Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Vidi se po postovima da te insteresuje jedino i isključivo sport...

Imam predlog za tebe, iz najbolje namere, da me ne shvatiš pogrešno...

Kopernikus i ako vrati Arene, a čisto sumnjam, biće 100% veća cena pretplate - nema šanse da svi ovi kanali analogni plus digitalni budu 1200 din. Ukoliko ne vrate Arene, ostaviš Kopernikus za Sport Klubove, a pored toga uvedeš i Polaris, imaju samostalan paket Arena Sport 1-5 za 500 din mesečno. Na taj način si pokrio sve što te zanima, a plaćao bi skuplje taman koliko bi realno i trebalo da bude cena svih kanala.

Ne bih ja čekao da se Arene kod nas vrate...
 
Aman-Zaman Arene će se vratiti.Na tri njihove ott(test) platforme ,nikada ih nisu ni gasili ,osim na jednoj u trajanju od par dana.
Morate shvatiti da je količina novca koja se svaki mesec odvoji za prava,stravično velika.
Da bi se postigla kakva takva zarada ,mora se imati: net+tv+telefonija+ott+pay tv.
 
Poslednja izmena:
Zimi po kisi, snegu, vetru nema problema. Iskren da budem pre je bilo problema, ali svake godine su sve bolji po tom pitanju. Za sada ovih 30/3 za 1400 din i 140 digitalnih kanala (kakvi god bili, nekima je dobra pounda nekima ne) za 1200 je sasvim Ok i prihvatljivo. Ovo sve pricam za St. Pazovu, samo da ih ne ureknem :D

net radi kako treba ...

Tako je! U Staroj Pazovi internet Kopernikus otkida! Sigurno pa jos malo uzimam 30/3. Neznam kako je u drugim gradovima ali ovde..
5586089046.png
:guitar::guitar::guitar::guitar::guitar:
 
Nisam bio par dana kraj net-a
U Cupriji ubacen KANAL RADIO S i cetri radio S stanice.
Kod mene na TV-u kad pustim radio, pozadina je crna i nista nema na TV-u sem muzike koja se cuje. Znaci ni jedna radio oplikacija niti ista. Da li je tak oi kod vas ?
I desava se jos kada na tv-u philips, namestim listu samo digitalni kanali bez analognih, onda se ne vide radio stanice :(
 
I kod mene na tv-u je pozadina za radio crna...
Na njihovom risiveru ima slika sa muzickim notama :D
Kod mene na tv ne moze sve zajedno...digitalni kad se izaberu imas smao njih..radio kad se izabere samo radio imam....
 
Poslednja izmena:
Pa mislim da je to sasvim normalno. Radio kanali i nemaju sliku, zar ne? Pitanje je samo kako softver u tv ili boxu prikazuje radio kanale, da li ima neku generičku pozadinu ili ništa. Na onom PowerBox risiveru su odvojene liste za radio i tv stanice....

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Ovo kao onaj vic kad se coveku pokvari tv pa zove majstora. Majstore ton ima, sliku nema, sta moze da bude? A majstor ce: Moze da bude radio.

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Ovo kao onaj vic kad se coveku pokvari tv pa zove majstora. Majstore ton ima, sliku nema, sta moze da bude? A majstor ce: Moze da bude radio.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Nije bas duhovito. Razumeo bi ja da ide preko analognih kanala, pa nema aplikacije, ali posto je digitalno, mogu i oni sami da ubace aplikaciju. Zato sam pitao, misleci da mozda tv ne podrzava
 
Nadam se da će u pay otići klikpink kanali! Svi pinkovi (ukljućujući i sam Pink) + arene!
 
Nije bas duhovito. Razumeo bi ja da ide preko analognih kanala, pa nema aplikacije, ali posto je digitalno, mogu i oni sami da ubace aplikaciju. Zato sam pitao, misleci da mozda tv ne podrzava
Aplikaciju? Šta podrazumevaš pod aplikacijom? Aplikacija kao neka slika ili aplikacija kao program?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
To je video dodat radio kanalu, nešto kao što rade za info kanal.

