Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Pa pise da trebas da budes iz sssr-a da bi mogao da je ubacis u library, a od jezika pise da podrzava sve jezike
 
Nikako nemoj koristiti VPN za samu kupovinu preko steam-a, siguran put u blokadu acc-a. Za aktivaciju ključeva pomoću VPN-a zasad ne prave probleme, ali za kupovinu preko VPN-a su vrlo ozbiljni. Pored toga pojedine RU igre pored toga što se mogu kupiti samo na RU i okolnim teritorijama, imaju i lock da ne mogu da se igraju van tuh teritorije. Tj. igra bi ti ostala zaključana u biblioteci i ne bi mogao da je pokreneš.
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala na detaljnijem objasnjenju, definitivno necu da se zajebavam sa tim. A preko nuuvem-a nemam tih problema? samo uzmem proxy pri kupovini igre, a ostalo sljaka bez obzira odakle sam
 
Na nuuvem stoji upozorenje ako je igra region locked. Recimo kao što je slučaj sa FM 2015 http://www.nuuvem.com.br/produto/2260-football-manager-2015. Doduše do sada se dva puta desilo na nuuvem da se to tek saznalo posle izlaska igre. Sa prošlim FM-om i SR4. U oba navrata su izašli u susret onima koji su uzeli igru u preorderu i dali njima ROW verziju ako su se žalili.

A u najgorem slučaju, čak i da bude region locked, a ne budu hteli da vrate pare ili daju ROW verziju, svaka region restricted igra sa nuuvem-a je do sada bila region restricted samo za aktivaciju, ne i za igranje. A steam do sada sa time nije pravio problema.
 
Poslednja izmena:
Jos jednom hvala puno i na ovom detaljnom objasnjenju, znaci u principu nema greske sa nuuvem, samo da se obrati eventualno paznja dal su naznacili dal je region locked sto je u prevodu u 0,001% slucajeva
 
Brdo Indie naslova za sitan novac

dosta naslova ali deluje da ni jedan nije bas nesto kvalitetan...

Inace Crusader Kings 2 + kompletna DLC kolekcija na HB za samo 16e... Proklinjem sudbinu sto sam pre par nedelja kupio samo vanilu za 7-8e ko zna kada (i da li) cu moci da upecam DLC za ispod 10e...

I za one koji pikaju CoH 2 - Western Front Armies je 6,66e isto na HB

Shadowrun Returns na steamu 3,74e

Takodje je Bioshock serijal na Gamersgate-u na snizenju oko 75%
 
Poslednja izmena:
Na temu Destiny, nema PC u narednom periodu, to su direktno rekli. A igra je polu krš čak i po Gamespot-u, koji je davao 8 zadnjim krševima od CoD i BF.
 
Poslednja izmena:
^ DownLoadable Content, odnosno dodatak za igru koji se skida sa Interneta
 
Poslednja izmena:
Na temu Destiny, nema PC u narednom periodu, to su direktno rekli. A igra je polu krš čak i po Gamespot-u, koji je davao 8 zadnjim krševima od CoD i BF.

Sad i da su najavili da dolazi na PC ne znam jel bi se neko obradovao :)

Budzet za igru je bio 500 miliona, 1 milion je otisao na izradu igre, ostalo na marketing (sprdnja koja kruzi netom).
 
Poslednja izmena:
Slabo pratim akcije, ali da li ima CS GO na nekoj akciji? Stajao mi godinu dana u Inventory i prodam ga, par dana nakon toga probam igricu i primim se...
 
kad ste vec u off-u, koliko znam iz starije price budzet od 500 miliona nije samo za ovu igru vec za projekat od nekoliko godina i vise igara. Inace, da se pojavi i za pc verujem da bi opet imala solidnu prodaju.
 
Opa... zanimljivo.
Vidim da se pojavio i FF IV na Steam-u.
 
igra li neko quake live odavde da odigramo koju.smor je igrati sa strancima :(
 
Poslednja izmena:
jel može neko da mi nabavi free key za master collection? ja imam dark crusade 40k warrhamer, strategija je predobra...
 
Mozda je neko napisao, ali Titanfall je na maxickom origin 14$, pa ko zeli da kupi... Ja kupio juce :D
 
Na steamu je trenutno Talk like a pirate akcija -75%(-80% za neke).... Evo nekih koje bih izdvojio...

Monkey's island 1 i 2 special edition (remastered) 3,75e
Sid Meier's Pirates! (remastered) 2,50e
Risen 1 1,99e

Sve cene su trenutno najnize koje su bile za doticne naslove (na steamu naravno)...
 
Nazad
Vrh Dno