Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

U Boru smo jos uvek na 95 digitalnih kanala,nije jos aktivirana frkvencija 682000.
 
U Aleksandrovcu su aktivne samo: 706000, 714000, 722000, 730000, 738000. Ukupno 64 digitalna kanala.
 
U čemu je onda caka, arena 1,2,3,4 sport klub 1,2,3,ostali kanali i internet 12mb za 1450din? Po meni nejasno kako im se isplati ovo
 
Evo ga taj speed test,

Placam za paket 20/1.5mb/s...

Isti problem i ja imam sa netom kod njih..
Zvao centralu, kao izaći će na teren, al evo već ih druga nedelja nema..a ni ja vremena da ih ganjam..
Inače mi je prvih par meseci bilo stvarnih 20mbit DL, šljakalo sve super..sad internet zeza a TV radi bez problema.
 
Poslednja izmena:
Ja sam zadovoljan kako radi :D Nekad zna da padne download..ali nista strasno..podnosljivo


Digitalna je pocela poslednjih nedelja da zeza... cesca je pikselizacija nego pre,,, Videcemo dalje sta ce biti.. Video sam da su promenili kabl sa bandere kroz veci deo moje ulice, ali nisam video nikakav poboljsanja, kod mene radio kao i uvek..zadovoljavajuce...
 
PROSTO ME IZLUDJUJU! Znaci i nakon par dana i njihovog baljezganja kako je to do torrenta i kako ce to da sredi nakon par dana i dalje laguje samo tako. Ne znam vise sta radim, cekam da dodju opet to da provere i poprave i nek ponesu papire za raskid ugovora ako ne poprave. Prvih godinu-dve dana interneta je bilo extra od sad samo problemi...
 
Internet dosta poceo da puca u Leskovcu dok kablovska normalno radi. Protok je uvek ok ali ruter izgubi vezu par puta dnevno na po desetak minuta. Neznam da li bi uzimanje staticke ip adrese resilo problem.
 
DTV, novi kanal, TV Preševo pod rednim brojem 20. :shock:
 
Aj sto internet često puca u toku dana i što je česta pixelizacija ali što nema prevoda na naučnim kanalima (discovery, ng, explorer...) bar 3 dana u nedelji...to me izluđuje! Ruma je u pitanju. I to traje već mesec dana... Kad god nazoveš kor.servis dobiješ odgovor "radovi su u toku" :mad:
 
Hteo bih da raskinem ugovor sa njima, i posto koristim njihov mail, zeleo bih da mi ostane. Jel mi ostaje mail nakon raskida ugovora sa njima? Zeleo bih samo internet, televizija nek ostane.
 
E pa to što si smislio, naravno da neće da može. Ni mail, ni samo internet.
 
Ja imam poseban ugovor za tv, poseban za internet...ako mi se nesto ne svidja mogu jedan da raskinem u bilo kojem trenutku, a da mi drugi ne pravi probleme. Pozz

Ne znam otkud ti takva ideja, mada bih ja voleo da je tako.

Svi korisnici Kopernikusovog KDS-a imaju posebne ugovore za TV, posebne za internet (osim možda korisnika u Nišu, koji imaju mix pakete TV+NET). Analogna TV se tretira kao osnovna usluga, i za nju se potpisuje Ugovor o zasnivanju pretplatničkog odnosa. Ostale pojedinačne usluge (internet, telefonija) tretiraju se kao dodatne, i za njih se sklapaju posebni ugovori koji čine Anekse osnovnog. Dodatne usluge nije moguće koristiti bez korišćenja osnovne.

http://www.kopernikus.rs/kds/dokumenta/item/ktv-ugovor
 
Dobro, i da se tretiraju kao dodatne usluge, ja ipak mogu da ukinem samo internet kao dodatnu uslugu. I da, meni je ugovori istekao jos davno, nisam ga obnavljao, tako da nisam pod ugovornom obavezom.
 
Naravno, ugovor za internet možeš da raskineš kad god hoćeš, ako nisi pod ugovornom obavezom.
 
deo Smedereva od 11h pa na dalje nema kablovsku ne znam sta se desava,sva sreca nemam njihov net...
 
Smederevo - 119 digitalnih, 65 analognih trenutno.....ne vidim zašto nije ubačeno još kanala iz BiH (atvbl, ftv, bht) (a svi HRTovi su tu), kao ni VH1, DM sat....bzvz...
 
U Boru smo jos uvek na 95 digitalnih kanala,jos nije aktivirana frekvencija 682000,a o analognim kanalima necu ni da pricam,slika je losa neki se kanali ponavljaju...Jedino sto mi je trenutno krivo je sto u ponudi dtv kanala nije vracen RTS HD,najvise zbog kosarke.
 
U Boru smo jos uvek na 95 digitalnih kanala,jos nije aktivirana frekvencija 682000,a o analognim kanalima necu ni da pricam,slika je losa neki se kanali ponavljaju...Jedino sto mi je trenutno krivo je sto u ponudi dtv kanala nije vracen RTS HD,najvise zbog kosarke.
Kakav je internet?
 
Sa internetom sam generalno zadovoljan,zna ponekad da se uspori ali je to ipak podnosljivo.
 
Moram da priznam da mi ovi naši iz Kopernikusa u Leskovcu nisu jasni uopšte. Ne smeta mi ubacivanje TV Preševo i Aldi iz Preševa koje emituju u potpunosti na albanskom jeziku, ali mi nije jasno zašto nisu ubačene naše lokalne tv (TV Leskovac, Vlasotince, Klisura Grdelica, 4S Bojnik itd. ...) u digitalnu ponudu. A nemamo ni neke tv poput Niške TV, Caričin Grad Lebane, Zona Niš ni u analognoj ponudi. Ne bi mi smetalo ni da ubace kosovske tv na albanskom ili srpskom jeziku. Recimo odlično je što imamo RTV Vranje, Ritam, Bujanovac, Bosilegrad ali gde su naše lokalne tv iz Leskovca i okoline (Niš, Kuršumlija, Dimitrovgrad....)??? One su nam valjda mnogo bitnije i interesantnije od ovih iz Preševa .... Kao što rekoh nisu mi jasni...
 
U Leskovcu su problem lokalni kanali koje u principu niko i negleda,sta da kazemo mi u Boru koji smo zakinuti za 30-ak dtv kanala kojih ima u skoro svakoj dtv mrezi.STVARNO VELIKA SRAMOTA ZA KOPERNIKUS I ZA NEJEDNAKO TRETIRANJE KORISNIKA ISTE MREZE!!!!!
 
Uzeo sam Kopernikus tv+net u Jagodini pre dve nedelje. Sve radilo ok. Posle par dana sam otisao na put i danas se vratio i net mi ne radi. Imam onaj crni cisco ruter i sve lampice svetle zeleno samo je ona link narandzasta. Ukljucivao sam i iskljucivao ruter nekoliko puta ali se nista ne menja. Fon se konektuje na mrezu i ima pun signal ali se nista ne desava.
Jel postoji neko resenje da mogu sam da odradim ili da zovem korisnicku sluzbu koja cisto sumnjam da radi vikendom.
 
Poslednja izmena:
Hocu da kupim tv i interesuje me koji tuner je potrebno da sadrzi da bi mogao da gledam digitalne kanale na Kopernikusovoj kablovskoj?
 
Nazad
Vrh Dno