Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Nekima su bitne Arene, nekima stanice, nekima EPG...
 
Hvala @dejan#7 i @Mr_Cojko. Nadam se da ce tako biti i ovde. Rekli su 7 dana najvise, u ponedeljak proknjizen zahtev. Valjda ce biti do petka. Ipak je to bez ugovorne 20/1.5 ali ako to radi lepo sa malim pingom onda uzimam 30/3 pod ugovornom obavezom. Kanali su i meni ok, na Fox-u postoje redovne smetnje da se onako slika zamrzava na kockice uz zvuk na sekundu-dve ali pink/rts i ostalo je ok.
 
Nikakvih smetnji na Fox kanalima nemam. Znao bih da ima jer ih najvise gledam. Vidi sa njima neka ti lepo provere signal i instalacije. Jedini pronlem sa seckanjem je imala ranije Prva tv.
 
Ako i budu Arene, sigurno neće biti ova cena... Nije li nerealno da za 1200 din i SK paket i Arena paket budu deo ponude? Btw, meni je više bitna informacija kada će telefonija...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
SK 123 u HD, i AS1 ostalo me ne interesuje sem recimo mtv i vh1, ostale tricarije su ne bitne

Sony Z2
 
Sednem sinoc jedno 2 sata i bodem sifru malo dalje od komsiluka, kad ono konektujem se preko wireless antenice :D Da testiram ping od sinoc ni jedan packet loss ping 10 zakucan, kada pingujem google.com preko cmd-a ono 30-35 konstantno, jedino brzine malo zabrljavele ali je ipak ovo wireless na jednu "crticu".

http://www.speedtest.net/my-result/5578435716

Nadam se da ce i kod mene ovako :D
 
Kao sto sam jos davno rekao,bice arena ali u pay paketu.Bice i telefonije.
 
Pa to je bilo i za ocekivati.
Sada samo da odrade dobro te pakete i neke akcije za nove i stare korisnike.
 
Neka prvo izjednace sve korisnike,odnosno da svi za iste pare isto i gledamo pa neka onda naplacuju.Ovako mi iz Bora bez ijednog HD kanala placamo istu pretpatu od 1200 dinara kao i ostali koji imaju sve kanale u ponudi.Pa gde je tu postenje!
 
U pravu si.Moja greska.Izvinjavam se,ali i dalje mislim ono sto sam napisao.
 
Znam iz prve ruke,što bi se reklo.Prava poskupljuju iz godine u godinu a sada maltene iz dana u dan.
Jos kada bi vam rekao da i neke nacionalne tv stanice traže svoj novac i prava, to mi ne biste verovali.
Da bi krenuli pay paketi,digitalizacija mora biti sprovedena na celoj mreži,a to nije lak posao.
Morate biti svesni da recimo sbb korisnici nisu ni približno osetljivi na promemu cena, kao recimo neki drugi provajderi.
 
Poslednja izmena:
Jel natpis na HRT1 - nema CI modula oznacava da ce krenuti pay paketi ili je to neko iz Kopernikusa izvukao modul kada HRT1 prenosi filmove i serije? I cemu to? Do sada je sve islo normalno.
 
Znam iz prve ruke,što bi se reklo.Prava poskupljuju iz godine u godinu a sada maltene iz dana u dan.
Jos kada bi vam rekao da i neke nacionalne tv stanice traže svoj novac i prava, to mi ne biste verovali.
Da bi krenuli pay paketi,digitalizacija mora biti sprovedena na celoj mreži,a to nije lak posao.
Morate biti svesni da recimo sbb korisnici nisu ni približno osetljivi na promemu cena, kao recimo neki drugi provajderi.
Da li to znači da pojedine kanale mogu da stave u pay paket (npr.SK) ili ubacuju nove kanale u pay?
 
Od mene mogu dodatno samo dzodana na dobiju pogolemog
Slažem se u potpunosti, evo na primer, mene apsolutno ne zanima nijedan Pink kanal, apsolutno imam averziju prema gazdi a i liku i delu, znači slobodno što se mene tice neka sve ugase samo sport klubove da ne diraju, eurosport i ovih par fox, discovery itd, btw te arene za kojima kukate meni preterano nisu interesantne, realno sem basket sekcije sa Edin Avdic i Nenad Kostić emisijama ostalo su budalestine i prenosi bosanske lige...

