Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

U Arandjelovcu i dalje imaju samo 4 frekvencije 714000,722000,730000 i 738000, bez stranih kanala. Da li neko zna kad ce biti Sport Klub kanali biti ubaceni digitalno?
 
Pa verovatno nije promenjen LOGO pink 3 kanala, nego naziv digitalnog kanala koji tv prikaže u svojoj listi. Ne verujem da su baš toliki mađioničari da promene logo nečije tv :D, netje da može ;) Za prevod, znam da dvb subtitlove moraš sam da akitiviraš prvi put preko tastera subtitle na daljincu...

Hvala
 
U Jagodini na Info Kanalu od danas izlazi obavestenje, da se zbog prosirenja digitalne mreze, neki analogni kanali pomeraju na druge frekvencije.
Inace, postale su aktivne digitalne frekvencije 706, 698, 690, 682. Trenutno ni jedan kanal na njima, ali ih Tv prepoznaje kao aktivne i sa dobrim signalom.
 
Kod mene je pronasao 101 digitalnih kanala.
Edit: Ali vecina kanala sada ima smetnje. Signal quality: 90 ; Signal strenght: 100 ; bez ikakvih gresaka, ali opet ima smetnje i nema zvuka.
 
Poslednja izmena:
Kod mene je pronasao 101 digitalnih kanala.
Edit: Ali vecina kanala sada ima smetnje. Signal quality: 90 ; Signal strenght: 100 ; bez ikakvih gresaka, ali opet ima smetnje i nema zvuka.

Da li su u prosirenoj digitalnoj ponudi, dodali i neki normalan kanal a da nije isti u analognoj ponudi ?

Ps, Pitanje vazi i za ostale kojima su dodati novi digitalni kanali
 
ja sam pretragom kanala nasao oko 101 DTV ali ne rade, BD2 krci , slika u slici slabo radi, ovi pink tu i tamo 2 crte signala, a piunk i ovi ne rade sve se mesaju slike? Zna li neko kako da resim ovo?
 
I u Vlasotincu nista.
 
Citam ovaj topic vec nekoliko meseci, zbog digitalnih kanala, posto sam kupio tv pre godinu dana. Ovih dana sam pretrazivao digitalne, tek danas sam nasao 102 kanala. Ima dosta iz analogne ponude, ima i sto nemaju u analognoj.. kao neka kineska televizija npr CCV4 se zove... Imam FOX i FOX Life, druga dva nemam.. slika je znatno cistija sto se foxa tice, cekam sport klub ali od njega za sada nista, verovatno ce biti u skorijem periodu, bar se nadam..
 
Djenka kako si nasao FOX i FOX life? Meni je nasao sve Pinkove , BD2 , PINK RTS i par hrvatskih?
 
U Nisu je juce bilo 100 a danas je aktivno 108 digitalanih kanala, bas sam pretrazivao ovih dana ali do prekjuce je bilo je samo 63.
Aktivirao sam titlove preko tastera subtitle na daljinskom upravljacu tv-a tako da ih sada titlove imaju i Discovery, National Geographic, Viasat Explorer, Fox...
Neki kanali cas rade cas ne (usluga trenutno nije aktivana) konkretno Sport klub 1,2 i 3, Eurosport HD i Eurosport HD 2 su radili u toku dana a sada pise da usluga trenutno nije dostupna ... a na nekima je trenutno test signal i pise da pocinju sa emitovanjem od ponedeljka 20. aprila (Pink kitchen, Pink Serije, Pink Show, Pink World Cinema, Pink Super kids ...)
Na poziciji gde treba da da bude Minimax emituje se Cinemania Plus, naime kada pritisnete na daljincu info ili ok izadje crna traka na kojoj pise Minimax, inace oko ovog kanala se nalze deciji kanali Boomerang, CN, Pink Kids... tako da verujem da su se nesto zeznuli posto je ocito da rade oko digitalnih kanala.

Jos samo da uvedu uslugu fiksne telefonije... :)
 
Poslednja izmena:
A jel nacuo neko nesto sta planiraju s nama jadnicima koji nemamo digitalni risiver u TV-ima? Jel ce biti u neko skorije vreme STB uredjaji?
 
U Smederevu ubačeni novi kanali, ukupno 183, mada se mnogi ponavljaju a pola ne rade, stoji samo identifikacija. Takođe piše da novi pinkovi kanali počinju od ponedeljka 20.04.
 
U Boru sigurno cekaju da se na kopernikusovom sajtu zavanicno objavi da su pusteni tih obecanih 200 kanala ,pa da ih puste u mrezu.Uvek smo bili zadnja rupa na svirali!
 
Na poziciji gde treba da da bude Minimax emituje se Cinemania Plus, naime kada pritisnete na daljincu info ili ok izadje crna traka na kojoj pise Minimax, inace oko ovog kanala se nalze deciji kanali Boomerang, CN, Pink Kids... tako da verujem da su se nesto zeznuli posto je ocito da rade oko digitalnih kanala.

Na kanalu Minimax od 20:00 do 06:00 emituje se Cinemania plus, a od 06:00 do 20:00 dečiji kanal Minimax.
 
U delu Kopernikusove zone sumraka, u Vlasotincu, i dalje nista novo, nema ni najave da ce se nesto dogoditi, na info kanalu sve po starom, samo cepa turbo folk...
 
Nove promene kanala :
Novi kanali: Fox Crime, Shutel tv(MKD), Kanal 3, Sos kanal, TVE ,Rai Uno .
Izbaceni kanali: SAT1, Arte, Bn music.
Trenutno ukupno 104 kanala.
Pink family na analognoj novoj frekvenciji 791000 veoma je losa slika.
 
Djenka kako si nasao FOX i FOX life? Meni je nasao sve Pinkove , BD2 , PINK RTS i par hrvatskih?

Kao sto ljudi pisu, imao sam 60 i neki digitalni do juce, a od juce to sto sam naveo.. Pretrazio sve ukupno, posto sad ima vise od 4 frenkvencije..

Evo sad sam opet pretrazio, imam 105 za razliku od jucerasnjih 102..+ SOS, Crime i Rai 1
 
Poslednja izmena:
U svakom slucaju i pored ovog prosirenja digitalne ponude,
ni traga od TELEVIZIJE N1, KANALA 3 Beograd, PRVE PLUS i TV NOVE rs
 
Kanal 3 ima u digitalnoj ponudi i ništa ne prepuštaš, veruj mi ;)
 
U Smederevu ide i kanal 3 - beogradski u digitalnoj, još od početka
 
Nazad
Vrh Dno