Šta je novo?

Ptt KDS - novi momenti

Znam, ali vidiš šta Vuk kaže: Zamolio bih sve usere koji su na PTT ADSL-u i koji su svesni da postoji problem sa rutiranjem saobracaja ka inostranstvu, da napisu protesno pismo na [email protected] i da objasne da je PTT duzan da izvrsi protest kod Telekoma koji je njihov nadprovajder.

Mene samo to interesuje, neću dalje da davim temu... sorry for offtopic
 
Na njihovom sajtu nema cenovnika. Kakva je trenutna ponuda i da li postoje neki paketi internet+tv kao kod ostalih operatera?
 
evo ga cenovnik na ovom sajtu

http://www3.ptt.rs/o_nama/cenovnik.php#kablovskicene

koliko sam ja shvatio njihovu operaterku, nema nikakvih paketa tog tipa, a i prilikom prikljucenja interneta, tj potpisivanja ugovora, korisnik se obavezuje da ce koristiti tu uslugu narednih 12 meseci :)
 
Kako vam radi zadnjih par dana ? Meni tu i tamo. U toku dana pada propusnost ka serverima u inostranstvu. Dok domaci ferceraju ok. Nocu i ujutru sve radi ok.
 
Nove cene Interneta:
:laugh: ("MIX paket" - www servis + e-mail servis) :laugh:

MAX brzina prenosa podataka Mesečna cena
256/32 kbps 600 din
512/64 kbps 800 din
1024/96 kbps 1000 din
2048/192 kbps 1.400 din
3072/256 kbps 1.600 din
4096/256 kbps 1.800 din
6144/320 kbps 2.100 din
 
Brate mnogo ovo brzo :d
Ja sa paketom 2 Mb ocekivao sam povecanje neta, kad ono dobio pojeftinjenje paketa za 100 dindzi (sa 1500 na 1400). Hvala im za 100 dindzi :p

PS. A da bi presao na veci paket, morao bih da potpisem novi ugovor na 12 meseci, sto nemam nameru ni u ludilu. Ovako cekam da mi istekne ugovor pa kud koji mili moji, ako se u medjuvremenu ne urazume i izjednace brzine sa adsl ponudom.

Evo prigodna pesmica za trenutno stanje :D


[YOUTUBE]qR_a1fS6tCY[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Duls, zasto umesto sto po celom forumu pljujes ptt jednostavno ne predjes na drugog provajdera?
 
A zasto oni koji su kod SBB jos vise kukaju, iako imaju neuporedivo bolju ponudu!
 
Zato sto covek hoce UVEK bolje i vise a da se plati sto manje, sto je i normalno iz perspektive korisnika, neki potenciraju na ceni, neki na kvalitetu, a nekima nije bitna cena samo da kvalitet dobar u ovom slucaju interneta, tako da nista cudno, sve je to normalno, evo videcete kad vam kazem i kad budemo imali 100/100 opet ce se neko javiti jer nece biti zadovoljan jer ne moze da iskoristi svih 100Mbps...i tako u krug, to je valjda priroda coveka nikad nije zadovoljan cak i kad je sve "savrseno" jer uvek zeli i hoce bolje i vise.
Eto nadam se da sam ti odgovorio na tvoje pitanje zasto korisnici SBB kukaju iako imaju neuporedivo bolju ponudu.
Pozz
 
Duls, zasto umesto sto po celom forumu pljujes ptt jednostavno ne predjes na drugog provajdera?

Imam u ulazu PTT KDS i dvojnik sam na fiksnom (jedini u naselju ja i komsinica, bar mislim da smo usamljeni).
 
Duls, zasto umesto sto po celom forumu pljujes ptt jednostavno ne predjes na drugog provajdera?

U tome je problem, sto ne moze, kao i ja, da promeni kablovkog provajdera. Ja sam zvao sve redom ne bi li pobegao od ptt-a i moze samo ako si na mestu gde se granice 2 kablovska "feuda". Telefonska linija mi je na PCM-u znaci nista od ADSL-a. Mada pljuvanje po ptt-u ne resava nista jer oni samo koriste svoj polozaj. Problem je u drzavi koja to treba to da resi i omoguci konkurenciju ali... itd itd da ne idem predaleko
 
To bre Kizo :)
Napokon neko ko razume moje muke.
 
ptt kds je jedan takav užas od firme da je to strašno... teško je reći da li im je gori internet ili tv a o kombo paketu da i ne govorimo jer oni još nisu čuli da to postoji kao ni digitalna tv ni brži net po povoljnijim cenama...svako ko kuka na svog provajdera neka pogleda šta nudi ptt kds i videće da mu nije tako loše jer je ovo tuga živa i mi koji smo osuđeni na njih jer nemamo alternativu da idemo kod drugih možemo samo da drugima zavidimo šta sve imaju kod sbb,ikoma pa čak i onog odvratnog radijus vektora...ptt kds zostaje godinama za drugima koji nisu nešto naročito... eto, da bude jasnije onima kojima nije jasno zašto ljudi kukaju na ptt kds
 
Ako su se otvorili za bw preko adsl-a zasto baguje u vecernjim satima prema inostranim serverima a bogami i prema domacim? Jel im to fali bw ili sta ? Nije mi jasno, posto nije do infrastrukture ili do sajtova koje posecujem. Vezano je za doba dana, popodne i uvece, uglavnom.
 
