Šta je novo?

Prey 2

Meni se više sviđa Jovylandovo tumačenje. :D
Ignorisaću poslednji post, trljaću ruke dugo, dugo i u mislima poručivati deda mrazu da ga neću cimati ni zašta 10 godina ako se obistini Jovylandovo proročanstvo... :Klanjanje:Klanjanje:Klanjanje
Al' zato bi trebalo da ga anlišuju potpuno, ali da ne ispadne nedorečen s teksturama ko' rage, da bi ga pikali na telefončićima...

Šalu na stranu, bilo bi bezveze da drugi developer preuzme ovo, jer to nikad ne miriše na dobro, setimo se samo DNF-a. Rune je meni bio nešto bzvz. Što ih ne puste da završe prey 2, pa nek onda rade šta hoće?
Ko zna šta će ispasti sad iz ovoga, ako stvari stoje ovako kako piše u ovom članku. Retko koji proizvod se uspešno isčupao iz development hella, bio on film, igra ili nešto treće.
 
Poslednja izmena:
taj trejler je star vise od godinu dana, u medjuvremenu je obustavljen rad na igri i pitanje kad i da li ce izaci
 
I bila bi velika steta da ne izadje, ova je obecavala..
 
Šta znam, meni ovo za sad nema puno veze sa prvim delom, evo priče tvorca dvojke

 
Prvi deo je bio fantastican! Igra je toliko, nenormalno, bila inovativna u tom trenutku, da je bukvalno ostavljala bez daha. Drugi deo kakav god da bude, mislim da ce tesko da ponovi uspeh prethodnika, naravno ako uopste i ugleda svetlost dana.
 
Šteta. Meni ono izgleda ekstra.

Nekako me podseća na SW univerzum i one lovce na ucenjene glave.
 
Zasto na ovo gledas kao negativnu stvar ? Ja bas mislim da je ovo odlicna vest i da ce momci moci fino da se pokazu na ovom projektu, nadam se da ce koristiti Unreal 4 ili neki drugi next gen engine da bude sto pribliznije onom bolesnom CGI trejleru !
 
Prey je bio igra godine kada je izasao. Svako ko je igrao igru, nije je zaboravio sigurno, pogotovo ne ja koji sam je presao 4 puta :)
 
Ma Prey je jedna od najboljih što sam igrao, ako i drugi deo približno bude dobar ja sam hepi ;).
 
Written by Arkane Creative Director Raphael Colantonio, the emails reveal that the Austin branch of Arkane is beginning pre-production on the project, and positioning it as a "spiritual successor" to System Shock 2.

The key word here is "reboot." According to Kotaku, Arkane is starting the project entirely afresh, rather than working off anything created by Prey 2's original developer, Human Head Studios.

Po ovome ispada da igra nece imati veze sa onim sto smo videli u trajleru?
 
Tim bolje.
 
Slažem se da je bolje da počnu od nule i da rade onako kako najbolje umeju, ali šteta za ono što su već uradili HHS, to mi se baš svidelo.
 
Reci ne mogu opisati koliko sam voleo prvi Prey
Ovo je tuzna vest
unfair.gif
 
I ovo je za analizu - zasto su developeri pokusali da kompletno promene kurs igre i zasto su zagrizli vise nego sto mogu da progutaju.
 
Šteta, izneli su neke zaista originalne ideje, a ni ono što je ranije procurelo nije delovalo loše...
 
Ovo je tek sada official lol
Pa jos prosle godine se znalo da od ovoga nece biti nista. Original Prey je bio super. A onaj CGI za Prey 2 je bio fantatican samo sto nije blage veze imao sa originalom.
 
Ovo je stvarno sramota, ona E3 gameplay prezentacija je još uvek jedna od najimpresivnijih koje sam video.
 
Ja sam do ove vesti živeo u nadi da ćemo videti Prey 2. :(
 
Nazad
Vrh Dno