Šta je novo?

Ptt KDS - novi momenti

Ja sam pre nekog vremena imao problema sa protokom (ima moj post gore, tj. na prethodnoj strani), a pre nekoliko nedelja sa pingom. Sada sve radi OK (da kucnem u drvo :wall:).
 
Poslednja izmena:
A i ti si na rakovica kds-u ?
 
Pa ne bih pisao ono da nisam. :p
 
Gde si tacno, u kom kraju ?
 
Da ne smaramo ovde, poslao sam ti PM.
 
Kakva je situacija sa PTT kablovskim internetom (lokacija Rakovica, Miljakovac), trenutno su jedini koju nude kakav-takav popust, 3 meseca po 1 din, sto izadje 1350 za 4mbita. Sto je ipak nesto brze u odnosu na ADSL. makar u teoriji.
 
MAX brzina prenosa podataka Mesečna cena
256/32 Kbps 600 din
512/64 Kbps 800 din
1024/96 Kbps 1.200 din
2048/192 Kbps 1.400 din
3072/256 Kbps 1.600 din
4096/256 Kbps 1.800 din
6144/320 Kbps 2.100 din

Ovo je taj cenovnik. Ne znam sta je tu povoljno ??
 
Pa sa 3 meseca gratis, ispada 1350 din mesecno, a to je jeftinije od vecine ADSL ponuda, a ako radi kako treba , onda je i bolje od svih.
Zalosno, ali istinito, umesto da oni postanu bolji, ostali su postali gori.
 
Poslednja izmena:
A ne zaboravi, to je prva i jedina akcija za korisnike koji se nakace po prvi put na ptt kds. Nakon tog promo perioda nikad vise ni jedna akcija nece biti, na toj adresi i za tog korisnika. To je takava *****na politika firme. A i sam vidis kakvi su internet paketi. Jadni da ne moze jadnije. Definitivno najslabiji kablovski operater u zemlji.
 
Kakav je PTT ADSL? Posto Telekom komplikuje zivot prebacivanjem ISDN linije na BBTF, pa tek onda podnosenjem zahteva za ADSL i IPTV, mozda cu morati da pribegnem ovoj alternativi. Pouzdan koliko i ostali, bolji, gori?
 
Ja sam bio na Telekomu a sad sam na PTT. Nema neke razlike po meni, radio mi je Telekom ok, radi i PTT. Nemam pucanje interneta, brzina ne varira
 
Uf, skroz sam se pogubio, ovaj Telekom me izbacio iz ritma, mislio sam na kablovski net Poste, ADSL ce verovatno i kod njih biti sporan zbog ISDN linije.
A nisam skoro video jadniji sajt od njihovog, ono je tesko nadmasiti. Ako su im takav net i kablovska, blago meni :D
 
Takvi su. Imas dobar osecaj :D
Pazi, jedino dobro je to sto im net radi uvek, dakle nikad nisi offline. I ping je uvek minimalan uvek oko 5-7 ms, A lose je to sto su paketi prevazidjeni i sto ni te brzine ne mogu da ispostuju u popodnevnim satima, u vreme kad ljudi dodju sa posla. Jos jedna losa stvar je kriminalna podrska i skupe cene za ono sto se nudi. Kablovska je za plakanje. HD ne postoji. Kanali ocaj. Imaju perfektnu infrastukturu, sve pod zemljom, al sta vredi kad je core firme partijski.
 
O, srece! :( Nista, forsiracu onda Lelekom, da mi bar savest bude mirna da sam barem dao sve od sebe.
 
Da li će se kod ovih išta promeniti!

Pretpostavljam da ih na NBG-u svi odreda napuštaju i prelaze na Targo.
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    12.3 KB · Pregleda: 99
Tesko :(
Ne primaju oni tamo sto rade plate od ucinka, bitno je da firma postoji i dok imaju bar jednog korisnika zvace se isp.
 
