Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Nema, a ovo je odgovor koji mi je poslala televizija N1 sa njihovog Fejsbuk naloga.
N1.png
 
Pa naravno, drugi odgovor nismo ni očekivali. Taman posla da ove naše patriote uvrste ovaj stranoplaćenički kanal. Za svaku pohvalu je kopernikurska briga za svoje korisnike da politički ne skrenu sa pravog puta.
Samo gledajte Đuku i ništa ne brinite, sve je pod kontrolom.

Na njihovu veliku žalost, N1 se može slobodno pratiti preko neta.
 
** PINK ** Pametno se setili. Ovako je sve bilo izmesano, ne zna se sta je 1 , 2 , 3 samo u krug.
Sad nece moci, romansu da reprizijraju na tileru i slicno ;)
 
Kako sam cuo od coveka koji radi u kop. da ce od 15. aprila kada potpisu neki ugovor sa jednom od vodecih telekomunikacionih kompanija u Srbiji da ce biti oko 150 digitalnih kanala a mozda ce izbaciti par kanala iz analogne mreze zbog nedostatka frekvencija. Videcemo posle 15-tog koliko je ovo tacno.. Pozz
 
Kako sam cuo od coveka koji radi u kop. da ce od 15. aprila kada potpisu neki ugovor sa jednom od vodecih telekomunikacionih kompanija u Srbiji da ce biti oko 150 digitalnih kanala a mozda ce izbaciti par kanala iz analogne mreze zbog nedostatka frekvencija. Videcemo posle 15-tog koliko je ovo tacno.. Pozz

Ma ubacice nam sve slobodne kanale sa satelita Hot birda, Astre, Eutelsata.
I eto tih famoznih 150 kanala.
 
Zdravo svima.U Paracinu umesto TV Belami ubacen Kanal 9.Nadajmo se da ce biti jos novina.
 
Ko voli Pinkove kanale, uskoro nam stižu još, neki su novi, neki samo menjaju ime...

Pink.png
 
U Boru trenutno bez signala 20-ak pinkovih kanala.A to trenutno je od sinoc,sa tim sto se signal na nekim kanalima pojavi na par trenutaka ali se vrlo brzo izgubi.
 
Kod nas od utorka nema FOX kanal. Naravno na info kanalu nema nikakve informacije. Proslo je godinu dana od pustanja Discovery ID-a, ali jos uvek nema titlova, izgleda da je bas tesko pustiti prevod. :type:
 
Da li neko ima problem sa internetom ovih dana, nece da ucita pola stranica ping je drasticno povecan, i nemoguce je igrati nesto online ?
Sto se tice ktv mislim ce proci jos dosta vremena pre nego sto se oni smiluju i urade nesto po tom pitanju, a ne da drze ove test digitalne ''kanale'' vec 2 godine, u toj ponudi ima 4, 5 kanala koja vrede nesto(arene i rtl mozda), ovo ostalo sve pinkovi SUPER kanali. O radu istih kanala, i tome da posle malo jaceg vetra i kise pola nestane necu sada pisati, potrajalo bi dugooo... :whip:
 
Ja imam problem sa otvaranjem erepublik.com, nekoliko dana je zezao sad nece da otvori uopste. Drugo nesto nisam primetio.
 
Da li neko ima problem sa internetom ovih dana, nece da ucita pola stranica ping je drasticno povecan, i nemoguce je igrati nesto online ?
Sto se tice ktv mislim ce proci jos dosta vremena pre nego sto se oni smiluju i urade nesto po tom pitanju, a ne da drze ove test digitalne ''kanale'' vec 2 godine, u toj ponudi ima 4, 5 kanala koja vrede nesto(arene i rtl mozda), ovo ostalo sve pinkovi SUPER kanali. O radu istih kanala, i tome da posle malo jaceg vetra i kise pola nestane necu sada pisati, potrajalo bi dugooo... :whip:


Da ima problema sa netom zadnjih dana neće da otvori neke stranice, nestabilan je i ping je veliki
 
Ja imam problema sto me stavili na NAT i to gde im je IP adresa blacklistovana, vecinu sajtova ne otvara. Poslao im mail pre 2 nedelje, naravno ignorisali, tek telefonom uspeo da im objasnim problem. Uglavnom, raskid ugovora ne im gine u toku sledece nedelje, nemam vise zivaca da, vec mesec dana ista prica, sajtovi ne rade, moram VPN da koristim kako bih otvarao stranice...
 
Ajde proverite Wan podesavanja i da li vam je slucajno IP 178.79.42.7?
 
Ne radi im nijedan sajt sa cloudflare zastitom...
 
Nazad
Vrh Dno