Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Imam problem prilikom narucivanja sa nuuvema...koristim holu, stavi brazil...kada idem paynow preko paypala samo mi izbaci kako nije za moj region..gasio sam holu pri logovanju itd i ne pomaze nista. Sta bi moglo da bude s obzirom da sam gta 5 kupio lagano na ovaj nacin
 
Imam problem prilikom narucivanja sa nuuvema...koristim holu, stavi brazil...kada idem paynow preko paypala samo mi izbaci kako nije za moj region..gasio sam holu pri logovanju itd i ne pomaze nista. Sta bi moglo da bude s obzirom da sam gta 5 kupio lagano na ovaj nacin
već smo ti rekli da ne koristš vpn na tom sajtu, nego se uloguješ normalno i kupiš to što hoćeš
 
Pa to sto ja hocu nema ako ne koristim vpn iz brazila :) i jos pola igara..u pitanju je nba 2k16
 
Nuuvem nije kao sto je bio, publisher-i su zabranili prodaju i mnogi kljucevi su region locked. Bez VPN vise od pola igara se uopste ne vidi, tek kad se aktivira Brazilski VPN vidljivo je sve ali opet mnogi naslovi ne mogu da se kupe.
 
Poslednja izmena:
30% voucher za GMG (jednokratni), meni ne treba pa ko prvi iskoristi.

JB4ESL povlaka 7JWSU7 povlaka 0TXO71
 
uplay...

Al su ga zakomlikovali ovi na GMG. Imam voucher na playfire ali ga GMG ne vidi.
 

Na trenutak sam se obradovao...

tsQLyBI.gif
 
Meni najteze palo (posto sam prvi put kao glasao pravo a ne samo lupao recke), kada sam trebao da glasam za gejming licnost godine i esports igru godine. Izbori kao sto su PewDiePie ili Greg Miller... egaming neka balava deca za koje nikad cuo jer ne pratim to (dota comptetitive scenu). Na kraju glasao za onu crnkinju iako ne gotivim Ubisoft (pogadjajte sto sam glasao za nju) i nekog CSGO komentatora samo zato sot ima vise od 15 godina :D
 
Ne može da se koristi GMG credit da se uzme bioshock, bezveze.
 
Meni najteze palo (posto sam prvi put kao glasao pravo a ne samo lupao recke), kada sam trebao da glasam za gejming licnost godine i esports igru godine. Izbori kao sto su PewDiePie ili Greg Miller... egaming neka balava deca za koje nikad cuo jer ne pratim to (dota comptetitive scenu). Na kraju glasao za onu crnkinju iako ne gotivim Ubisoft (pogadjajte sto sam glasao za nju) i nekog CSGO komentatora samo zato sot ima vise od 15 godina :D

isto i ja
 
Prošao sam kroz glasanje čisto da vidim šta je sve od kategorija i u izboru. Igru neću claimovati, jer ne smatram da naslov zaslužuje da se na njega daje novac, makar i jedan evro.

Glasanje je malo bezveze organizovano, vidi se da je gejming scena poprilično odmakla od, uslovno rečeno, nas tradicionalnih igrača. To su sve neki interaktivni filmovi, igrice za gomilu, indi naslovi koji uopšte nisu naročito kvalitetni...iz glasanja vrišti "NZS! NZS! NZS!" (najmanji zajednički sadržalac). Da ne spominjem što ne obuhvata čitavu trećinu godine. Kao, glasaš za najbolji naslov, a septembar, oktobar, novembar i decembar tek trebaju da prođu.
 
Vredi više od 1$, ignoriši ga truje.
 
Nazad
Vrh Dno