Šta je novo?

DVB-T2

Moguce da oni daju uz njega, ovako inace ne ide. Hvala na informaciji.
 
Imam neki televizor koji i ako ima scart i cinc izlaze nece direktno kada ga upalim prebaci na av, vec to moram svaki put manuelno da uradim. Ima li neko resenje?
 
Kupis drugi? [emoji13]
 
Da li neki od ovih budzetskih dvb-t2 risivera podrzava dual audio koji recimo imaju neki kanali, npr. rts HD?
 
Koja je najbolja varijanta za televizore bez ikakvih AV ulaza?
- STB sa ugradjenim RF modulatorom (npr. Synaps DVB-T/T2 THD-2900RF - nisam nasao drugi)
- STB bez modulatora i modulator odvojeno
- ili najjeftinija varijanta, da se zakaci preko VCR-a?
 
Sve jedno je. Video rekorder bi morao biti stalno uključen, e sad ne znam kolko struje bi to trosilo.
 
Ima na kupujemprodajem za oko 1500 din dvbt2 prijemnici za stare televizore, koji imaju samo antenski ulaz.
 
bas antenski. ubacis antenski u risiver, a izlaz isto antenski i to je to.
 
Da, to je jedini koji sam video a da pise bas da ima RF modulator. Zato me i buni to sto na drugima pise samo RF out. Mada lik koji na KP prodaje STB-ove kaze da se na tom Synaps dosta kvari modulator. Ovi iz AV marketa ili kako se vec zove mi rekose da planiraju nabavku dva modela sa RF modulatorom pa cu sacekati. Hvala!
 
Možda je samo kod mene ali da prijavim problem sa Synaps 2900: već dva puta je pogubio sve podatke pa je moralo novo skaniranje
kanala. To se dešava kada se promene parameteri MUX-a odn. kada se dodaju novi kanali. Zadnji put je bilo pre neki dan kada su
dodali TV Metropolis na Avalski kanal. Ranije ili izbrljavi celu listu ili samo pomeša kanale. Nije problem meni ali zamislite neke penzionere
koji su odvojili pare za prijemnik, prijemnik montiran i onda se sve pomeša a oni dobiju inincijalni ekran. Kod DTV202 se to nije dešavalo
i da nije bilo problema sa Synapsom ne bih ni znao za nove kanale :D
 
Da, to je jedini koji sam video a da pise bas da ima RF modulator. Zato me i buni to sto na drugima pise samo RF out. Mada lik koji na KP prodaje STB-ove kaze da se na tom Synaps dosta kvari modulator. Ovi iz AV marketa ili kako se vec zove mi rekose da planiraju nabavku dva modela sa RF modulatorom pa cu sacekati. Hvala!
Uskoro na našem tržištu može da se kupi
Synaps T50
Full HD Digital T2 Terrestrial Receiver - Free-To Air with RF Modulator
http://www.synaps.tv/?q=product&id=248
Kakva je ovo marka?Jel bolja/kvalitetnija od npr. horizons, bear202...?
 
Prekopiran post sa drugog foruma.....
Kod:
Synaps bit2-Strada napajanje
synaps t20 -Isti Slucaj
Falcom t2400 greje se ,gasi se
_________________________

amiko mini combo - Preporuka
Strong 8201- Preporuka

Ove uredjaje prodajem u radnji,gore tri navedena su mi cesto reklamirana tako da ne preporucujem :drinks:
 
Procitao sam temu, i manje vise se upozano sa uredjajima, sistemom emitovanja itd.. Ono sto me interesuje da li ima neko iz Zapadnobackog okruga, da mi napise u par recenica kavo je tu stanje sa pronalazenjem hrvatskih FTA kanala i na sta treba obratiti paznju? Kao i kod ostalih treba da se iscimam za bake :wave:
 
U Zapadnobačkom okrugu, Hrvate sa predajnika Belje ili Borinci treba da primaš bez posebnih problema(kanali 21,36 i 44). Naravno antena mora biti usmerena prema njima.
 
Treba da kupim STB za stari televizor, dakle ima samo antenski ulaz.
Šta da uzmem?
Potrebno mi je nešto pouzdano, pošto uzimam za babu kod koje idem jednom u tri meseca, pa ne bih mogao da se cimam zbog kojekakvih gluposti.
 
Treba da kupim STB za stari televizor, dakle ima samo antenski ulaz.
Šta da uzmem?
Potrebno mi je nešto pouzdano, pošto uzimam za babu kod koje idem jednom u tri meseca, pa ne bih mogao da se cimam zbog kojekakvih gluposti.


Uzmi Horizons S sa rf modulatorom.
 
zna li neko kako povecati velicinu odnosno font titlova na Strong 8201?
 
Jel ima neko iskustva sa Synergy T-1222? Uzeti taj ili Strong 8201.
Treba mi dva komada za selo.
 
Kupio sam Strong 8201 i nikako da dobijem sliku na TV-u preko SCART-a.
Spojio sam ga na LCD preko HDMI i u meniju prebacio na SCART i sad nemam sliku ni preko jednog izlaza.
Kako se ovo čudo resetuje na fabrička podešavanja i gde sam pogrešio?
 
Nazad
Vrh Dno