Šta je novo?

HD filmovi - Tehnicka diskusija

Googlaj dates of blu ray releases pa izaberi sajt.

Doduše, BrRip izadje uvek nešto ranije, zbog nekog leak-a i slično ali bude i lošijeg kvaliteta nego nakon pravog blu ray izdanja.

Tako ja radim, možda ima bolji info negde ali će to već neko napisati.
ne vidim zasto bi leakovani rip obavezno bio losijeg kvaliteta u odnosu na "pravo bluray izdanje", al dobro... Jedino sto AFAIK internali ne izlaze prije zvanicnog BR izdanja, ali source moze/mora da bude isti...
www.scnsrc.me je ok zamena za rlslog

danke, dobro izgleda za sad :) Nastavicu da ga koristim, valjda se ok pokaze
 
Ako žure da ga izbace bude gore, ali to se isto dešava i nakon zvaničnog izlaska.
 
da, al ti si pominjao neko "pravo bluray izdanje" ;) Leak je "pravo izdanje" kojeg se neko docepao prije nego sto se pojavi u maloprodaji, AFAIK
 
Kakav je novi T2 US Lionsgate blu-ray? Vredi li skidati Terminator 2 Judgment Day 1991 SE Directors Cut Bluray 1080p DTS x264-FoRM? Traje 3 min kraće od Terminator 2 Judgment Day 1991 3in1 hybrid 720p BluRay DD-EX5.1 x264-EbP.
 
Nije počeo da izbacuje. Postoji im rupa u sistemu, pa je ljudi koriste da preuzmu 720/1080p serije i filmove kojih ima na Amazon Prime servisu.
 
Pa mozes da vidis skrinove, ako preferiras bolje sacekaj, ako mozes da gledas nesto losije od bluray ripa onda moze da prodje webdl. Ja sam gledao neki u 720p i nisam nesto bas zadovoljan, navikao sam na bolje.
 
Zašto Amazon cenzuriše mi nije jasno.
 
Šta je cenzurisao?
 
Fuck na primer, ne mislim konkretno na Avengers.
Što je stvarno šteta, s obzirom da im je kvalitet na dosta visokom nivou.
 
Aha, to jeste bezveze. Ja sam mislio na Avengers pa se mislim sta tamo ima da se cenzurise.

Mislim da je cenzurisana i Mr. Robot serija (USA network), ili bar neke njene epizode.
 
Na njoj sam i video. Šteta, a jedini je dovoljno dobar tehnički, jer nema više DIMENSION 1080p.
 
Hoce li uskoro neki remux za Avengers 2 ? Da ne skidam onu skrnavu verziju od Sparksa ...
 
Izasao.
 
Jel ima neko ispravan prevod za transcendence 3d? Ne odgovara ni jedan. Jel moguce da se razlikuju u duzini trajanja?
 
Koliko traje taj 3D?
 
Ovoliko traje regular bluray: 01:59:16
Očigledno da je taj 3D skraćen za 6 minuta, a nema prevoda koliko vidim da paše na tu verziju...
 
Utakmice SRbije imas na domacim trackerima.
 
Ljudi treba mi savet/pomoć šta god :D

Jel su ovi ripovi tipa sparks dosta kvalitetniji od yify-ja il ne?

Moj sestrić je ušao u hd vode i pitao me gde može da "nabavlja" ove hd filmove, ja mu rekao on kaže da mu to mnogo veliko zbog hdd i sad me pita koja je razlika između yify koji je mnogo mali i sparks koji je dosta veći? Ja baš i nisam nešto imao želje da upoređujem njihove ripove pa rekoh da pitam ovde, možda je to neko već proveravao :) Ako su istog ili sličnog kvaliteta da mu kažem da se opredeli za ovaj yify kad je već znatno manji rip.
 
Nazad
Vrh Dno