Danas sam hteo da promenim brzinu internet paketa koji koristim na PTT KDS kablovskoj. Do sada sam imao je 3M/256, hteo sam da pređem na 6M/320.

Pritom sam njihov korisnik već 3 godine, još od vremena kada nisu davali opremu, nego sam sam morao da nabavim svoj modem.

Odem ja danas da povećam brzinu, kad mi kažu, ako hoću da povećam brzinu, moram da potpišem ugovor na godinu dana!!! Ja ih pitam, šta ja time dobijam, oni ništa, ako hoću mora tako.

Rekoh im da sam hteo da im platim više za ovaj njihov link s više nego jadnim uploadom, al sada neću i da mogu da se nose s tim njihovim ugovorom.

Pritom neki drugi izbor i nemam, moja zgrada je na izdvojenom stepenu centrale i ima kapacitet od 40 ADSL korisnika na preko 460 stanova - čeka se i po dve godine na ADSL port.

Jedino da dočekam Orion sa D@H uslugom, koliko znam ima ih u mojoj ulici na nekoliko ulaza od moje zgrade.
 
Isti slucaj i kod mene. Cekamo da udjemo u EU :D
 
Mozda predjem na kabal.
Dilema je Lelekom 4 meseca gratis +8*2100 ili PTTK(ra)DS za 3*1din+ 9*1400,1600 ili 1800din + pdv, ili ako neko treci ponudi nest bolje.
 
Moj savet ti je ptt adsl, nikako kabl.
 
Ovih dana, a pogotovo danas meni na Vidikovcu jako lose radi net. Ne znam kako je vama ali ovo je uzas. Zvao sam korisnicki, zalio se, trazio smanjenje racuna, ali mislim da je ovo mrka kapa. Primecujem problem i na stranim a i na domacim sajtovima. Sve je usporeno, ping skocio, i protok upola manji.
 
Samo da ih prodaju. Nema drugog resenja!
 
Danas sam zvao da pitam jel moze da se raskine vec postojeci ugovor, a da se potpise odmah novi na vecu brzinu i da dobijem prva 3 meseca po dinar kao sto je na sajtu, kazu ne moze. Ta akcija je samo za nove korisnike. Samo sam saznao da ce starim korisnicima medju koje spadam biti povecana brzina, samo kada, kazu uskoro. E sad videcemo sta i kako.
 
Jel moze neko da mi objasni zasto PTT KDS koji u svojoj ponudi nema SK Prime gasi RTL tokom prenosa Formule 1.
Znam da je neki deal izmedju SBB-a i SportKluba ali...

Da li postoji neko razumno objasnjenje. Da postoji SK Prime u bilo kojoj varijanti na PTT-u OK, da postoji mogucnost da uvedem u zgradu SBB pa da kazem ok dali ste mi mogucnost da uvedem ali JA necu pa ok da ga gasite ali ovako je cist bezobrazluk bez ikakve mogucnosti za zalbu.
 
E da je samo to problem sa ptt-om i njegovim kablom ... Srbija brale.
 
Mali off:
U novoj zgradi KDS je vec okacio plakat sa njihovim uslugama. U zgradu se jos useljavaju ljudi i nisu prodati svi stanovi.
U zgradi pored ima SBB
Sta da uradim da bi SBB usao i u ovu novu zgradu?
 
Mali off:
U novoj zgradi KDS je vec okacio plakat sa njihovim uslugama. U zgradu se jos useljavaju ljudi i nisu prodati svi stanovi.
U zgradi pored ima SBB
Sta da uradim da bi SBB usao i u ovu novu zgradu?

Jednostavno napravi anketu u zgradi sta bi ljudi vise voleli, dali sbb ili kds? Da bi ti dosao tu sbb moras da imas 50% potpisa stanara i resen problem. Kada budes krenuo od stana do stana objasni ljudima sta dobijaju ako uvedu kds a sta dobijaju ako uvedu sbb pa verujem da ce se vecina odluciti za sbb jer sbb je ipak mnogo veca firma i mnogo ozbiljnija.
 
Molio bih za informaciju kako sada radi PTT kabl (lokacija Tošin bunar, tačnije, Carina).
Od samog početka sam bio njihov korisnik, ali nisu radili ništa po pitanju cena/brzina, pa sam prešao na ADSL, koristio sve moguće promocije.
Sada sam na Telekomu, istekao ugovor, i PTTove cene zvuče jako dobro, uz trenutni promociju.
Dakle, kako im radi net?

Hvala!
 
Jeste za ADSL, ali ne i za kabl, za koji ja pitam :)
 
Bio si korisnik vec tako da na promociju mozes da zaboravis. Promocija je samo za one koji nikad nisu imali na toj lokaciji uveden njihov net.
 
Nazad
Vrh Dno