Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

A zasto to ne bi moglo da se resi kao sa pozivnicama za tor. trekere?
 
dobijes pozivnicu i odes da skines igru sa torenta :) :-devil-: ?
 
:S:
Ne nego lepo kazes imas to i to, prvi ko ti se javi na pm dobija igru i cao zdravo.
 
Poslednja izmena:
izgleda da sam te slucajno lose razumeo :) ja tako i radim mada to zna biti vrlo mucno.deluje prosto ali nije bas svaki put tako.
 
Zato što sam nudio tipa Mark of The Ninja i onda dobijem 20 poruka i to malo smara. Jedino da se napravi giveaway na steamgifts ili nešto.
 
Pa jedino specijalizovani sajt kao steamgifts, ali on nista ne bi resio.
online pozivnica je isto sto i ostavljanje kljuca, samo bismo videli username ili steam nickove ninji koji nisu iz teme. Druga varijanta je preko grupe, ali to ogranicava prave korisnike koji nisu u grupi da ucestvuju.
 
pa sta je problem da neko bude u bench grupi ako vec sa bencha uzima kljuc. ako ni toliko ne moze da uradi onda krastavac.
 
Moja ideja je da se prvi broj u kodu smanji za jedan i tako ostavi kod a sve ostalo u kodu ostavi kako jeste.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ima nas koji pratimo temu zbog akcijskih ponuda igara.

Najlakse je napraviti fb zakljucanu grupu (pretpostavljam da svi imate naloge na skoro sve drustvene mreze) a i u tom slucaju ce vjerovatno biti povremenih nindzi.
 
Najlakse je da imamo posebnu temu.
Kada neko ima viska kljuc, napise u temi.
U prvom postu da pisu pravila, da se ne salje pm vec da se ljudi jave u temi.
Ko se prvi javi, njemu ce biti poslat kljuc, i kraj price.

Znaci ako ja vidim da je neko okacio da ima neku igru, i da se post ispod njegovog vec neko javio, to je to. Taj ce i dobiti kljuc i niko drugi nece smarati sa pm porukama.
 
Najlakse je da imamo posebnu temu.
Kada neko ima viska kljuc, napise u temi.
U prvom postu da pisu pravila, da se ne salje pm vec da se ljudi jave u temi.
Ko se prvi javi, njemu ce biti poslat kljuc, i kraj price.

Pametan predlog. Meni licno ne smeta sto padobranci kupe kljuceve, ali spamuje se ova tema mnogo kuknjavom posle toga. Ovako mozemo da izbegnemo i jedno i drugo.
 
Poslednja izmena:
Ni meni ne smetaju padobranci, niti sam zainteresovan za kljuceve, ali mi bas smeta da neko uzme poklon, a ne ume da napise "hvala". Takvi ljudi su beskorisni i za forum, a kamoli za drustvo.
 
Možemo da probamo da vidimo kako će da ide, evo imam ključ za Heaven Island Life.
Ko hoće ključ neka se javi ovde, ko se prvi javi šaljem mu na pm.
 
Napravite novu temu za to...
 
Ponavljali smo 1000 puta, ajmo i 1001 put. Forum obleću pilićari koji nisu uopšte zainteresovani za ikakvu komunikaciju, čekaju da neko ostavi ključ, iskoriste ga i nastave dalje. Dakle, imate ključ koji biste da poklonite, napišete da ga poklanjate i da se regularni članovi jave u temi i poslaće im se ključ, prosto i jednostavno.
 
meni vise od padobranaca smetaju ovi sto im je svejedno ko ce dobiti kljuc. primera radi svejedno vam je da li je neki padobranac pokupio kljuc ili neko ko je vama vec poklonio/ucinio nesto pa bi ste mogli da mu uzvratiti istom merom. ako neko ne oseca potrebu da se oglasi kada nesto dobije ili zbog nas ostalih napise da je iskoristio kljuc i time nam ustedi vreme onda ne znam sta pricamo uopste...
 
Ima nas koji pratimo temu zbog akcijskih ponuda igara.

Najlakse je napraviti fb zakljucanu grupu (pretpostavljam da svi imate naloge na skoro sve drustvene mreze) a i u tom slucaju ce vjerovatno biti povremenih nindzi.

hmmm, ne.
 
realno j3bo mamu, ko da je bitno hoce li nindza ili neko drugi pokupiti kljuc za igru u vrednosti od 0 - 100 dinara. Ako to neko psotavi ovde u temi, znaci da mu ne treba te da mu je svejedno ko ce uzeti. Isto kao kad stavim staru garderobu pored kontejnera, ne brinem da li ce neki novi random ganac to da pokupi ili ovi sto svakodnevno obilaze po mom kraju.
 
Možemo da probamo da vidimo kako će da ide, evo imam ključ za Heaven Island Life.
Ko hoće ključ neka se javi ovde, ko se prvi javi šaljem mu na pm.
+1
Napravite novu temu za to...
+1

Ovo je korisno iz jos jednog razloga. Nisam do sada nijedan kljuc uzeo jer me nisu interesovale igre, ali prvi put kad sam hteo da uzmem jedan kod desilo se da sam na putu i da ne mogu uzeti kod. Iako sam video kod medju prvima, ne moze da se aktivira igra preko mobilnog. Prema ovom novom predlogu mozda bi se javio prvi pa bih imao kod u porukama dok ne stignem do kompa.
 
Ima li neko mozda kljuc za betu overwatch? Nesto me bocka pa bi voleo da probam pre nego pocnu naplacivati :D
 
^Open beta je od 5-9 Maja.
 
^Hvala za Garry's mod

:)
 
Jedno pitanje, ima li neko iskustva sa cdkeys.com? Oni su mi jeftiniji u odnosu na ostale jer uglavnom nude English only naslove, u odnosu na meni pouzdani instant gaming. Cuo sam da traze licnu I ostalo, mislim nije mi zbog toga, ali ne zelim da duzim nesto sto se zavrsava za par minuta...
 
Nazad
Vrh Dno