Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Hvala čalanu @bukkake_bob na besplatnom ključu
 
Deluje mi da ovo ne ukljucuje igru, vec samo neki pack sa maskama?
 
Zna li neko da li ce na gamersgate-u biti recap najboljih halloween deal-ova? Umakao mi je "bundle" walking dead season 1+dlc 400 days za ~6e, dok sam cekao da legne novac na ppal... Vidim da je na steamu sada sezon 1 za 5,75e ali mi se ne uzima...
 
NBA 2K15 FREE na stimu, do kraja vikenda naravno. :d
 
^ Ne sme NINJA da se otkrije jerbo bi svi mi morali biti ubiveni !
;-)
PS. Nisam ja...
 
Meni je to najjaca (da bolje kazem najstrasnija) akciona horor igra ikad.
 
Moze li neko da mi uzme posto nemam FB.
Ako daju kljuc naravno.
 
Imaš PM ;)
 
Vidim kažu da je Nosferatu pun nekih vremenskih ograničenja a obično sam alergičan na njih u igrama. Ima li neki fix d se uklone ili nešto slično?
 
Da li mozes da uporedis sa Undying? Meni je to u ono vreme bio vrh horor!

Undying je vrh igra, ali meni licno Nosferatu je sproveo daleko veci teror sto se tice same tenzije u igri i momenata presecanja. Doduse stara je igra i ne verujem da bi i sada imala isti takav efekat na mene, ali kao akcioni horor FPS a i uopste bilo kakav shooter, Nosferatu mi je top pa za njim Undaying pa tek svi ostali.

da ne idemo dalje u off..
 
Ja Nosferatu nisam uspeo ni prvi nivo da predjem, oma sam ga obriso, straota bozija -.-
 
ovi sto su dobili kljuc za evolve alpha su verovatno dobiili jos nekoliko komada gratis :D
 
Dva ključa za Evolve Alpha (moze da se igra samo do sutra uveče). Nemojte grabiti ako nećete igrati, pls

9W76M-L09AH-GP20D
9W9NW-TF8N5-LPJQ6
 
Fala Falcon, ja sam uzeo jedan, tacnije drugi po tom redu, i svakako cu igrati igru :)
 
Evolve:
W4KH0-NM7RH-QJ9WG
W4LDF-AVNFT-VL9QE
W4ML9-J6V6Y-EB7KV
W4MQ8-5HKBP-BJDGL
 
Zabagovao tapatalk pa napravio dupli post. :D
 
Evolve Big Alpha(traje do ponedeljka u 4 ujutro),pa ko ne može da igra neka ne uzima ključ:

VHM6W-VIBVG-KLVWJ
VHM7B-34DZX-NFHT0
VHMA5-2RXIB-8BTIT
VHMAC-CWJTY-EACBE

Ko želi da me doda na Stemu jcd.raider.Kome treba još neki ključ PM.
 
Evolve alpha :
EH66V-WVAW6-6042Z
EH67B-4QT2J-4BEAR
EH68E-TRJD9-DIKIF
EH6C8-QXP2J-BJNEX
 
Nazad
Vrh Dno