Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Jel ja ovo dobro vidim ili cena skace poslednji put kad sam gledao je bila 6.88$ evra...
 
Jel ja ovo dobro vidim ili cena skace poslednji put kad sam gledao je bila 6.88$ evra...

Pa to je average. To je promenjljiva cifra. Sto vise ljudi kupuje full bundle, cena to average ce da skace. Kada bi svi uzimali onaj 1$ tier, cena bi bila 1$ i za taj avg.
 
Da li to Humble Bundle ne dozvoljava kupovinu istog paketa dva puta sa iste kartice?
 
Ne može sa istog accounta. Ako kupuješ monthly, moraš drugi acc, ako kupuješ ostale, onda ideš da kupuješ kao gift i to je to.
 
Zar može bez prijavljivanja da se uzme? Ne bi trebalo da bude problema jer sam ja lično kupio dva puta isti monthly na 2 acc i sa svog sam kupio sebi i drugima dvonedeljni bundle
 
The Next Door
FNDNDZ93XFZRB8V

The Note
G6D0PHB4Q9VRVVD
 
Rainbow Six Siege najjfetinije je za 2000din?
 
^ako uzimas za uplay onda da, u suprotnom je nesto skuplje ~21-22e
 
Ili ako ne uzimas uopste, onda je najjeftinije ☺

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
China Rising DLC za Battlefield 4 je trenutno besplatan.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Samo ako imas bf4.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ne moras da imas bf4, samo klikni na download, i dlc ce ti ostati na nalogu.

Sent from my TCL S720
 
Nema... samo full igre se vide.
 
Da, vide se. Ali dlc-ovi uzeti na ovaj nacin ostaju vezani za nalog. Pokreni "Trial" od bf4, i videces da ti je dlc vezan za igru.

Sent from my TCL S720
 
+1
 
^ako uzimas za uplay onda da, u suprotnom je nesto skuplje ~21-22e
Ni nema smisla uzimati bilo koju drugu verziju, osim uplay verzije. Osim ako je neko mazohista koji voli da mu igra zahteva dva drm servisa u isto vreme da bi mogla biti pokrenuta...
 
Baš to, Steam verzija bi se isplatila da nema Uplay pride.
 
Pa sad zavisi, ima razlike. Uglavonom uplay igre na steamu imaju achivements i jos pride one slicice sto mogu da prodaju ili skupljaju i jos stosta. Zavisi da li je nekome bitno ono sto steam donosi pa zele da igra bude steam. Pohvalis se frendovima lepo se invitujete igrate zajedno.
Ko od vas na uplay ima frendove? Mozda po neki dok na steamu imate one za koje ni ne znate ko su. Imate istu igru javis mu se odigrate sta znam. Steam je dosta popularniji i mnogo bolji zbog druzenja. Dobro je sto sve funkcije rade kao i za steam igre.
Razlika od dolar dva nije nista da igra bude na steamu. Sve zavisi koja je vrsta igre al sto se druzenja tice steam je odlican.
Jos jedna stvar uplay igre koje su za steam daju sve ono sto steam igre imaju a ne moraju da se igraju preko steama. Ulogujete se na uplay i igrate a mozete i na steamu jer pokrece uplay nalog.
Ista igra bez steama nije ista :D imate funkcije samo uplaya.
 
Poslednja izmena:
Jos jedna stvar uplay igre koje su za steam daju sve ono sto steam igre imaju a ne moraju da se igraju preko steama. Ulogujete se na uplay i igrate a mozete i na steamu jer pokrece uplay nalog.
Ista igra bez steama nije ista :D imate funkcije samo uplaya.

Ovo apsolutno nije tačno. Uplay igre kupljene preko steam-a kada pokušaš da pokreneš isključivo preko uplay biblioteke, a nisi ulogovan na steam, zahtevaće da se upali steam, uz obaveštenje da je igra kupljena na steamu. Ne možeš ih igrati bez da si ulogovan na steam.

Dupli drm u tom slučaju ne možeš da zaobiđeš.

Što se tiče sličica, achievementa i hvaljenja prijateljima, ne bih ni komentarisao... :d

Btw, noviji uplay naslovi nemaju steam achievements-e, kao recimo Rainbow Six od koga je i krenula ova priča, već samo uplay achievements.
 
Poslednja izmena:
Ovo apsolutno nije tačno. Uplay igre kupljene preko steam-a kada pokušaš da pokreneš isključivo preko uplay biblioteke, a nisi ulogovan na steam, zahtevaće da se upali steam, uz obaveštenje da je igra kupljena na steamu. Ne možeš ih igrati bez da si ulogovan na steam.

Dupli drm u tom slučaju ne možeš da zaobiđeš.

Što se tiče sličica, achievementa i hvaljenja prijateljima, ne bih ni komentarisao... :d

Btw, noviji uplay naslovi nemaju steam achievements-e, kao recimo Rainbow Six od koga je i krenula ova priča, već samo uplay achievements.
Onda je moja greska jer imam par igara na uplay i rade na steamu i bez njega. Nisu najnovije mozda zbog toga. Nisam se updejtovao bilo mi logicno da ne mora steam da radi ne znam zbog cega su ga vezali za oba drm servisa.

Što se tiče sličica, achievementa i hvaljenja prijateljima, ne bih ni komentarisao... :d
Neko zeli ovakav dodatak jer imam par likova koji moraju da predju achievements slikaju pa tako kace slike. Stalno pitaju jel imam sliku iz neke igre da im dam fale im 2 :) Razdelim sve ni ne prodajem ih. Nisu samo klinci ti koji to rade dosta stariji ljudi skupljaju.
Meni je na steamu jedino vazno da mogu da igram sa drugarima ostalo nije bitno. Davno bese kad sam usao sam u igru i prelazio sp.
 
To je i dalje u beta verziji ?
 
Vidi, ima tri prijatelja na Oridzinu. :d
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno