Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

zato što je kopernikus niska kablovska

Velika stvar ta sto je Kopernikus Niska kablovska - ako je uopste vise Niska - kad u Nisu nisu povecali brzine ko zna od kada i gde je internet skuplji nego u vecini drugih gradova...ne u svim ali u svim iole vecim...a drugi provajderi u Nisu ih vec uveliko siju sa cenama...
 
Juče bio tip iz Kopernikusa što raznosi račune,pitam ga za net(ranije nije bilo teh.mogućnosti) on zovne nekog i potvrdi mi da ima uslova 20/2 paket za 1100din i 30/3 za 1400din.S obzirom da mi brzina downa ne igra preteranu ulogu ova 3Mb/s uploada bi mi značila zbog torenta naravno.Ako ima nekog iz Lazarevca i okoline da koristi 30/3 paket značila bi mi njegova iskustva sa Kopernikus netom.
 
Velika stvar ta sto je Kopernikus Niska kablovska - ako je uopste vise Niska - kad u Nisu nisu povecali brzine ko zna od kada i gde je internet skuplji nego u vecini drugih gradova...ne u svim ali u svim iole vecim...a drugi provajderi u Nisu ih vec uveliko siju sa cenama...

30/3 za 1400din i 20/2 za 1100din je dobra cena ne znam u cemu je probelm..SBB najnizi paket 30/2 je 1590... Da ne nabrajam ostale.
Po komentaru verujem da si iz Nisa (ako nisi izvinjavam se) ,,Vi ste tamo imali pre svih mix pakete Net+Tv koje ste placali dosta manje nego mi ostali. I sada opet placate manje od nas s obzirom da je KTV 750 din + net, ovde u Pazovi 1200din + net
 
Ako ne znas u cemu je problem nemoj da komentarises nego pitaj...a onda pogledaj cene tih mix paketa sa internetom vecih brzina po svim vecim gradovima pa i kod tebe u Staroj Pazovi ( gde sam bio stotine puta i manja je od mog naselja, izvini ali je tako ) i pogledaj kolika je cena u Nisu...razlika je tolika da su i ovi koji rade u korisnickom centru bili zbunjeni...a to sto preko dva meseca nemaju da mi zamene modem koji samod sebe prekida internet to da ne pricam...
 
Poslednja izmena:
Ljudi, da li jos neko ima problem sa internetom ili samo mi u Staroj Pazovi. Vec 10 dana na vise lokacija u Staroj Pazovi u popodnevnim satima dolazi do usporenja interneta toliko da stranica ne moze da se ucita ili je ucita ali treba vreeeemenaaaa.... Proveravao kod par ljudi koje znam a nisu iz mog kraja i oni takodje kukaju na isti problem. Prijavili smo vec ko zna koliko puta ali resenja jednostavno nema. Neverovatno!!! Krajnja neozbiljnost i neprofesionalnost. Da ne pricam o racunima koje unapred salju za mesec koji jos nije prosao... Uzas!!!
 
@pedjadroid

Isto je i kod mene.. Vec jedno nedelju dana ima nekih usporenja, i jos nista ne resavaju... Ja sam tamo kod zeleznicke stanice.
 
U Cupriji se net i kablovska od sinoc raspada.
Na svakih 1-2min net puca, kanale su nekako sredili, ali net je haos. :(
 
@pedjadroid @dejan#7

Isto je i kod mene. Net je očajan od nove godine. Preko dana tako i tako... Ali popodne i uveče nikako. Pogotovo vikendom. Učitavanje stranice traje po par minuta i to iz drugog, trećeg pokušaja. Na youtube i ne idem, nema svrhe...
Kopernikus je bio poznat po dobrom internetu, šta se ovo događa?
 
Ovaj kopernikus je najgori operater u Srbiji zivota mi... Placam internet 20mbps a ocitava po 2-3 i tako ceo dan, jos ih zoves nece se jave
 
imam jedno pitanje i bio bih zahvalan ako mi neko pomogne.
kada ubacim usb sa filmom u resiver, resiver ga očita i pusti, sve je ok, samo bez tona.
inaće na tv-u je sve ok sa tonom, i isti taj film radi na comp-u i na drugom tv-u koji je novije generacije i bez resivera.
 
Moguće je na pušta ton u DTS formatu.
 
Promenom audio formata u AC3,sa prethodnim LG televizorom sam imao isti problem.
 
I NAPOKON posle duze vremena internet u Staroj Pazovi radi kako treba... Triput ura za Zlopernikus :p Resili ljudi da dignu guzicu iz fotelja i rese problem koji traje 15 dana... Uraaaa uraaa uraaa :whip:
 
U Svrljigu su u pocetku postojala 3 hd kanala, rts hd je ubrzo ugasen, eurosport hd 1 i 2 su ugaseni pre nekog vremena tako da vise nema ni jedan, a cene idu gore. Kakav im je kablovski internet, za oko 600 din mesecno manje mogu da dobijem pojacanje sa 5 na 20 mb?
 
I NAPOKON posle duze vremena internet u Staroj Pazovi radi kako treba... Triput ura za Zlopernikus :p Resili ljudi da dignu guzicu iz fotelja i rese problem koji traje 15 dana... Uraaaa uraaa uraaa :whip:

Nije dugo potrajalo... Večeras je internet kao i prošlog vikenda - OČAJAN!!!

Kakav li će biti predstojećeg vikenda, ne smem ni da pomislim... Neću ni da uključujem kompjuter.
 
Znaci los im je internet? Mislio sam da za probu uzmem 6 mb za 1100 din bez ugovora, sto je nesto jeftinije nego sto sad placam u orionu.
 
Kod mene je sve ok,,, problem je resen ovde u Pazovi.


@Novatech
Nije los, internet im je sasvim ok. Uzmi bez ugovorne obaveze pa isprobaj... Ja korsitim njihov net 7-8 godina i generalno sam zadovoljan. E sad zavisi od mnogo stvari kako ce ti raditi, zato isprobaj be ugovorne obaveze i bice ti jasnije onda.
 
Imam fore do kraja meseca da odlucim sta cu. Jel normalno na njih funkcionisu wifi ruteri, ili treba neki drugaciji?
 
Kod mene (Vranje) ima kablovska. Znaci to je razlog sto nema pojedinih analognih kanala Nasa,Tv K-1,Tv Leskovac, Studio MT,Tv 4s, Caricin grad,Kcn jug a od ranije pidzama na Ultra i Mini.
 
Ni Vlasotince od podneva nema kablovsku tv. Nismo imali ni internet do pre pola sata.
 
Zvao sam mog prijatelja koji radi kod njih i neki je šef (Boban iz Jašunju velika faca zapravo za Kopernikus kablovsku od Leskovac do Vranje) i kaže da imaju neki težak kvar kod Vladičinog Hana ko zna kad će da ga poprave. Biće nezgodno izgleda...
 
Zna li neko sta je sa Mini Ultra kanalom.. ne radi vec 10ak dana
 
Zna li neko sta je sa Mini Ultra kanalom.. ne radi vec 10ak dana

Моје скромно мишљење је да је опет иста или слична ситуација као ономад са Fox пакетом. Истекла лиценца, сад се гањају да продуже. Вероватно је тако, оба канала пиче у Total пакету, без икаквих проблема.
 
Nazad
Vrh Dno