Imam onaj njihov risiver Powerbox i tamo ima neka pozadina sa muzičkim notama, sa druge strane LG TV iz 2009-2010 nema ništa kao pozadinu. Sve zavisi kako koji uređaj sam po sebi prikazuje radio kanale...
 
Тако је и код мене. Такође мислим да је то до уређаја. Код Vox телевизора ми се појављује као код старих Windows XP компјутера, као screensaver шета лево десно горе доле порука You are listening to: Radio S1. Код LG тв-а врти се порука audio only.
 
Na Samsung TV je zvucnik koj siri zvucne talase...znaci sve je do uredjaja
 
Prvih sat vremena nakon uvodjenja sve deluje okej

5592253499.png

Ako radi jos dva-tri dana ovako bez prekida potpisacu ugovor pa 30/3.
 
P.S Ne mogu edit. Ako se nakon 2-3 dana odlucim da potpisem ugovor na 24 meseci, da li se isti potpisuje u toku meseca i da li se brzine povecavaju odmah ili mora da se ceka 1. sledeceg ? Sad malo nezgodan datum :(
 
Moje licno iskustvo.... Potpisao prosle godine ugovor 10. Novembra na godinu dana i sve se promenilo od tog datuma. Jedino menjanje paketa u toku meseca sa npr sporijeg na brzi se odradjuje od sledeceg prvog u mesecu.
 
Ljudi... Vratite se malo u rikverc. Tradicija od prosle i pretprosle godine kaze da neka desavanja u Kopernikusu budu oko 1. Novembra. Znaci... Pre gajim nadu od novembra nego od septembra... Ako ih do tada neko ne kupi :-D
 
Okej znaci trebalo bi da skoci na 30/3 po potpisivanju ugovora a ne da cekam oktobar posto je isti paket u pitanju. Vidim da su kablovi drugaciji u odnosu na one iz sbb-a, ne znam koliko te generalno stiti od vremena ali se nadam da ce i zimi da se odrzi stabilnost. Ovo je skroz okej sada cak i za zahtevnije potrebe poput livestreama gde treba konstantna brzina.
 
Vidi, ja sam konkretno korisnik kopernikusa od 2005 god i od tada ni jedan kabl nije promenjen i radi sve saaavrseno...
 
Eto meni sad pukla konekcija ujutru pre da odem na posao, morao sam restart modema da bi se vratio signal i poprilicno radi time out na ping ka google.com ili bilo kom serveru, treba mu nekoliko sekundi/minut da uradi speedtest a izvuce normalne brzine. Sta znam :)
 
:trust:

Nemam iskustva sa kopernikusom, izneo sam samo sta se desilo. Na modemu telefonska slusalica treperi kada imam konekciju, ako se izgubi onda se gubi i veza i downstream na modemu ne moze da se konektuje "in progress". Signali su 41/42dB za upstream i 35/36dB za downstream sto bi trebalo da je generalno u granicama normale. Testiracu danas tokom dana i to je to. Televizija u tom trenutku nije imala problema a na istoj je skretnici moj TV sa internetom. Samo mi je bilo cudno jer sam se u prethodnom periodu sa SBB-om susretao sa drugacijim problemima u ovakvim situacijama.
 
Nista ne uzimaj za zlo. Malo sale nije na odmet. Vidim da veci deo svog vremena provodis testirajuci nego koristeci internet. Bilo kako bilo ni jedan operater nije savrsen ali trenutna situacija bar sto se Pazove tice je dobra. Bilo je i mnooogo gorih dana koje pamte stari korisnici.
 
Ma stanje u Pazovi je kao što rekoh čim su uveli digitalu i ove HD kanale fenomenalno.

U suštini, sve što mi treba je što više HD kanala (i ovako ih ima stvarno dosta za ove pare!), al ako bi uveli samo Sport Klubove što se mene tiče, bilo bi sve fantastično.

Veliki su skok napravili, mora se priznati. Kontam da će nam to naplatiti preko računa, ali i to će biti lakše, ako usluga bude dobra.
 
Nazad
Vrh Dno