Šta je novo?

DVB-T2

Jesmo.
 
Kodirali su kanale jutros
 
Znaci iznenada skratili promo period koji je trebao da traje jos mesec dana :D

A vidim da im se i spisak kanala dodatno skratio (nema nekoliko pinkovih koji su bili ranije).
http://mtsantenatv.rs/antena-tv-kanali/
 
Kakvi homoi!
 
Ljudi, imam jedan problem.
Hteo sam da iskoristim ovo vreme, za besplatno gledanje Arene.
Povezao sam antenu, našao neki stari set top box, I onda problem.
Imam sve kanale, sem Arene, a najveći bedak je, sto je daljinski izgubljen.
Uređaj je marke bear, i ima samo mogućnost paljenja, i prebacivanja kanala.
Da li postoji, neko brzo rešenje, bez kupovine univerzalnog daljinskog?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ljudi, imam jedan problem.
Hteo sam da iskoristim ovo vreme, za besplatno gledanje Arene.
Povezao sam antenu, našao neki stari set top box, I onda problem.
Imam sve kanale, sem Arene, a najveći bedak je, sto je daljinski izgubljen.
Uređaj je marke bear, i ima samo mogućnost paljenja, i prebacivanja kanala.
Da li postoji, neko brzo rešenje, bez kupovine univerzalnog daljinskog?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Kaze covek gore:
Kodirali su kanale jutros
 
Auuu, izvinjavam se, nisam video.
A ja se ubio, tražeći rešenje.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kablovske ne.

Pise lepo da je uredjaj za prijem T2/T kanala.

Posto si pitanje postavio u temi o T2, trebalo bi da moze da radi kod nas sa terestijalnom mrezom a opet i ne znam sta bi sa ovim uredjajem jer nema CI slot pa je namenjen samo za prijem fta ili slobodnih/nekodiranih kanala.
 
aham kapiram sad, a koliko kosta nov za dvb-c digitalni resiver kod nas? neki link nesto?
 
Bolje kazi za kog kablovskog oparatera ti treba, jer za neke nema svrhe uzimati.
 
Ne znam bas za ovog provajdera kako stoje stvari, video sam da imaju odvojene pakete za Arene i HBO, i dali je osnovni paket (svi ostali kanali) otvoren na digitali ili nije?

Ako su i oni zatvoreni-kodirani onda bi morao da gledas box koji ima CI slot pa da od provajdera uzmes Cam, ovi bez CI slota onda nebi imali nikakvu ulogu.

Mozda da pitas nekog komsiju koji ima TV sa DVB-C tunerom da ti kaze kakva je situacija ili pozoves svog provajdera za informaciju, pa da vidis dali ima svrhe uopste kupovati neki box.

Sto se tice DVB-C boxova situacija nije bas sjajna kod nas, razlog tome je sto TV-ovi novije generacije imaju skoro svi DVB-C tuner pa ljudi to slabo i kupuju ali nesto ipak ima na KP-TV/Video-Digitalizacija/SetTopBox.

Gledas boxove koji imaju DVB-C tuner i nemam neku preporuku za boxove koji su tamo ponudjeni.
 
Kako su kodirani ovi kanali koui su mts-ovi koji tip kodiranja? I da li je moguće preko "nečega" da se gledaju ili još ne?

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Treba mi set top box za televizor na placu, na krovu kuce je "obicna" antena. Da li ima veze sa kvalitetom stb koliko kanala ce da hvata? Gde su najjeftiniji uredjaji, i da li se isplati uzeti polovan? Treba mi za bas najosnovnije kanale, bez ikakvih dodatnih funkcija, a i tv na koji ce biti prikljucen je dosta mator.
 
Ako je TV mator, onda svakako uzmi neki STB koji ima i izlaz za koaksijalni kabl. Polovni uredjaji tesko da su puno stari, jer ih niko nije ni nabavljao do pre godinu dana. Ali s obzirom da ni novi nisu skupi, ja bih ipak uzeo nov.
 
Ako je TV mator, onda svakako uzmi neki STB koji ima i izlaz za koaksijalni kabl. Polovni uredjaji tesko da su puno stari, jer ih niko nije ni nabavljao do pre godinu dana. Ali s obzirom da ni novi nisu skupi, ja bih ipak uzeo nov.
Samo da dodam da je potrebno da ima i RF modulator, jer neki imaju izlaz za koaksijalni kabl, ali tu samo prolazi ulazni signal.
 
Можда да ипак дефинише шта је матор телевизор јер само они баш баш матори немају никакав аудио видео улаз. Ако је ипак такав, онда је следеће да провери да ли има RF модулатор јер сви углавном имају антенски излаз али најчешће за пролаз дигиталног сигнала. Ако телевизор има AV улаз, онда је понуда много боља.
 
Juče mi box složi tv kanale od 800 pa dalje (801,802...).
Pre mi je rts 1 bio na 1, rts 2 na 2... Sad ne mogu tako da podesim. U Beogradu sam, box je Strong 201.
Šta je u pitanju?
 
Nije, ne zaheb... Swiftkey ispustio 8-cu. Stari model 8201 je u pitanju.
 
Ima li neko Amiko box, kakav je.
sad videh ovo, posle 4 meseca! Imam dva modela T-59 i impuls T2/C!
Ukratko, rade fenomenalno, a za te pare su odlični! T59 je u selu za T2 kanale, a Imupls kući za digitalnu kablovsku!
Još jednom, za te pare, najbolji na tržištu!
 
Nazad
Vrh Dno