Neće, oni su zamrznuti u vremenu negde 2010. godine. Posle toga im se gubi svaki trag. Svaki pokušaj smislene komunikacije s njima je uzaludan.
 
Sutra idem da im vratim opremu, i da se pozdravimo. Kablovsku otkazah juče, posle više od 10 godina kod KDSa.
 
Nazdravlje cheers
 
Očekujem da ih svi napuste, čim padne PTT-SBB dogovor o podeli teritorija, odnosno čim se pojavi Targo koji to ne j 2%.
 
PTT-KDS ima monopol u nekim BG naseljima kao sto je Mirijevo, Sumice i Konjarnik a tu ima sigurno oko 100k ljudi na zalost, ali dobro sto PTT-KDS pada u NBG ^^
 
PTT-KDS ima monopol u nekim BG naseljima kao sto je Mirijevo, Sumice i Konjarnik a tu ima sigurno oko 100k ljudi na zalost, ali dobro sto PTT-KDS pada u NBG ^^

Za Konjarnik znam da nemaju monopol odakle ti to na Konjarniku kod mene u zgradi ima i PTT i IKOM bio sam ranije na ikomu sad na ptt-u, za Mirjevo i Sumice ne znam, mojne da pises netacne stvari.
Pozz
 
Za Konjarnik znam da nemaju monopol odakle ti to na Konjarniku kod mene u zgradi ima i PTT i IKOM bio sam ranije na ikomu sad na ptt-u, za Mirjevo i Sumice ne znam, mojne da pises netacne stvari.
Pozz

imam drugare koji su bas zive u Mirijevu, Konjarniku i Sumicama vise od 10 puta su zvali SBB iKOM da se prebace kod njih ali razgovor se zavrsavalo "nema tehnicke mogucnosti"
to sto tvoja zgrada ili taj deo konjarnika ima mogucnost da se prebacis kod nekog drugog je super za tebe, ali samo govorim da i dalje postoji ta podela teritorija i bezobrazluk od strane PTT-a i drugih operatera...

Mirijevo sto ima oko 60000 ljudi tu PTT drzi 90% teritorije...

inace od PTT-a nema niko gori kad sam bio kod drugara u Mirijevu kad sam video kvalitet slike PTT-a i kakvu ponudu ima realno ni najvecem neprijatelju ne bi preporucio tog Operatera...
 
Poslednja izmena:
:wall::crash::sceptic:

sta ti je jel te boli glava???
U tom stanu mi treba jedino arena soprt a to PTT daje za cenu osnovnog paketa, tamo sam dva dana u nedelji i to na po par sati :)
a u drugom stanu imam net i bolju kablovsku bar sto se tice nekih drugih stvari, ovaj stan mi ionako sluzi samo za....bezveze :)
 
imam drugare koji su bas zive u Mirijevu, Konjarniku i Sumicama vise od 10 puta su zvali SBB iKOM da se prebace kod njih ali razgovor se zavrsavalo "nema tehnicke mogucnosti"
to sto tvoja zgrada ili taj deo konjarnika ima mogucnost da se prebacis kod nekog drugog je super za tebe, ali samo govorim da i dalje postoji ta podela teritorija i bezobrazluk od strane PTT-a i drugih operatera...

Mirijevo sto ima oko 60000 ljudi tu PTT drzi 90% teritorije...

inace od PTT-a nema niko gori kad sam bio kod drugara u Mirijevu kad sam video kvalitet slike PTT-a i kakvu ponudu ima realno ni najvecem neprijatelju ne bi preporucio tog Operatera...

