Šta je novo?

DVB-T2

<sarcasm>
pa neće valjda da se drže zakona kao pijan plota. uostalom, šta je dobro za pink i telekom, dobro je i za srbiju...
a i zakoni su tu da se menjaju. kad su mogli zbog da menjaju zakon zbog n1, mogu i zbog ovoga.
a i ti što se bune - troše pare na olimpijadama, pa ovi grci. jedino je peconi gospodin čovek.
</sarcasm>
 
Al ima jos neko problem sa signalom?Nemogu po komsiliku da nadjem kanale ili nadje bez rts1,prve ... Ali signal je slab 50 % kvalitet 15%.

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Imam i ja problem sa signalom... Jastrebac

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Ja sa 30% signala hvatam to sve sa Jastrebca.... jedino imam problem kad je jaka kiša.... nemoguće da s 50% ne rade kanali.....

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Ma ja kuci imam 3 tv svi su na 98-100%.Nego po komsiliku su mi se na glavu popeli.Jedan ima los kabl kod drugih butaju nesto sami ali im je signal od 50-60.Nece da izbace adapter i plocicu koji samo ometaju signal.

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Koliko sam razumeo, kvalitet je na niskom nivou, džabe snaga signala 50,60% ako je kvalitet 15. Konektori, spojevi i pločice najčešći problem...


I leptir antene, od njih mi se ....
 
Do kraja oktobra.
 
Pravoslavna crkva je kriva za sve zlo koje nam se desilo u 20om veku!
 
Nego da vas pitam jel uzivate uz "vrhunske" pinkove kanale za dzabe :) ?
 
DA, DA i DA !!! Pogotovo uz 30god stare filmove 3. kategorije... :d
 
Poslednja izmena:
Многи 30 година стари филмови 3. категорије су конза за ове које данас снимају уз углавном анимиране сцене и понешто снимљено са нормалним глумцима.
 
Sve to stoji calexx ali koji ***** je smislio da reciklažu tih filmova iznova i iznova - danas na jednom, sutra na drugom itd dok ne obidje krug pa opet - placas 900 dinara? Mogu filmovi biti 1000 puta bolji.
Sent from Tunguzija.
 
Па ваљда имају право да плаћене филмове приказују до неког рока па им је јефтиније да их врте у круг него да стално дају паре за нове. Што се цене тиче, коме је понуда добра, он ће да плати, ко има другу варијанту, сам ће да изабере. Ко нема ништа ... или, или. Можда је проблем за онога ко не силази са телевизора, некоме ће добро да дође реприза филма који је ОК а није га видео у претходним приказивањима. Е да, телевизор палим једном недељно, осим када је нешто баш занимљиво па немам проблема са таквим понављањима. А и филмове углавном погледам првих неколико минута па запамтим ако ми делује обећавајуће и касније скинем у доброј резолуцији. Или заборавим. ;)
 
Onog ko gleda Pink ja ne smatram zdravim. :D
 
Из принципа или због програма? Ако Пинк емитује рецимо неки ОК филм, јел болесно да га одгледам или да ипак прескочим да бих остао здрав? Мислим, нећу ја то да урадим али само зато што не гледам ни остале програме па ми је свеједно, ако некад и укључим пријемник, не гледам која је станица него шта се емитује.
Иначе и ја мислим да нису здрави они који гледају десетак наших и "наших" теве програма али то не причам никоме.
 
Problem je sto pink i te dobre filmove emituje u nekom sklj kvalitetu pa je mucenje gledati ih (pogotovo ako imate neki veci tv).

Inace poceli ovi iz antene da obaraju cene, izgleda videli da niko nece da placa 900 dinara za one bedne kanale :d

*Ukoliko se prijaviš do kraja oktobra imaš besplatnu uslugu Antena plus do kraja godine i mesečnu naknadu od 799 dinara do kraja ugovorne obaveze. Promocija ne obuhvata cenu korisničke opreme.
http://mtsantenatv.rs/cene/

Ako budu ljudi jos malo izdrzali da ne krenu masovnije da potpisuju ugovore verujem da ce cena da padne za jos koju stotinu dinara :)
 
Poslednja izmena:
U al su snizili.... ono realno ne vredi ni upola..... ko ne gleda sport ne vredi mu ni toliko.

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Problem je sto pink i te dobre filmove emituje u nekom sklj kvalitetu pa je mucenje gledati ih (pogotovo ako imate neki veci tv).

Inace poceli ovi iz antene da obaraju cene, izgleda videli da niko nece da placa 900 dinara za one bedne kanale :d


http://mtsantenatv.rs/cene/

Ako budu ljudi jos malo izdrzali da ne krenu masovnije da potpisuju ugovore verujem da ce cena da padne za jos koju stotinu dinara :)
Mene interesuje kolika im je ta cena korisnicke opreme xD
 
Dve iljade i devecto din. Mamu im lopovsku.
 
Pa to ispadne kao da placas te 3 pretplate....

Sta bi sa zalbom zbog pustanja kanala?
 
Ovo je najludja akcija svih vremena. Ovo moze uzeti samo neki ocajnik u vukoje*ini toliko debeloj da nema ni telefonskog prikljucka. 300 dinara je realna vrednost ovakvog paketa.
 
U "vukoje*inama" već znaju za polaris i totaltv.....

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno