Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Da li ja mogu da prodam GTA V Steam verziju? Kupio sam je kada je izasla i NI JEDNOM nije pokrenuta igra preko Steam-a ili RSSC jer me je nesto zezala instalacija, pa sam igrao preko narodne verzije. Ne znam koliko je to bitno...
Imam Steam account, CD key, a mogu i da napravim novi user na RSSC, ako sam dobro razumeo?
 
Morao bi da prodas ceo Steam nalog.
 
Aha. OK. I ovako sam ga napravio samo zbog GTA V...

Mislim da ide u oglase...
 
Kupio sam Alan Wake za steam, I kada hocu da je pokrenem izbacuje mi ovu gresku 0xc000007b, I nema teorije da je pokrenem da radi... Inace koristim Win10 x64, ali ne verujem da je to problem, ipak je ovo originalna igra, zato mi je cudno sto nece da radi, pa ako moze neko da pomogne bio bih mu zahvalan...
 
Originalne igre nisu imune na bagove, ako si to mislio da je slučaj. Problem je verovatno do grafičkih drajvera i Windowsa 10 i kompatibilnosti sa dotičnom igrom. Pročešljaj malo forume, da vidiš da li neko ima sličan problem.
 
Znam ja da nisu immune, ima dosta primera, ali nisam ocekivao ovaj problem... Ma cesljao sam I guglao, ali sve neki bezveze, jedni kazu da samo pomaze reinstall, drugi kazu da je do c++ bibilioteke, treci kazu nesto trece, a ne bakce mi se toliko, sad mi zao 2,5 eur koliko sam dao :d
 
Uspeo sam da resim preko jednog YT tutorial, tj samo sam zamenio neke sistemske fajlove I to je to, sada fino fercera! Hvala @Raider na pomoci :)
 
da li je neko zainteresovan za mayham bundle?
https://www.indiegala.com/mayhem

Ja bih hteo samo knock knock. vessel je inace fantastican naslov, ali ga vec imam pa mi se ne isplati da uzimam
 
Ovaj bundle je ludilo :), šteta što već sve imam :(
 
Na GoG-u trenutno ide "deljenje za dz" nekih igara + kompletan DLC paket/program za Witcher 3 ("u vrednosti od oko 100e") za one koje se prijave za GoG Galaxy klijent/program... Mada mogu da pokupe i oni koji vec imaju Galaxy betu... Ja upravo pokupih DLC za Witchera 3...


Inace HB i ostala ekipa poprilicno agresivno udaraju sa solidnim akcijama i ponudama poslednjih mesec-dva, ...Cini mi se da ce Steam morati malo da mrdne guzicom sa letnjom rasprodajom, jer je zimska poprilicno mlaka bila..
 
Poslednja izmena:
Odlična Coop igra Barbecue Simulator (2015), na 40% popusta u odnosu za predhodni deo iz 2014 godine. Za samo 5e stiže kompletna Coop uživancija sa svim dodatcima, ništa se ne doplaćuje, svaki DLC je uključen u cenu. Server se otvara u nedelju u 11h po našem vremenu, nadam se da neće biti odložen zbog tehničkih problema.

Neki od feature-a

Open World
Complete Edition
Sandbox
Ultra Realistic Player Control
Ultra Realistic Enviroment
Real-time Dynamic Global Illumination and Shadow
Realistic Particle Effect
Unlimited Coop
...

sigurno ima još, ali to mi prvo palo na pamet, definitivno za 5e i više nego povoljno.
Vidimo se
Nažalost zbog tehničkih problema (zabola kiša na serveru, ali sad je to ispravljeno ) otvaranje je odloženo za ovu nedelju. Još uvek nije kasno za prijavu, odlična je ponuda, ipak je ovo Limited Edition.
Nadam se da se vidimo u najboljoj Coop igri
 
Ne znam na koju foru, ali ja dobih uz Tier1, na HumbleBundle CoH2 koji ide uz Tier2.
 
Ne znam na koju foru, ali ja dobih uz Tier1, na HumbleBundle CoH2 koji ide uz Tier2.

Pa to je valjda ovaj Company of Heroes 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West, što je ako sam dobro skapirao samo multiplayer, bez kampanje.
 
Pa to je valjda ovaj Company of Heroes 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West, što je ako sam dobro skapirao samo multiplayer, bez kampanje.

Jeste, vidim ja CoH 2 u library, pogledam malo po netu i vidim da je MP only :)
 
pa COH 2 i reba da se igra samo MP :) Ja i neko društvo sa foruma igramo već godinama ;)
 
To je Culling of the cows, imao sam i to od ranije tako da evo key i za to :)

4934V-LKFIK-QYB43
 
Nazad
Vrh Dno