Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Od danas i u Aleksandrovcu dodata nova DTV frekvencija 682000 sa novim kanalima. Na frekvenciji 706000 dodati SK 5 i 6.
Na ostalim frekvencijama u DTV - u je došlo do male izmene kanala tako da su se pojavili kanali Sos,Tv 1000, Fox movies, Discovery science, Tlc, Explorer, History, 24 kitchen, Id extra, The medical, Pink erotic 1 2.
Vraćen kanal Arena sport 1
 
Poslednja izmena:
U Rumi trenutno 140 kanala i otvorena nova prazna frekvencija 650000 Khz (L:100% Q:100%)
 
Стоји мени код другог провајдера, обично испише да се убаци картица и онда ради нормално. Обележен као програм који се плаћа, немам појма зашто.
 
Od danas na INFO KANALU u Cupriji ide da ce do 31.05.2016.
biti aktivirana nove digitalna frekvencija 650 sa novim kanalima.
Za sad ne pise koji su kanali u pitanju.

Videcemo kolko je ovo tacno
 
Стоји мени код другог провајдера, обично испише да се убаци картица и онда ради нормално. Обележен као програм који се плаћа, немам појма зашто.
Bas tako. Pise da ubacim karticu i onda sve normalno :)
Mada jedno vreme nije radio. Pre nekih 2, 3 meseca. Samo crna slika bila kad pustim RTRS
 
Пуштена фреквенција 650 у Јагодини, вероватно и у Ћу и Пн. И даље број канала 130, само је извршена прерасподела канала. На 650 се сад налазе локални канали: Палма плус, К9, ТВ Крагујевац, ТВ Јагодина, ТВ Сунце и РТВ Канал М.
 
I u Leskovcu pustena frekvencija 650000 sa lokalnim kanalima videcemo dalje sta ce biti sutra je prvi jun mozda puste nesto novo
 
Poslednja izmena:
Mozda ubace Klasik tv. Klasik tv je na svojoj fb stranici najavio prosirenje od juna.

Klasik TV
Klasik TV Sa Kopernikusom su pregovori pri kraju i nadamo se da ćemo uskoro imati dobre vesti Ali kažite im i vi da želite Klasik TV, to pomaže da se pregovori što pre uspešno završ
 
Da li može neko na pp da mi pošalje listu digitalnih kanala pošto ne vidim na sajtu ponudu?
 
Пуштена фреквенција 650 у Јагодини, вероватно и у Ћу и Пн. И даље број канала 130, само је извршена прерасподела канала. На 650 се сад налазе локални канали: Палма плус, К9, ТВ Крагујевац, ТВ Јагодина, ТВ Сунце и РТВ Канал М.

PREVARANTI SU
 
U Rumi ubaceno jos jedno smece od kanala "Tv Petrovec". Sada imamo 141 kanal.
 
U nisu i dalje 133 kanala. Od arene sigurno ništa,, kad bi bar ubacili nacionalnu WILD
 
Mozda ubace Klasik tv. Klasik tv je na svojoj fb stranici najavio prosirenje od juna.

Klasik TV
Klasik TV Sa Kopernikusom su pregovori pri kraju i nadamo se da ćemo uskoro imati dobre vesti Ali kažite im i vi da želite Klasik TV, to pomaže da se pregovori što pre uspešno završ

Klasik TV.png Prva Plus.png

Nadležni u Kopernikusu su poznati po tome što ih baš dupe zabole šta bi korisnici voleli da gledaju. MTV i VH1 su najbolji primer.
 
Poslednja izmena:
Ma da, Klasik TV mi treba kao i Rtr Planeta, Tv E, Petrovec, Mozaik, Tv Vk i sl. smece...
 
Meni u Beogradu nestali lokalni kanali iz Beograda: Mag, KRTL...
 
I u Nisu je aktivirana frekvencija 650, nista novo samo su prebacili regionalne kanale.
EPG aktivan samo na Pink i Nicelodeon kanalima.
Iskreno se nadam da ce nas obradovati pre svega sa Prva Plus i sa makar VH1.
 
