Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Poslao zahtev za FLAT Turbo bez ugovorne obaveze 20/1.5 u Leskovcu (van grada), par ulica nize ljudi se ne zale, kazu da ugradjuju pojacivac onima koji uzimaju i internet pa da vidim koje brzine mogu da se izvuku i da li vredi da potpisujem kasnije na 30/3 ali 99% sumnjam da ce mts da bude stabilniji.
 
Jel vam radi the Medical channel? Mislim da je izbacen iz ponude.
 
Evo sto pisem nema direktne veze sa kopernikusom.Bio sam kod prijatelja koji ima Jotel kablovski uzeo sam da prelistam da vidim sta imaju u ponudi(samo analogna ponuda): Nova.hr,Rtl.hr, Vh-1,Nat.geo wild,Travel,Hayat plus,Bn music,Amc,Minimax,RtvVojvodina1,Sport1.de,Pink comedi,Pink horor. Cena je 750 dinara.Samo sam hteo da napisem kanale koje mi nemamo u ponudi a ima ih u ponudi drugih operatera u Srbiji.
 
Imam jedno pitanje za sugradjane iz Bora. Kakav je kvalitetr slike kod vas, da li povremeno secka i razliva? Kod ima smetnji (u ulici 7. juli sam).
 
Imam jedno pitanje za sugradjane iz Bora. Kakav je kvalitetr slike kod vas, da li povremeno secka i razliva? Kod ima smetnji (u ulici 7. juli sam).

Zadnjih dana baš seckaju kanali, skoro svi, ali mislim da nije samo u Boru već i u drugim mestima! Do njih je....
 
Sta mislite sada kada su prosle sve ove sportske manifestacije i taknicenja, da li ce da ubace nazad HRT 2?
 
Hvala na odgovoru. Kako su bila ova nevremena, tako je i slika pocela da secka. Pogotovo Sportklubovi.
 
Postoji li broj na koji se javljaju ? Ovo jos nisam video. Call centar je totalno van funkcije..

Sent from my Lenovo YT3-X50F using Tapatalk
 
U digitalnoj ubačeno:

Pozicija 312: Radio S TV

Radio kanali:
Pozicija 901: Radio S1
Pozicija 902: Radio S2
Pozicija 903: Radio S3
Pozicija 904: Radio S4
 
U digitalnoj ubačeno:

Pozicija 312: Radio S TV

Radio kanali:
Pozicija 901: Radio S1
Pozicija 902: Radio S2
Pozicija 903: Radio S3
Pozicija 904: Radio S4

Koja je to frefekcija
 
Frekvencija je 730000 kHz.
 
Tih novina u Boru naravno nema. Kanal lokalne televizije sezam vec otprilike mesec dana reemituje kanal KCN 2 pa stvarno nevidim potrebu da taj kanal bude u ponudi pa ovom prilikom molim ljude iz kopernikusa da ovaj kanal izbace pa neka bar to bude novo sto se DTV ponude u Boru tice!
 
Lepe vesti pogotovo za radio stanice. Samo Kopernikus ne bi bio Kopernikus da nesto ne zabrlja. Radio S4 i Radio S3 imaju pogresne nazive tako da je S4 u stvari S3, a S3 je S4.
 
Da li je neka "nepisana definicija" da kada se slika zamrzava na sekundu-dve-tri i onako razlaze na kockice, internet u tom trenutku laguje ili puca ? Nije bilo drugih smetnji kod mene od kada sam se uselio, cak sam se iznenadio HD ponudom analognim kablom, mada ni sam trenutno ne znam sta je uhvaceno sa kopernikusa a sta sa onog resivera u tv-u. Posto je ovo vuko**bina cekacu bar 10 dana na internet pretpostavljam, pa da sredim svoja ocekivanja u medjuvremenu. Cak ocekujem i MTS sto sam ovog jutra podneo zahtev da se brze realizuje.
 
Poslednja izmena:
Kod mene nisam primetio da ima problema sa internetom zbog DTV. Jedino mozes imati problem da ti se slika zamrzava zbog koriscenja interneta, ali to se resi stavljanjem filtera...
 
Kod mene nisam primetio da ima problema sa internetom zbog DTV. Jedino mozes imati problem da ti se slika zamrzava zbog koriscenja interneta, ali to se resi stavljanjem filtera...

Okej da se nadam onda solidnom netu. Ne znam kako je zimi sa kisom i vetrovima ali ako prvih mesec dana polozi kopernikus, uzecu turbo flat 30/3 (1400 pod ugovorom) uz mts 10/1 jer to je jedini koji moze na 2km od centrale (za 700din :D). Opet mu izadje debelo jeftinije nego sbb u gradu sto sam placao.
 
Za pohvalu je ovo sa radio stanicama, ali nista dok ne ubace 202.
 
Okej da se nadam onda solidnom netu. Ne znam kako je zimi sa kisom i vetrovima ali ako prvih mesec dana polozi kopernikus, uzecu turbo flat 30/3 (1400 pod ugovorom) uz mts 10/1 jer to je jedini koji moze na 2km od centrale (za 700din :D). Opet mu izadje debelo jeftinije nego sbb u gradu sto sam placao.

Zimi po kisi, snegu, vetru nema problema. Iskren da budem pre je bilo problema, ali svake godine su sve bolji po tom pitanju. Za sada ovih 30/3 za 1400 din i 140 digitalnih kanala (kakvi god bili, nekima je dobra pounda nekima ne) za 1200 je sasvim Ok i prihvatljivo. Ovo sve pricam za St. Pazovu, samo da ih ne ureknem :D

net radi kako treba ...
 
Poslednja izmena:
Ma, sa internetom nema nikakvih problema...

 
Kod mene je sve ok sa nazivima.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Evo pogledao sada i ispravili su, sinoc je islo kao sto sam napisao. Zvuk na S4 je kriminalan, tako je i u etru na 102,2 mhz, ali to vec nije do Kopernikusa, verovatno im tako dostavljaju.
Voleo bih kada bi ubacili jos neke popularne stanice: AS FM, TDI, Naxi...
 
Da li se ikad govorilo o još nekim HD kanalima, Sklub npr?...
 
Ljudi zar su bitne stanice toliko, imate ih na linijama, na netu koliko hoćete, bolje da ubacuju kanale
 
Nazad
Vrh Dno