Sony Z2
 
Slažem se u potpunosti, evo na primer, mene apsolutno ne zanima nijedan Pink kanal, apsolutno imam averziju prema gazdi a i liku i delu, znači slobodno što se mene tice neka sve ugase samo sport klubove da ne diraju, eurosport i ovih par fox, discovery itd, btw te arene za kojima kukate meni preterano nisu interesantne, realno sem basket sekcije sa Edin Avdic i Nenad Kostić emisijama ostalo su budalestine i prenosi bosanske lige...

Sony Z2

Sudeci prema iskustvima korisnika sa ovog foruma "KDS"-u nije problem da ISKLJUCI pojedine kanale . Njima je problem dodati nove za isti novac. Razmisljanja i zelje su zaista drugacije kod svakog od nas. Recimo licno ne volim ni jedan sportski kanal , ne kazem da ih ne treba biti vec da se treba uskladiti ponuda sa ,da tako kazem, zeljama korisnika. Glasam za MTV i VH1
 
Uklonite pink, uklonite happy. Uklonite NjEGA [emoji23]

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
 
http://www.polarismedia.rs/cenovnik-paketa Od 1200 ne bi trebalo vise mislim da kopernikus nije zreo da pravi pakete

Hm... Da li je tako...

Polaris:
- ima arene, nema sport klubove, ovi bar imaju jednu arenu i sve sport klubove.
- nema FOX paket
- nema Ultra, Mini Ultra
- nema 24 Kitchen (jes da je davno izlizan kanal, ali ono, nema ga)
- Cinemania, TV1000, čuveni Klasik TV :D
- nema nadaleko čuvenog Pink paketa, ali nema ni nacionalni Pink

I sve ovo je za jedan tv. Doplata za drugi se dodatno naplaćuje...

Jel natpis na HRT1 - nema CI modula oznacava da ce krenuti pay paketi ili je to neko iz Kopernikusa izvukao modul kada HRT1 prenosi filmove i serije? I cemu to? Do sada je sve islo normalno.

Za ovo znam odgovor - bio sam u poslovnici u Rumi, pokazali mi lepo dopis od nekog regulatornog tela, da li je RRA, RATEL... Lepo piše: zbog neregulisanih prava za reemitovanje nekih TV emisija na teritoriji Republike Srbije kabl operateri su u obavezi da emisije HRT televizija koje podležu malo pre navedenom "zatamne", tj. ne emituju. Da apsurd bude veći, na spisku se lepo vide emisije na HRT 1 koje ne smeju da se emituju, kao i kompletan HRT2 program... Zato su i ubacili HRT3... E sad, ovi poštuju to, koliko vidim SBB ne poštuje...

Znam iz prve ruke,što bi se reklo.Prava poskupljuju iz godine u godinu a sada maltene iz dana u dan.
Jos kada bi vam rekao da i neke nacionalne tv stanice traže svoj novac i prava, to mi ne biste verovali.
Da bi krenuli pay paketi,digitalizacija mora biti sprovedena na celoj mreži,a to nije lak posao.
Morate biti svesni da recimo sbb korisnici nisu ni približno osetljivi na promemu cena, kao recimo neki drugi provajderi.

Ovo je sigurna info? Spomenuo si i telefoniju. To mi je trenutno najbitnije... Arene me ne zanimaju, EPG bi lepo legao, paketi ako budu ok super...

pisite ovde, kritikujte rad, kanale, zelje i ostalo...vidite da ovde medju clanovima ima onih koji rade u kds kopernikus, pa ce valjda i preneti nekome dalje. Poz

Pre je bio neki lik što je radio u Kopernikusu, onako, dosta pozitivan, ali ne viđam ga odavno na forumu... Ako ima neko kao što je Beks bio svojevremeno u temi o Targo telekomu, neka se javi, neće mu niko ništa :)


+ 10
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno