Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Videćemo da li će se pojaviti jeftini ključevi na G2A sa nuuvema.
 
Za koliko mozes uzeti gta V,@smith_bre?
 
Gde ima FM2016 najpovoljnije?
Vidim da na nuuvem ne prolazi više.
 
StarCraft II: Heart of the Swarm - PC/Mac [Digital Code]
by Blizzard Entertainment

10$

[video]http://www.amazon.com/gp/product/B012JJTK9G?keywords=StarCraft%20II&qid=1448639740&ref_=sr_1_1&s=videogames-download&sr=1-1[/video]
 
ako nekome treba steam kljuc....

The Escapists DLC: Alcatraz
HPZHM-AM33K-ZI73G
LMM0V-BEJWM-RAZDR
 
Poslednja izmena:
Kupio New Vegas Ultimate Edition + Evil Within za 8e ukupno na Nuuvem - HOLA + PayPal, aktivirao bez problema. Ortak uzeo Wolfenstein New Order za nešto ispod 5e, samo bez VPN-a.
 
Posebna ponuda za 4-pack(i slične) igre, evo nekih primera

Dying Light 1400din
Rust 900din
Zombie Army Trilogy 1200din
Terraria 300din
Killing Floor 2 1200din
7 Days to Die 1000din
Rocket League 1200din
SpeedRunners 700Din
Savage Lands 700din
Broforce 500Din

Jedino je bitno da vam Steam Market radi i da nemate igru na nalogu.
Koga zanima neka mi pusti poruku (bench,steam,sms,viber...)
 
^ Takodje. Doduse, uspeo sam da se organizujem preko druga iz Brazila juce i uzeo ponesto, a za ponesto se i ispalio zesce (Pillars of Eternity zakljucan :/ ).
 
Uzeh Brothers za 1e sa Argentinskim. :D

Edit: Da nisi mozda Dying Light uzimao?
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo Pillars pre mesec dana i radi, inače sinoć nije hteo iz prve. Vrteo sam Argentina - Brazil par puta i uspelo, dok mi nije uspelo da kupim DLC za EuroTruckSimulator.
 
ja sinoc probao this war of mine preko argentine i bukvalno dodjem do samog placanja, tj obradjivanja transakcije i tu pukne i posle mi prijavljivalo gresku da je service down ili sta god...
 
Nisam Dying light uzimao, njega imam odavno. Mada sam razmisljao da uzmem cisto za trade, al i ovako sam previse uzeo stvari. Za Pillars sam video dosta njih da su uzimali (i to pre nedelju-dve), zato i uzeh, al zakljucali u medjuvremenu.
 
sad sam probao opet i naravno kaze da kupovina nije moguca u mom regionu za bar jedan proizvod iz korpe.........

jel ima neko neki savet kako da uzmem, sta da promenim?

rs mi je paypal, sve ostalo je proslo...
 
Uzeo i ja Brothers sa Argentisnkim vpn-om. Aktivacija prošla bez problema.
 
Paypalom. Otvorio sam nuuvem sajt. Uključio HOLA dodatak za chrome. Postavio argentinsku adresu. Stavio u korpu igru. Ulogovao se. Kliknuo na plaćanje. Kada se otvorio novi prozor za konektovanje na paypal, kliknuo sam desnim dugmetom miša na "login". Izabrao sam da otovri link na novoj stranici. Na toj stranici sam ugasio HOLA dodatak i izvršio plaćanje. Nakon toga je na prvoj stranici počelo odbrojavanje od 30 sekundi (mislim da je to standardna procedura na nuuvemu, ali do sada sam kupio samo dve igre preko njih pa se ne sećam), a zatim se pojavila igra u biblioteci.
 
Već je bilo reči 100x, većina igara ne prolazi jer pored ip provere imaju i paypal proveru, samo pojedine prolaze... Jedini način za zaobilaženje toga sam okačio na prethodnoj strani.
 
ok, al reko da vidim mozda ja nesto ne radim kako treba.... sto se tice onoga, ako mislis na entropay, vidim da mora da se ceka nekoliko dana na odobravanje, a do tada ima da isteknu sve zive akcije....

Paypalom. Otvorio sam nuuvem sajt. Uključio HOLA dodatak za chrome. Postavio argentinsku adresu. Stavio u korpu igru. Ulogovao se. Kliknuo na plaćanje. Kada se otvorio novi prozor za konektovanje na paypal, kliknuo sam desnim dugmetom miša na "login". Izabrao sam da otovri link na novoj stranici. Na toj stranici sam ugasio HOLA dodatak i izvršio plaćanje. Nakon toga je na prvoj stranici počelo odbrojavanje od 30 sekundi (mislim da je to standardna procedura na nuuvemu, ali do sada sam kupio samo dve igre preko njih pa se ne sećam), a zatim se pojavila igra u biblioteci.

hvala, probacu jos jednom tako, sa iskljucivanjem hola na paypalu, al mi to sigurno nista nece pomoci
 
Nazad
Vrh Dno