Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ori And The Blind Forest na Steam-u za 11 evra, mislim da igra zasluzuje svaki cent...
 
Elite Dangerous 12.5 evra na Steamu, mislim da nikada nije bila nize. Popust traje do kraja meseca. Ko kupi osnovnu igru, dobija 15 dolara popusta na ekspanziju koja uskoro izlazi tako da osnovna igra izadje besplatno u tom slucaju (ceo paket je 50 evra, 12.5 za osnovnu igru i 37.5 za preorder ekspanzije). Mozete kupiti i na Frontierovom sajtu, dobicete steam kljuc na mejl.

Edit: Ekspanzija za Elite je kao season pass, kupi se jednom i stizu apdejti citave godine.
 
Poslednja izmena:
Pazarih new order, cisto da vidim jel laptop ima jos snage...a i pozeleh se pucacina za promenu :)
 
sve sto sam ikad piratizovao, platio sam u poslednje 2-3 godine xD
 
Na Steam-u akcija za simulacije voznje do 1. decembra. Assetto Corsa i Project CARS 50% popusta na osnovne igre (Assetto ima popust i na DLC-ove), 40% na Stock Car Extreme i 25% na Dirt Rally.
 
Jedino sto sam video vredno pažnje na steamu sa niskom cenom su The Escapists i Titan Souls od ovoga što nemam. Realno, samo winter i summer sale treba gledati.
 
Neće se ni winter sale puno razlikovati i tamo će biti iste cene od početka pa do kraja rasprodaje, izbacili su kompletno dnevne ponude.
 
Ljudi,ako treba nekome nesto sa steama dok su ova snizenja,a nema wallet, mogu ja da mu uzmem... imam neku sicu na racunu,a ne treba mi nista,tako da ako nekome treba nesto,neka se javi....
Vidim cs:go je 5.5e, sto mu dodje 660din
 
Kako stoje stvari trenutno sa kupovinom sa drugih marketa?
Trenutno sam u Indiji i od pre neki dan su uveli cene u rupijima (do skora su bile u dolarima), posle ruskih su najjeftiniji ali kada sam pokušao da kupim traži mi lokalno sredstvo plaćanja, ne mogu karticom iz Srbije (a u Rusiji sam mogao).

Postoji li i dalje region lock samo na aktivaciju koji bih prošao jer sam ovde ili su nešto menjali pa da igre imaju i region lock na pokretanje, kasnije?
Znam da su samo neke igre imale region lock na pokretanje i to je uvek jasno pisalo...

Možda bih mogao preko walleta da platim ili da se iscimama da izvadim neku lokalnuu karticu video sam ima nekih ponuda za turiste :d
 
cek, nesto ne vidim da je dying light region locked, bar ne pise na sajtu... zasto ne bi uzeo uspomoc vpn-a? jedino ako odbija kartice/paypal ako nije iz brazila....
 
sve sto sam ikad piratizovao, platio sam u poslednje 2-3 godine xD

Upravo tako, evo i quake je u kolekciji, a sad moram na odvikavanje :d
Btw wolfenstein odlican, dobra dinamika na startu i super mi radi igra na medium sve (670mx kartica, otkljucana i naprzena skoro 100%) ;)
 
Nazad
Vrh Dno