Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

^da, poslednji put kada sam kupovao je bila fora sa tim VAT-om... Inace pitanje, zar nas nisi isto vec pitao pre par meseci oko kupovine preko G2A, wasteland 2 si bese jurio ili homeworld remastered? :)
 
Uvek biras Outside EU i nema VAT-a.
 
Da li nekome treba uplay kljuc za Prince of persia Forgotten sands?
Dobio sam jedan ključ kao nadoknadu "duševne boli" :) na kinguinu pa bi poklonio kome treba.
 
@mmike
ja izabrem da kupim globalni kljuc, ali kad stignem do korpe ima taj padajuci meni "select your location", pa ispod polje za discount code. Buni me jer ako selektujem, recimo Croatia, zaracuna mi VAT jos 25 %. Kao neka vrata poreza, zavisno od zemlje. :trust:

onda skoro sigurno ima opcija EUROPE - ouside of eu.

sasvim sigurno nisam kliknuo Croatia.
 
I svi Hitman-i na Steamy na dnevnom popustu, još oko 24 h :)

Znači kao dete sam u prodavnici slatiša, bukvalno sam pre par dana po prvi put instalirao Steam, da uzmem Arkham Origins, i sada imam 10 igara (Adept Accumulator, haha). Što neko reče, neću nikada više da se mrštim kada devojka pomene da bi kupila nešto na sniženju, a ja mislim da joj i nije baš neophodno :D
 
Poslednja izmena:
Ja sam kao prava stipsa kupio Deus Ex Human Revolution Director's Cut za 1$.
 
Ja sam kao prava stipsa kupio Deus Ex Human Revolution Director's Cut za 1$.

****ga, i ja sam, ali pustih neki dinar za jednu domaću humanitarnu akciju, da anuliram :)
Taman će, nadam se, i Witcher 3 i DA:Inquisition da padnu na nekoj rasprodaji dok dobavim neki quad core.

Uzeo sam par starih igara (WH: Dawn of War II, Psychonauts, MK komplete edition, Eador 2...) za izuzetno sitne para na G2A i sličnim sajtovima, sreća sreća radost :type:
 
Opet rasprodaja na Nuuvemu ima Assasins Creed za 1.45e i I am alive za za istu cenu. Vrede li? Ovaj I am alive sam cini mi se jednom instalirao ali mi je u secanju da nisam mogao da ga igram jer su kontrole resili katastrofa.
 
Nije ni I Am Alive, ja uzeo za 1.5e, mislo bar Uplay key, kad ono prc. Nisam obratio paznju uopste, jer kontam sve Ubi igre su za Uplay ali eto i ja naucim nesto novo svaki dan. Nikad ranije cuo za "Tages" DRM. :d

Inace pitanje za one koji koriste G2A, kad idete na checkout, da li vam doda fee na cenu igre? Ja koristim PP i mislim da je oko 1$, bilo je i ranije mislim ali manje od 1$. Sta je ovo i moze li da se izbegne nekako?
 
Poslednja izmena:
Ja sam kupovao prošle nedelje par igara karticom i platio sam neki Payment fee 0,63€.
 
Anno 2070 Complete Edition

Anno 2070 Complete Edition inclui:
Anno 2070 (jogo base)
Anno 2070 Deep Ocean (expansão)
Conteúdo DLC
​The Development Package (Mini-campanhas)
The Guardian Package (Novas construções)
Eden Line Package (Construções ornamentais e decoração)
Central Statistical Package (Novas Skins de contruções)
Crisis Response Package (2 novas missões)
Distrust Series Package (Construções ornamentais e decoração)
Silent Running Package (Novo submarino e Skins de veículos)
Ornamenals Nordamark (Construções e skins)
Paket E.V.E
Evento Mundial “Free Eden”
Evento Mundial "The Nordamark Conflict“
Evento Mundial “Global Distrust”
Exclusive Premium Content
​Trilha sonora completa de Anno 2070
Pôster atualizado das Árvores de Tecnologia (digital)

5.80 €

DRM/Activation Required:
Uplay

Meni lično ne smeta što je Uplay, samo me zanima da li ima neka regionalna ograničenja ili slično ?
 
Evo ima na G2A weekly sale.
Payment fee postoji i za plaćenje paypal-om, i za plaćanje "direktno" karticom (master/maestro u mom slučaju), i skoro je pa isti iznos u pitanju. Postoji i neki njihov G2A klijent za plaćanje, sa walletom, kao na Steam-u, ali ovo nisam probao.
 
Hvala svima na informacijama.
Imate na Nuuvem Remember Me za oko 2.5e, ima jos puno naslova dosta jeftino 1.5-5e... samo pozeljno je aktivirati Holu jer ne prikazuje sve naslove koji su na akciji ako to ne odradite.

http://www.nuuvem.com/item/remember-me
 
Poslednja izmena:
@vladat

Anno 2070 Complete Edition nije regionalno zakljucan na nuuvem, tako da nema ogranicenja.
 
Da, pise kad aktiviras preko Hole Brazil, ali stvarno ne znam da li je igra zakljucana, bas su ispetljali sto se toga tice, veliki broj naslova je ili zakljucan ili pise "nedostupno".
 
Samo da vas obavestim da cu uskoro ako moderatori odobre...otvoriti topic u kojem ce biti sve objasnjeno na srpskom jeziku kako funkcionise profitabilni trade i kako mozete da profitirate u njemu.
 
Mislim da ti je lakse da napravis video
 
Nazad
Vrh Dno