@miki92 Verovatno su ti kanali prebačeni na frekvenciju 650, kao što je učinjeno kod nas.
Iz Klasik TV-a očekuju da sa emitovanjem preko Kopernikusa krenu 1.7.
 
Da skrenirao 650 frekvenciju i tu su kanali lokalni u Beogradu. Interesntno kako tv nije hteo sam da azurira listu kanala. Inace na tv-u mi je par puta izasla informacija dostupna je nova lista kanala i od tada mi je SOS,Cinemania i Disc Science na brojevima 809,810,811... Osim tog klasika hoce li biti jos neki novi kanal? Kopernikus je na primer jedini operator u koji nema AXN kanal.
 
Pozdrav narode. Koristim kopernikus kablovsku, imam STB PowerBox HD 1822. Do skoro sam mogao da snimam sadrzaj sa Nickelodeon kanala, ali od pre nekih nedelju-dve nikako. Izbacuje mi "problem sa karticom". Desilo mi se jednom da izbaci tu istu gresku (ili sta je vec), pa sam cackao stb, gasio, palio, sta sve ne, i proradilo snimanje. Ali sad nikako ne moze, pokusavam svaki dan, ali ne vredi. Zna li neko u cemu je caka? Jel su ovi iz Nickelodeona zakljucali kanal, ili su to uradili ovi iz Kopernikusa? Takodje, jel zna neko sta je sa Arenama 2-4? Cuo sam da ih nece vracati u osnovni paket, vec da ce morati da se placa posebno.
 
Na info kanalu u Smederevu ide obavestenje da je od 31. 05. aktivirana frekvencija 650 i da preskeniramo prijemnike, ono sto je zanimljivo je da posle toga ide spisak kanala sa sve Arenama 1,2,3,4 Shutel tv, AMC, MinimaX, CBS Reality i jos par kanala koji su iskljuceni vec izvesno vreme. U spisak kanala su ukljuceni i kanali koji su predvidjeni za neki drugi grad: Belle Amie, TV 4S, Kraljevo, Melos, TV Leskovac, Tv Trstenik i jos nekoliko kanala koje mi u Smederevu nikada nismo imali. LADNO NISU AZURIRALI SPISAK KANALA I PUSTILI NA info kanal. Izgleda da bas imaju problema sa azuriranjem kao sto je slucaj i na sajtu :wall::smack:

01234.jpg
 
Mene zanima kakvog je kvaliteta usluga kablovske i interneta,posto imam neku vikendicu u bolecu,a tamo je jedini operater izgleda ovaj kopernikus,pa kako ste zadovoljni radom interneta i kablovske?
 
Ako su jedini u Bolecu zar je bitno kakvi su... Uzmi ili ostavi... Nema tu filozofije puno... Kao i svi drugi su uglavnom ok je sve mada kao i kod svih u odredjenom momentu bude problema ali kratkotrajno. Jednostavno izbora nemas....
 
Imam neke privatnike gronet,i imam adsl telekom.Ali ovi daju dobre brzine neta uz kablovsku. adsl telekom ne mogu brzinu preko 20mb zbog centrale,a gronet niko nehvali.
 
Ja pre 2 dana uveo Polaris. U kombinaciji sa Kopernikusom sada imam sve što mi treba. Sve Arene, 2x VH1, 2x MTV, RTV1‚, AXN, Filmbox Extra HD, Nat Geo Wild, Discovery World, History ... mesec dana za džabe, a onda osnovni + Arena = 900 rsd mesečno. Skupo je možda **** ga kad se doda pretplata za Kopernikus, ali odgovara mi.
 
Poslednja izmena:
FTV,
Prva plus
SciFi,
Moja TV
AXN Spin
Naša tv
Comedy Central Extra
MTV Hits
CineStar TV
Travel HD
CineStar Action
Klasik
Discovery Turbo x
TV Disney (junior,xd)
E!
VIP TV
RTL 2
MTV
GRAND 2
Arena 1 2 3 4 5
VH1
Brazzers TV
E!
Hustler TV, Dorcel
Zamolio bih ljude iz Kopernikusa da pogledaju moju listu kanala i da ubace neke od tih kanala. Hvala :smash::wave::D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno