Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Nema ni Svilajnac a i nije nam ni potrebna... ;)

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
још сада када Sport Klub изгуби права преноса на Premier League, о чему се у највећем прича на свим форумима, гледаћемо Фарму и Гранд.
P.S.
Да ли Вам у задње време већина канала сецка, да не може да се прати?
 
Poslednja izmena:
Seckaju nacionalni. Na Prvoj je najprimetnije. Stane slika i zvuk ma 2,3 sekunde.
 
U Staroj Pazovi takodje Prva zakoci na 2 sekunde pa se otkoci pa par minuta pa opet...
 
Jel zna neko zašto RTS HD ne prenosi sport nego emituje RTS2 ili 1 kad se prenosi nešto???
 
Prenose ono za sta imaju prava za HD kanal. Taj RTS HD je totalni promasaj od kanala. Treba da se ugledaju na Hayat HD gde je sav sadrzaj u HD-u. Ovi nemaju ni jednu najavu u HD kamoli nesto drugo.
 
Prenose ono za sta imaju prava za HD kanal. Taj RTS HD je totalni promasaj od kanala. Treba da se ugledaju na Hayat HD gde je sav sadrzaj u HD-u. Ovi nemaju ni jednu najavu u HD kamoli nesto drugo.
Za sporstke dogadjaje koje rtsHD prenosi apsolutno da nije promasaj, svetsko u fudbalu, svetsko u kosarci, evropsko u kosarci, LS, roland garos. E sad sto su ga usitnili sa prenosima ne bih znao.

Sent from my E2003 using Tapatalk
 
@TrotterVranje
S obzirom da smo ustanovili da su Vranje, Han, Leskovac i Vlasotince na istoj centrali, kod nas je slika na analognoj dobra.
 
U Boru samo nacionalni, regionalni, većina pinkovih i hvala Bogu SK 1,2 i 3 neseckaju, sve ostalo toliko secka, da ne može da se gleda! Komplet fox kanali (life,crime,movie,24ktc,NatGeo), svi Discovery (tlc i animal), Explorer i History, svi dečiji (nicklodeon, nickJR, CN, boomerang, pink kids i superkids) SK4. Strašno i bezobrazno od strane Kopernikusa.
 
Hm... meni je u Nišu nestao 24 kitchen. Još nekome?
 
Drustvo,

Vidim da ste posteno azurni na temi. Da li mozete objektivno da mi date odgovore na neka pitanja? Mnogo bi mi znacilo s obzirom na to da vec koliko sutra treba da donesem odluku o mom novom kablovskom provajderu.

Inace, u Nisu zivim, trenutno imam Exe Net i NEMAM mogucnost sprovodjenja optickog kabla do moje kuce (Fiber), tako da mi se varijanta KCN Internet (12/1) + TV za 1500rsd mesecno uz 3 meseca gratis koriscenja cini super, ne toliko zbog cene nego iz prostog razloga sto su jedini provajder u Nisu koji u svom paketu imaju i Arenu i Sport Klub (meni najbitnije kada je TV u pitanju). Pitanja su sledeca:

1. Koliki je ping mereno u odnosu na neke zapadnoevropske servere? (laguje li net kada se igrate online?? adsl telekomov je problematican po ovom pitanju)
2. Da li je mreza stabilna, tj., nemaju li ''kvarove'' na mrezi na svakih 2-3 dana kao Exe Net prilikom cega ostajete bez neta na po sat-dva?
3. Bilo sta sto bih eventualno trebao da znam pre nego sto potpisem ugovor sa njima.

Procitao sam temu, upoznat sam sa Arena situacijom, radnici u njihovoj ekspozituri me uveravaju da je problem trenutne prirode i da ce zasigurno u paketu ici i Sport Klubovi i 4 Arene.

Imam 2 televizora (oba sa DVB-C tjunerom), 2 kompa i par propratnih uredjaja (mobilni, notebookovi, iPad).

Ako je moguce, moze neko iz Nisa da mi da feedback i molim vas za relevantne i neostrascene komentare. Naravno, doborosli ste svi da odgovorite nebitno da li ste iz Nisa ili ne.

Pozdrav i hvala
 
Ne znam za Vas ali ja od kako sam njihov korisnik, 4-5 godina, još nisam doživeo da sve radi bez problema ceo jedan mesec, obično su to dani u pitanju ali da ceo mesec prodje bez seckanja ili nestanka slike i interneta, nema šanse. Ali u odnosu na druge provajdere (koje sam probao) kopernikus mi je ubedljivo najbolji i najpovoljniji.
 
Ja koristim njihov net vec 6 godina i za svo ovo vreme samo par puta nije radio net. Znaci sto se toga tice internetom sam prezadovoljan za razliku od televizije koja je blagi uzas, pogotovo sad kad su izbacili Arene...

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Momci, hvala na odgovorima. Moze li neko da mi kaze kakav je ping molim vas? I sta podrazumevate pod ''nikad losijom televizijom"?
 
Pre dok sam igrao igre na netu, ping je bio super... Za skorije ne znam posto nisam igrao dugo... Na speedtestu ping je uredu... Al uvek zavisi od mesta do mesta, lokacije.. Raspitaj se po komsiluku ako mozes...
Nikad losija TV veorvatno misle na ponudu, posto je bar ovde u poslednje vremem signal dobar...
 
Jel se zna u cemu je bio problem? Samo da ne bude novi cenovnik :D
 
Informaciju koju sam dobio pre pola sata jeste da se arena sport vraća u ponudu,konkretno za Aleksandrovac dobili su poruku da su u pitanju tehnički problemi i da se očekuje da se to reši u najkraćem mogućem roku...
 
Da je tehnički problem,onda se kanali ne brišu iz ponude.
 
Juce u Rumi u centru ni tv signala ni interneta nije bilo 8-17h, u Bg u korisnickom servisu kazu da misle da je pro lem sa strujom, u Rumi kazu eps je kriv, imaju radove na mrezi. Jako cesto se desavaju prekidi, imam utisak da bilo koji deo grada nema struje, ni oni nemaju distribuciju signa. Cim istekne ugovor ... bezanija od njih
 
Danas u kor.servisu u Rumi su mi rekli da se arene vraćaju najverovatnije u vidu paketa koji će se doplaćivati. Ko ovde sad govori istinu ja više ne znam.
 
verovatno je to istina pošto se kod mene pojavilo nekih 10 test kanala na kojima piše da su kodirani
Sremska Mitrovica

 
Nazad
Vrh Dno