Decko ocigledno se ne razumemo kazes da na Konjarniku imaju monopol ja ti kazem da nemaju, jel ti uopste znas sta znaci rec monopol to je izvedenica iz dve grcke reci(monos sto znaci jedan i polein sto znaci prodavati) e sad ne znam da li ti ovo nesto govori.
To sto u zgradi na Konjarniku nema IKOM-a to ne znaci da PTT ima monopol, moglo bi se reci da na Konjarniku imaju monopol JEDINO u slucaju da ne postoji NI JDAN KABLOVSKI distributer sem PTT a posto sam ti rekao da to nije stanje samim tim rec monopol gubi tezinu, nadam se da si shvatio sta znaci ta rec, to sto recimo IKOM nema mogucnosti a realno moze da daje signal ali treba verovatno uloziti neku kintu a oni ne misle da je to opravdano to je drugi problem.
Za Mirjevo i Sumice sam rekao da ne znam a za Konjarnik sam ti objasnio da nemaju(PTT) monopol, imali bi u slucaju da niko sem njih na toj odredjenoj teritoriji(Konjarniku) nema pravo da pruza uslugu, a posto ima pravo a recimo da kazemo da nece(IKOM) ili im je neisplativo ili sta god, onda to znaci da ne postoji monopol.
Pozz, nemoj da se ljutis pokusao sam dobronamerno da ti objasnim razliku posto vidim da brkas neke stvari, kad je monopol a kad je finansijski isplativo(IKOM u tom slucaju izgleda misli da im je neisplativo i tacka, to je privatna firma i sama donosi odluke sta ce raditi sa svojim kapitalom.
Ne znam koliko imas godina ali vidim da ti neke stvari nisu bas bile najjasnije pa sam eto uzeo za pravo da ti sve objasnim, dobronamerno, no hard feelings....
 
Ma, kad jedan uđe u zgradu, onda je to monopol, jer drugi neće zbog par ili koliko već stanova.
 
Decko ocigledno se ne razumemo kazes da na Konjarniku imaju monopol ja ti kazem da nemaju, jel ti uopste znas sta znaci rec monopol to je izvedenica iz dve grcke reci(monos sto znaci jedan i polein sto znaci prodavati) e sad ne znam da li ti ovo nesto govori.
To sto u zgradi na Konjarniku nema IKOM-a to ne znaci da PTT ima monopol, moglo bi se reci da na Konjarniku imaju monopol JEDINO u slucaju da ne postoji NI JDAN KABLOVSKI distributer sem PTT a posto sam ti rekao da to nije stanje samim tim rec monopol gubi tezinu, nadam se da si shvatio sta znaci ta rec, to sto recimo IKOM nema mogucnosti a realno moze da daje signal ali treba verovatno uloziti neku kintu a oni ne misle da je to opravdano to je drugi problem.
Za Mirjevo i Sumice sam rekao da ne znam a za Konjarnik sam ti objasnio da nemaju(PTT) monopol, imali bi u slucaju da niko sem njih na toj odredjenoj teritoriji(Konjarniku) nema pravo da pruza uslugu, a posto ima pravo a recimo da kazemo da nece(IKOM) ili im je neisplativo ili sta god, onda to znaci da ne postoji monopol.
Pozz, nemoj da se ljutis pokusao sam dobronamerno da ti objasnim razliku posto vidim da brkas neke stvari, kad je monopol a kad je finansijski isplativo(IKOM u tom slucaju izgleda misli da im je neisplativo i tacka, to je privatna firma i sama donosi odluke sta ce raditi sa svojim kapitalom.
Ne znam koliko imas godina ali vidim da ti neke stvari nisu bas bile najjasnije pa sam eto uzeo za pravo da ti sve objasnim, dobronamerno, no hard feelings....

Skapirao sam sta ti oces da kazes...

Moje misljenje da bi trebao da se donese zakon koji zabranjuje da neki operator x moze da tuzi ili podnese zahtev protiv drugog i na bilo koji nacin ospori rad drugog x operatera zato sto drugi operater siri svoju mrezu...

I da vidis kako bi procvetalo to sve :)
 
Poslednja izmena:
Koliko traje procedura raskida ugovora za kablovsku TV? Ugovorna obaveza mi je prošla odavno.
 
Nazad
Vrh Dno