sniženje mobilnih telefona iz Telenorove džinovske ponude u svim Telenorovim prodavnicama širom Srbije.

Od danas, Telenorovi postpejd korisnici mogu kupiti mobilne telefone po ovim povoljnijim cenama, a najveće sniženje mogu da očekuju korisnici koji se odluče za mesečnu pretplatu od 1000 dinara (bez poreza).

Za korisnike koji pišu poruke u pokretu, koriste Fejsbuk, Tviter ili Majspejs – Samsung Korbi TXT snižen je sa 3990 dinara na 1 dinar. Za one kojima je važna elegancija, kvalitetne fotografije i mogućnost slušanja muzike, Nokia 7610 ima novu cenu od 1990 dinara, 5000 dinara nižu od stare.

Po novim cenama u Telenorovim prodavnicama može se naći još mnogo različitih modela, od jednostavnijih, poput Nokie 2700 i Samsunga S3100, do pokretnih kancelarija kao što su Blekberi Curve i Bold, nove Nokije E72 i N97 mini, pa i najbrži telefon na tržištu HTC HD2.
L I N K na vest
 
Samo da dodaju još par telefona sa Androidom (Tattoo, Magic, i5700 Spica...), uz neku siću od MB i nećemo imati razloga da prelazimo na VIP... :(
Da li se nešto ovako može očekivati u skorijoj budućnosti?
 
Ne vidim da su promenili cene na sajtu?
 
Da, stvarno, jesu ovo nove ili stare cene sad na sajtu?
 
To su nove. Pre par dana je 7610 Supernova bio 6990(ili 5990?) za paket Prenesi 325, a sada je 1990.
Takođe Nokia 2700 je bila 990, a sada je 1 din. na istom paketu, sa ugovorom na 2 god.
 
Poslednja izmena:
Da, nisam gledao za tu Nokiu posto sam gledao E72 koji je naveden u tekstu, al cini mi se da je za njega cena nepromenjena?
 
HD2 košta sad onoliko koliko i u VIP-u, s tim da VIP te cene drži više od dva meseca.. još jedan fail Telenora
 
Pozurite dok se ne razgrabi :)


VIP korisnike navlaci cenama...mreza je uzasna...
 
Poslednja izmena:
Pa navlaci cenama telefona, ali nije bas da je mreza uzasna. Takodje, gde ima i MTS ima i VIP.

VIP ili Telenor, pitanje je tipa potreba dok MTS ne treba ozbiljno razmatrati.
 
Snizili su cene samo nekim telefonima i to onima gde pise "Dostupno dok traju zalihe" :d

Lepo :d:smash:
 
Ja juče uzeo Nokia 2700 za dinar uz prenesi 150, a bio je 4999 uz taj paket .... obzirom da je oko 9500 u slobodnoj prodaji, ja zadovoljan ....
 
Pozdravljam ovaj potez Telenora, krajnje vreme. Samo malo su zakasnili. Ne znam ko je uopste zakljucivao ugovore kod Telenora po ovako visokim cenama i iz kojih pobuda?:d
 
Poslednja izmena:
Ponuda Android telefona im je nikakava.
 
Galaxy je i dalje skup ko djavo.. 27,000 na paketu za soma dinara mesecno.. pa jel su oni zdravi..
 
Juce sam video da je mnogim telefonima oborena cena uz ugovor. Sad recimo Samsung star (s5230) kosta isto kao u VIPu - 3000 din (ranije je u VIPu bio za 1000 din, ali su podigli cenu jel videse da ide ko alva, dok je u telenoru bio oko 7500 din) za paket sa 325 min.
Isto tako Nokia 2700 je sada 1 din u tarifu prenesi 150. Odlicna ponuda. Sony ericsson w395 je sad 1 din uz prenesi 325. Sve u svemu, mozda ce ovim cenama moci da konkurisu VIPu, sto se tice ponude telefona...
 
I dalje će se dosta ljudi opredeliti za VIP zbog interneta u sklopu paketa. Mreža im je sasvim ok.
Na Telenoru za 300MB treba doplatiti oko 700 din. što nije malo, a pošto će "internet-based "telefona sa Androidom biti sve više, jasno je šta treba da promene.
 
Ja sam se ponadao da ce cene zaista biti nize za sve telefona, a ono na kraju smesno...
 
Daje i MTS internet ali samo uz 066 postpaid, dakle novi broj.
 
Poslednja izmena:
Mora se naglasiti sta sve postoji na trzistu jer ovo je ipak javno mesto, iako MTS nije za preporuku definitivno :d
 
Prava stvar, moze da se kaze da su istrcali na teren sa ovom ponudom telefona i mogu da konkurisu VIPu
 
za preporuku je sluzbeni telefon na bilo kom operateru... :)

tada se niko ne zali na cene i ostalo :d
 
Prava stvar, moze da se kaze da su istrcali na teren sa ovom ponudom telefona i mogu da konkurisu VIPu


Hm, nesto mi se cini da je ovo samo za pojedine modele dok ne isteknu zalihe.

Videcemo sta je sa novijim modelima, koliko mi se cini oni su zadrzali bahatu cenu u Telenoru?
 
Ja sam se ponadao da ce cene zaista biti nize za sve telefona, a ono na kraju smesno...

Dzinovsko snizenje jeste kad se uzmu u obzir stare cene na Telenoru. Sa Dzinovskim popustom jedva mogu da konkurisu VIP-u, ovo iz razloga sto kod VIP-a imas i besplatne megabajte.

A MTS prica za sebe, drzavna firma moze im se. Ja koristim telekom usluge samo iz razloga jer od pocetka imam taj 064 br.
 
Nazad
Vrh Dno