Šta je novo?

NVIDIA ForceWare - diskusija, pitanja, linkovi

Mozda se nesto zbog prve instalacije desilo onda mada nisam navikao da vidjam tu gresku kad je sve ok. A i start je kompletno bio blokirao od tada. Budem testirao veceras jos malo.
 
:banana::banana::banana: jos ga nisam stavio ali totalna je euforija i zurka :type::type::type:
 
Kod mene radi sve super, nista ne kresuje. Windows 7.
 
Izasao je novi icafe drajver. Kod mene radi bolje nego poslednji zvanicni, tako da savetujem svima da ga probaju. Zurka zurka;)
 
Izasao je novi icafe drajver. Kod mene radi bolje nego poslednji zvanicni, tako da savetujem svima da ga probaju. Zurka zurka;)

Koja je fora sa tim "icafe" drajverom?

Imam 650ti Boost i ima li smisla instalirati ga?

Svakako mogu da probam, ali nema šanse do sutra popodne, pa rekoh da pitam u čemu je fazon. :)

Hvala unapred.
 
To su drajveri namenjeni za internet lokale, stabilniji su u browserima i slično.
 
Niko nije rekao da drajveri pucaju na sve strane... Ovaj driver branch ima nešto konzervativnije postavke u situacijama kao što je korišćenje browser-a, više se cilja na stabilnost i manju potrošnju u odnosu na perfomanse u takvim režimima rada. Nvidia ih namenjuje za upotrebu u internet kafeima, pre svega za one za one ogromne lokale iz Kine i Južne Koreje. Inače baš je nedavno bio članak u kome stoji da je zahvaljujući ovoj seriji drajvera u kineskim icafe-ima udeo nvidia gpu-ova prešao cifru od 90%. Inače i AMD je pre pola godine krenuo sa svojom serijom drajvera za internet lokale koji rade istu stvar, dok nVidia ovo radi već tri godine unazad...

A mogu biti od koristi pre svega kada partneri pogrešno binuju oc verzije karti, tj. izbace ih sa previše agresivnim bios-ima što zna da se desi.
 
Poslednja izmena:
Djubre od drajvera. Pada na 30 frejmova u BC2, crn ekran u BF4...
 
Vo imja Oca triput ga instalirah posle DDU.
Oganj ga spalio iste mi probleme cini.
 
Poslednja izmena:
Sto cinite to sa vasim Windowsima, :type:
i kad sam imao AMD grafiku i Nvidia grafiku, nikad nisam imao problem s drajveri:trust:, osim kada "pucaju" pri velikom overkloku.
Inace, ovo je stvarno, odlican tutorijal u vezi Tweak-a "Nvidia Manage 3D Settings", u Control Panelu, http://www.tweakguides.com/NVFORCE_1.html
Kada se postavi sve kako treba u NV Panelu, moze se dobiti dosta bolja slika u igricama, nego sto je po defaultu.
Opcije koje su, jos dostupne za "fino":smash: stelovanje su:
ccc111.png
ffffffffffff.png
 
Poslednja izmena:
Drajver ima problem sa BC2. Imas i temu na nv forumu. Izbegavaj ovde ljudima da pametujes kako se odrzava Win i podesavaju drajveri jer velikom vecinom nisu veverice i nedotupavni.
 
Dobro, bre, nemo se ljutis odma. :mad:
Vidis da je stavljen smiley, valjda to znaci nesto. :eyebrows:
Razmisli kako si se postavio u odnosu na ovaj drajver,:D reko si "djubre od drajvera", i to samo sto ima nekih "problema" u nekoj igri, pa, sta neko onda moze da pomisli o ovom drajveru.
Kada ukucas u Google, za bilo koji NV ili AMD drajver, naci ces da neko tamo, ima neki problem sa tim odredjenim drajverom.
Znaci, bukvalno, svaki drajver ima neke svoje bubice, nijedan nije "savrsen".
 
Da li radite klin instal ili ih peglate preko postojećih. Ja koristim nvidijin uninstaler.
 
Nazad
Vrh Dno