Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Jedino sto mi se gleda su ti sportski kanali SK i Eurosport u digitalnoj... Inace kolko vidim ovo ostalo nije nista posebno zanimljivo pa mi i nije nesto posebno ni krivo sto ne ubacuju nista. Nema kvalitetnih kanala samo PINK PINK i opet PINK!!! Ko
po nekom obicaju. Jel neko zadovoljan ili bolje pitanje sa koliko novih digitalnih kanala je zadovoljan ako se izuzmu sportski kanali?

Sportski i Foxsovi ostalo nije za upotrebu
 
mislim da pravo distribucije fight networka drzi pink, jer je kod njih prvo i pusten pa tek onda na sbb-u. Miki iz anciki, mi izgleda nismo ni na svirali.
 
ni na nebu ni na zemlji, izgleda da smo stvarno u centru crne rupe. Polako prica prerasta u dramu Samjuela Beketa cekajuci godoa.
 
to sutra cekamo mesec dana, vidish da se ne sklanjaju analogci sa visokih frekvencija. Prvo od nedelje pa sada do kraja nedelje. Mogu da se kladim da ce i vlasotince da dobije pre Leskovca.
 
Pa zar nije iza vlasotince centrala ovde kod jer kad pustane arene prvo smo dobili pa onda vlasotince
 
Nije miki, imaju svoju centralu. Fizicki jos uvek nisu povezani, medjutim u prolazu koliko vidim napreduju i postavljaju instalacije po selima izmedju vlasotinca i leskovca.
 
Poslednja izmena:
jedina slobodna frekvencija je 682, ona nije zauzeta analognim signalom 674, 690, 698, 706 su zazete. Da li ste dobili odgovor na neki mail koji ste poslali centrali?
 
Kanali na 738 se vratise samo nema b92 na analognoj po svoj prilici i da nema nista mozda nas nema na njihovoj mapi strasno me nerviraju sta dalje mislim sto rece Cojko nije za javnost
 
koliko vidim samo je bor dobio jednu frekvenciju u poslednjih 20 dana, ostala mesta jos chame chekajuci. Po meni nema logike da odrade vishe od pola srbije i onda odjednom stanu, razumem pauzu od nedelju dana ali od 20 dana mi malo cudno. Postoje dve logicne opcije: Prva da su ostali bez potrebnih uredjaja za centrale, a druga da su mozda dosli do limita ott servera, pa da ne bi bilo novih kocenja i seckanja slike ostalim korisnicima onda su napravili pauzu dok nepojacaju sam server. Meni evo vec par dana niko nije odgovorio na email koji je upucen na nekoliko njihovih email adresa. U krajnjem slucaju 15 juna se gase analogni predajnici pa kako bi pridobili nove korisnike mislim da ce do tada biti tih obecanih 100 (200) i kusur kanala.
 
u SM vec par dana ne radi kanal K3 Prnjavor, a razlog je sledeći:

Početkom maja 2015. godine završena je standardna distribucija DVB-S Bosanskog kanala K3. Ova stanica emituje na satelitu Eutelsat 16A(16 °E). Od sada,se ona moze gledati samo na HD prijemnicima.TV stanica K3 je muzički kanali iz Bosne i Hercegovine. Od maja 2014. godine, emituje na satelitu Eutelsat 16A (16 ° E) tp. C08 (11,366 GHz, pol V, SR:. 30000, FEC: 3/4, DVB-S / KPSK).Nakon godinu dana odlučeno je da se konačno napusti format DVB-S.

Trenutni specifikacije:Eutelsat 16A (16 ° E) tp. C05 (11,304 GHz, Pol H, SR 30000, FEC 2/3, DVB-S2 / 8PSK.)
K3 (Prnjavor)- PID V: 97 (MPEG-2 / SD) Kodiranje: nema-FTA

PONOVO RADI K3 PRNJAVOR ......
 
U Boru nista novo,a sto se tice kanala K3 prnjavor,zali boze sto postoje takvi kanali i nevidim nikakvu potrebu za ubacivanjem takvih kanala u kablovsku dtv,a ko voli takve kanale antenu na krov i neka kupi risiver pa neka gleda do mile volje.
 
Iz korisnicko sentra u leskovcu sam dobio pomalo smesan odgovor kaze da su zvali bg da traza ptosirenje i da cekaju njihov odgovor
 
Kol'ko se ja razumem u lektoraj, sve je to jedna gomila neznalica i nesposobnjakovica...
 
Miki, to što kod ovih naših kopernikurćanskih nesposobnjakovića svaki čas nestaju i digitalni i analogni kanali, nije nikakva novost.
I opusti se malo, budi bez brige, izaći ćemo uskoro iz crne rupe...
Jednog lepog dana... :bottle:
 
Nazad
Vrh Dno