Šta je novo?

NVIDIA ForceWare - diskusija, pitanja, linkovi

Dosao sam sa posla oko 13 h umoran sam legao da bi vratio baterije, ustao sam, ukljuci racunar, moja Msi 1070gtx zavrtela je svoje kulercice, otisao sam na Guru3d ugledao sta...pitate se, emocije kroz celo telo, pritisak u usima, sve ono sto ide uz novi Nvidia Drajver 372.70 Ludnica ljudi totalna :banana::banana::banana: evo linka krastavac zaboravio emocije http://www.geforce.com/whats-new/ar...of-warcraft-legion-game-ready-driver-released
 
Zurka prava ludnica xD


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hahah bravo Borate! Samo zurka :banana:

Elem, da li je ko probao ovaj novi FastSync?
 
Hahah bravo Borate! Samo zurka :banana:

Elem, da li je ko probao ovaj novi FastSync?

Ja sam probao, nije to lose uopste, samo sto ja tu nista ne vidim...kao i sa vsync...ja uvek drzim otkljucan fps i super sve, na primer assetto corsa nema nikakvo listanje, witcher 3, cs go, Doom dosta to zavisi od engina...
 
ja ne igram nesto posebno, cak sta vise jako slabo....
meni visok refresh rate dobro dodje za oci, manje me glava boli :)
a sto se tice igranja po meni je perfektno, sve klizi od 30 do 160 frejmova - bez greske!
a za moje platforme je 60fps dovoljjno....
 
Al su usrali Experience.. Da se razumemo koristim ShadowPlay zbog youtube-a tu i tamo.. Ovo je totalni out. Ne znam da li je problem samo kod mene ali ne mogu da ugasim sada nazvani "Share" feature, tj ShadowPlay koji radi konstantno u pozadini.. Kada ne snimam ubijem to procese medjutim sada je nemoguce..

P.S Dobro moze da se ubije Share32 process pa onda da se prevuce slajder. Ali ono.. u kom pravcu oni idu, a constant bitrate NIKAD nece da ubace.
 
Poslednja izmena:
Kazu, kao, sad snimanje ingame scena, ima jos manji uticaj na fps ?
 
Poslednja izmena:
Kazu, kao, sad snimanje ingame scena, ima jos manji uticaj na fps ?

Snimao sam malo ove novije igre (manje zahtevne) tako da nisam primetio.. Zero Gravity i Necropolis. Dirt Rally 3 mi je bagovao mikrofon recimo sa nekim cudnim tapkanjem na po par sekundi. Budem istestirao to ako neko ne pre mene u toku dana sa recimo Shadow of Mordor benchom.
 
Poprilicno sam siguran da je isto.. Shadow of Mordor okine 5fps-a (ali brojka je na 120+). U Heavenu od 108 padne na 106, u igrama tipa Deus Ex sa MSAA max gde je fps 40-60, identicno. U principu kada bi se gledalo na oko, ShadowPlay povuce koji fps na pocetku, kroz 5 sekundi (zapravo sada SHARE) povrati 80% smanjenog. U bench-ovima smanji average iz tog razloga.
 
Al su usrali Experience.. Da se razumemo koristim ShadowPlay zbog youtube-a tu i tamo.. Ovo je totalni out. Ne znam da li je problem samo kod mene ali ne mogu da ugasim sada nazvani "Share" feature, tj ShadowPlay koji radi konstantno u pozadini.. Kada ne snimam ubijem to procese medjutim sada je nemoguce..

P.S Dobro moze da se ubije Share32 process pa onda da se prevuce slajder. Ali ono.. u kom pravcu oni idu, a constant bitrate NIKAD nece da ubace.

Koristi betu...ubedljivo najbolja, za instalaciju, ShadowPlay...nema tog baga...

Screenshot (211).png Screenshot (212).png
 
Bio sam na Beti kad mi se to desilo. Samo ubijanje procesa pomaze. Nemam pojma zasto, ali dobro tek svakog drugog/treceg dana radim sta mi treba, da radim konstantno vise puta dnevno mozda bih se i cimao, ovako bitno da radi solidan kvalitet. A drajvere vucem od pre 2 meseca jer nemam problema :D Zato ne volim ovo dole "Notify.." nikako heh.

A i ova notifikacija ne moze da se gasi kada se pocne snimanje, zna da bude iritantno.
 
S obzirom da jedini ja na Internetu imam problem sa rušenjem drajvera tokom reprodukcije video fajlova sa drajverima novijom od v365.19 pustio sam DDU da odradi svoje i nakon toga sam instalirao v372.70 pa ćemo vidjeti šta će se dešavati do izlaska novog drajvera.
 
S obzirom da jedini ja na Internetu imam problem sa rušenjem drajvera tokom reprodukcije video fajlova sa drajverima novijom od v365.19 pustio sam DDU da odradi svoje i nakon toga sam instalirao v372.70 pa ćemo vidjeti šta će se dešavati do izlaska novog drajvera.
Windows 10? Imao sam i ja taj problem kada je tek izasao, tek ponovna cista instalacija Win10 je resila taj problem.
 
Windows 7.
 
izasao 372.90 :)
 
za srecu Rossiju je potreban motor, Ronaldu lopta, Boltu nove sprinterice, a meni Boratu samo 372.90 WHQL i emocije su tu :banana::banana::banana:
 
Totalna zurka:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi moji, imam dojavu da ce sutra izaci novi drajver, ljudi postoje dojave za drajver, pa ovo je totalna ludnica idemooo :D :banana::banana::banana:
 
opa :banana:
hvala na dojavi ;)
 
Nazad
Vrh Dno