Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Onda kupuj. Ako ti se igra svidi nije neki problem da kupiš i remasterovanu verziju kad joj padne cijena pa odigraš još jednom, usput vidiš razlike.
 
Brate mili, to je igra koja se kida stotinama sati, baš će da kupuje remaster da vidi razlike jednom kada upuca 300 sati u kidanje sa karakondžulama :d
 
prica kaze sledece...
merkam ja vec neko vreme dont starve together.da ne duzim pricu uzmem na kraju obican dont starve i dlc na HB store za 6e.
cim sam instalirao posle 5 minuta iskace mi prozor na steamu za dont starve together za 5e.naravno odmah sam pazario da se ne predomisle.
e sad posto sam hteo da javim i ovde za popust trebao mi je link pa sam breko browsera otisao na steam store kad ono tamo stara cena.otvorim uporedo i uslikam za one koji ne veruju.ne znam sta da kazem.
19io1144oehv0cdzg.jpg


edit: nasao sam u cemu je fora.moram biti ulogovan da bi pazario za 5e.
 
Poslednja izmena:
^ To ti je popust za one koji vec imaju Don't Starve. Nadam se da nisi kupio sam Together, buduci da te isto kosta Franchise pack u kom dobijas i singleplayer i 2x multi. Dadoh taj link ranije, al nisam bio skontao da je to cena samo za one koji vec imaju igru...
 
Poslednja izmena:
o tome se druze i radi.cim sam kupio igru dobio sam ponudu da kupim "Buy Don't Starve Together Frontier Pack
Includes: Don't Starve and Don’t Starve Together, plus a gift copy of Don't Starve Together - Send the extra copy to a friend!" za 5e :( dok nisam imao igru nisam imao tu mogucnost.
znaci kupio sam i to za 5e i sad imam 1 multi u inventaru.
mozda je sve samo slucajnost ali nesto ne verujem:(
dk28c6fsz4bvpplzg.jpg
 

Prilozi

  • dk28c6fsz4bvpplzg.jpg
    dk28c6fsz4bvpplzg.jpg
    21.9 KB · Pregleda: 112
Pa da, tu ponudu imas kad kupis igru, tj kad vec imas originalni Don't Starve u library-u. Iz screenshota gore sam pomislio da si uzeo samo Don't Starve Together za 5e, pa mi bilo krivo ako nisi video taj pack.
 
valkyria -25%, vrijedi li je uzeti?
 
a da ste čitali sitna slova

Note: If you currently own Don't Starve on Steam, you will get Don't Starve Together for free when it exits Early-Access. By purchasing the Frontier Pack, current owners get Early-Access, and a bonus copy for a friend.

kao što rekoh, volite da plaćate skuplje, a pogotovo ako je to na Steam-u
 
Poslednja izmena:
^ Ako si pratio temu o samoj igri, znas da smo vec pisali o tome... Da, dobice svi multi kad izadje iz EA, al to ce biti verovatno krajem 2015. (tako rekose developeri), a nema smisla cekati toliko kad se za 5e dobija i igra i dva multija.
 
Ide mi GabeN na onu stvar. Ne znam ni sam koliko cekam Starbound na popustu, sto zbog sporog razvoja igre sto zbog toga sto mi se ne da tih 15 evra. Ako ne bude ni na ovoj rasprodaji ima da puknem i uzmem igru na GMG ili gde je vec najpovoljnije.
 
^ Mislim da se Gabe tu nista ne pita ako programeri zatraze da ne bude na popustu (ili da se ne ide tipa iznad 25%)... I ja sam je merkao neko vreme i bila je na popustu par puta tokom godine, doduse ne na velikom... Ali rekao sam da necu da dajem pare na early access, posebno ako se uzme u obzir koliko dugo se vec nalazi u tom stadijumu... Isto vazi i za Prison Architect, mada je on bio ~6e pre koji mesec na HB...

U svakom slucaju ti preporucujem Terrariu, King Arthur's Gold, Pixel Piracy i Rogue Legacy -ako volis igre tog tipa... Nisu iste ali su poprilicno slicne sto se tice grafike i nekih GP elemenata, ali su dovoljno zarazne da se ubije vreme dok ne iskoci finalna verzija SB-a...
 
Poslednja izmena:
Gde battlefield najjeftinije uzeti ? Negde sam video 10$ premium edtion.
 
DLC mape su svakako katastrofa (pogotovo Anal Strike i Last Stand) + nisu popularne (nema puno servera). Preporucio bih ti da preskocis Premium za BF4...
 
Anal Strike zvuči tako zanimljivo...
Ja, vidiš gledam da preskočim četvorku potpuno, ali možda i kupim.
 
Da, sad sam pregledao reddit, meksicki origin Premium Edition ( i igra i premium )10$ je bilo. Super cena, na GameStop BF4 je 5$. Mada ipak cu da ustedim za Hardline, deluje mi primamljivo.
 
Visceral radi na singleplayer delu igre, a za MP su i dalje zasluzni naucnici iz DICE.
 
Nazad
Vrh Dno