Šta je novo?

NVIDIA ForceWare - diskusija, pitanja, linkovi

Kako se pokazala zadnja verzija ?
 
Eh, to ti tesko neko moze reci konkretno. Bitno je da su stabilni i da sve sljkaka kako treba i to je to, standarno za Nvidia drajvere.
 
Sve super, samo stavis i udri, sve mi radi sto sam probao igrati kako treba, a svasta sam probao, evolve, fifa 15, bf 4, cod aw, csgo, asseto corsa itd itd :D
 
My body is ready, and so my drivers are. :d
 
Ne valja drajver. Flicker u Dark Souls 2 i Dying Lightu... Dalje nisam testirao.
 
Posle reinstalacije sistema, kako instaliram drajvere za graficku tako se slika na ekranu zamrzne. Odnosno, na ekranu ostane samo pozadina, taskbar i ikonice se izgube i nisam u mogucnosti da bilo sta radim. Probao sam od najnovije pa do 5 - 6 verzija unazad. Do sada se nisam susretao sa slicnom situacijom, da li neko ima neku ideju? Hvala unapred :)
 
Sta znam, ja imam PC spojen na TV i kada instaliram nov Windows i nove drajvere, pojavi mi se tako kao tebi prazna pozadina, samo prebacim sliku na TV ulaz i dobijem sliku na TV-u i u Screen Resolution prebacim sliku na monitor i to je to.
 
Poslednja izmena:
Tacno, to je. Skoro sam prikljucio tv pa sam na to potpuno zaboravio. Hvala na podsecanju :)
 
Ha, secam se kad sam kupio TV pre dve-tri godine, i prvi put instalirao Windows i drajvere, kad ono puuf, samo prazna pozadina, mislio sam da se nesto pokvarilo, ti si samo 5-6 puta reinstalirao drajvere, ja sam ponovo reinstalirao ceo Windows. :S:
 
Ja ne znam sta se desava, ovaj drajver radi kao sat i nema nikakvih problema.
Kada sam imao 7970 i tada u sustini nisam imao problema sa drajverima, osim nekih drugih boljki koje poseduju AMD drajveri.
Po meni drugi su to problemi koji dovode do problema sa drajverima a ne sam drajver. Mozda zbog toga sto se dobro ne izbrise stari drajver, pa se samo nabaci novi drajver. Moze da se desi da nije dobar Windows, ja sam promenio 5-6 verzija Windowsa dok nisam pronasao najstabilniji i najbolji Windows, moze da se desi da Windows nesto zabaguje, moze da se desi da Windows nije dobro nastelovan, tj. nisu instalirani svi drajveri i svi programi da bi Windows dobro i pouzdano radio i slicne stvari.
To je po meni glavni problem, nije dovoljno samo upaliti masinu i teraj, nije PC bas kao konzola.:type:
 
Kontam da je skidao neka neproverena narodna .iso pakovanja.
 
isajlovic ^

evo stavio sam 150.12 i odradio Valley sa malo kloknutom kartom, meni se cini sve ok! ne znam tacno koliki score su davali prethodni drajveri sa istim klokom ali cini mi se da je tu, manje vise isti bio.....
 

Prilozi

  • bench.jpg
    bench.jpg
    603.3 KB · Pregleda: 104
Ja sam primetio u dying lightu bagove sa osvetljenjem, fifi 15 stutter (sto je cesta pojava bez afterburnera, ali 05 radi savrseno), a uvek koristim ddu kada instaliram novi drajver.
Sada, moji problemi su mozda vezani za win8, tako da ko zna...
Sve u svemu 350.05 radi posao;)
 
ja probao fifu sve ok! Doduse u settings stavim "No limit on fps" a u iz nV Control Panela "vSync" stavim na "ON"
npr kad golman ispucava loptu jako jako lepo i tecno ide..... ima fps dropa kad su cinematicsi-krupni kadrovi.... ali i tu vise nije 30fps nego pada od 60 do 52 npr.
 
Ne bi smelo da bude padova. Pogledaj dobro kada prilazis protivnickom golu sa krila, primetices mali stater - e to ubija. Zakasni finta, pas, centarsut... da je bilo koja druga igra ok, ali fifa ne sme stuca!:)
 
Primetio sam u Dota2 flickering .....retko ali se javlja...
 
Nadam se novim game ready driverima uskoro, ocu boost ljudi :D:D:D
 
Nazad
Vrh Dno