Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Jel onaj 25% vaučer za sve igre na GMG više nije aktivan? Sad sam pokušao da ga dodam na Wolfenstein pošto bi sa njim ispao petnaestak dolara ali neće. Probao sam još par igara, čisto da proverim, i uvek dobijem "unable to add voucher" poruku. Vidim da ga još uvek drže na stranici kao da je aktivan.

Ne mozes na VIP da dodas credit, jedino mozes da oduzmes ako imas neki postojeci GMG Credit.

Otkako je ovaj GMG vratio na $ kao cenu za nase trziste, bas ga cesto posecujem i ponesto uzimam, a pre toga je bila pala pljuvacina samo tako. :)
 
Koliko čitam proxy se gasi na checkout-u baš zbog toga...

EDIT: Upravo sam sa ZenMate-om kroz chrome progurao kupovinu Titanfalla preko PayPala, samo se dvoumim da li da platim ili ne...

EDIT2: Fu*k, kliknuo sam continue jer sam mislio da moram još jedan korak da odradim i prošlo je.

EDIT3: Greška oko plaćanja, neće da prodje sa ugašenim Zenmate-om.

Ideš kroz kroz checkout sve dok ne zatraži da se uloguješ, onda gasiš vpn i uloguješ se, ne smeš biti ulogovan dok si na VPN-u inače neće proći kupovina. Takođe koristi paypal.
Ovaj metod radi, samo naravno izabereš US, umsti Meksika:

http://www.hotukdeals.com/deals/pc-origin-fifa-15-ultimate-edition-mexican-origin-store-27-1936106
 
Poslednja izmena:
Treba li nekom Steam ključ za Insurgency (da, kupio sam onaj humblebundle...)?
 
Poslednja izmena:
Nisam siguran, mislim da ce svakog dana da budu nove ponude. Znaci petak oko 17:00 nove ponude valjda. Ja imam oko 2$ GMG kredita tako da mogu da ga uzmem za 4$ ali ne znam da li da ga uzimam... hmmm
 
nema kellhusa da pomogne pri izboru... :d
 
Heh, kako Thief-u pada cena kada bude sledeći Square Enix Humble Bundle garant ima da bude u 1$ tier-u.:D
 
Moze li neko da mi objasni kako se koristi GOLD VAUCHER uz radeon r9 grafiku?
Sta radim sa kodom od koji sam dobio od prodavca kartice, broj je tipa 13 karaktera. Pokusavm da registrujem nalog na https://www.amd4u.com/radeonrewards/login ali ne dobijam aktivacioni email 2 dana.
Da li gresim negde u startu!?
 
Poslednja izmena:
Jel ima neka dusa da pomogne nekom ? Iz Telenora treba im dosta da mi posalju karticu, pa ako ima neko kome bih mogao da posaljem novac a on da mi uzme nesto za Black Friday popuste.
 
^samo upozorenje za onoga ko želi da posluje sa članom Mrljesana. Neka vam prvo uplati novac, ja sam mu kupio nešto prvi još u avgustu, zavlačio me je da će "uplatiti sutra, pošto ide u poštu da plaća račune", da bi mi posle par meseci javio da je prodao steam nalog i da više nije zainteresovan.
 
Poslednja izmena:
^samo upozorenje za onoga ko želi da posluje sa članom Mrljesana. Neka vam prvo uplati novac, ja sam mu kupio nešto prvi još u avgustu, zavlačio me je da će "uplatiti sutra, pošto ide u poštu da plaća račune", da bi mi posle par meseci javio da je prodao steam nalog i da više nije zainteresovan.

Mogu da potvrdim i ja, da je malo neozbiljan oko plaćanja - izmirenja obaveze. Verovatno je klinac, i još ne razume ...
 
^samo upozorenje za onoga ko želi da posluje sa članom Mrljesana. Neka vam prvo uplati novac, ja sam mu kupio nešto prvi još u avgustu, zavlačio me je da će "uplatiti sutra, pošto ide u poštu da plaća račune", da bi mi posle par meseci javio da je prodao steam nalog i da više nije zainteresovan.

Vrh :laugh:

Obozavam tu kezual neodgovornost. :)
 
Mnogo jaka fora, platiću ti sutra a sutra više nisam zainteresovan LMFAO !

c c c c c...
 
Mozda tako nakupi njih 10ak, za razlicite igre da mu kupe, pa im posle placa u naturi,kada nije zainteresovan da placa kesom... Just sayin' :) Kids these days...
 
Poslednja izmena:
Jesu li sredili Rome 2, doveli u igrivo stanje? Dobar je popust na Steam-u, bas sam u nedoumici.
 
Moze li neko da mi objasni kako se koristi GOLD VAUCHER uz radeon r9 grafiku?
Sta radim sa kodom od koji sam dobio od prodavca kartice, broj je tipa 13 karaktera. Pokusavm da registrujem nalog na https://www.amd4u.com/radeonrewards/login ali ne dobijam aktivacioni email 2 dana.
Da li gresim negde u startu!?

Ja sam isto cekao nekoliko dana dok nije stigao aktivacioni mejl, iako je navodno trebalo da stigne u roku od 24h. S tim sto sam se ja registrovao na http://sites.amd.com/us/promo/never-settle/Pages/never-settle.aspx ali pretpostavljam da moze i preko tog sajta.

Inace i gamersgate.com daje fine popuste ovih dana
 
Da li postoji mogucnost da se kupi igra pa se pokloni kao gift? ..konkretno CS (obicni) je u pitanju, a ja nemam karticu pa ni kako da kupim..
 
Da li postoji mogucnost da se kupi igra pa se pokloni kao gift? ..konkretno CS (obicni) je u pitanju, a ja nemam karticu pa ni kako da kupim..

Može, naravno, ja sam kupio sebi i burazeru komplet kantere. Lep je popust, nadam se da nije istekao još.
 
jbt jel moguce da matora quake 3 arena na 50% popusta iznosi 10e. jeste igra legendarna itd. ali...
ne znam koliki poput da cekam da bi je uzeo :(
 
Zasto bi to uopste uzimao kad imas Quake live koji je free i koji svi igraju? Takodje te cene su preterane za te stare naslove (pogotovo Activison) i ne verujem da ce to ikad biti na nekom velikom snizenju. HB od Activisiona bi recimo bio nemoguca misija...
 
Nazad
Vrh Dno