Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

To moras da kupis taj paket da bi eventualno dobio neko top ili "top" naslove za veoma povoljnu cenu?

da. zato se zove surprise. kupis na nevidjeno sa nadom da ce se isplatiti :D. Samo sto se sada blizi prvi april pa ce surprise biti jos veci.
 
Square Enix surprise je u mom slucaju bio disappointment. Na kraju su hteli da vrate novac ukoliko im dostavis neke podatke koji njima ne trebaju da bi odradili refund (adrese, brojevi telefona itd.) do tog i tog datuma. Nisam dostavio, igre nisam aktivirao, a od njih nikad nista vise necu da kupim.
 
Square Enix surprise je u mom slucaju bio disappointment. Na kraju su hteli da vrate novac ukoliko im dostavis neke podatke koji njima ne trebaju da bi odradili refund (adrese, brojevi telefona itd.) do tog i tog datuma. Nisam dostavio, igre nisam aktivirao, a od njih nikad nista vise necu da kupim.

Jel ima nekih naznaka kolko ce taj bundle kostati kada igre nisu na nekim rasprodajama tj. redovne cene? Kolko su kostali drugi njihovi paketi iznanadjenja tada kada su bili? Mada vecina tih bundlova kostaju po 100$ i vise, paket igara zavisi od osobe do osobe kome ce se svideti, a neretko budu i gluposti. Tako da cesto u bundle-u od 5-10 igara ne nadjem nista interesatno za sebe ili nesto sto bi mogao ponovo da odigram.
 
Bathesda naslovi na GMG-u http://www.greenmangaming.com/bethesda-titles/
Dodatni 20% off vaučer JBTBG5-7GVTE8-W2YXRV

Skyrim LE me ovako izašao $10.88 što mislim da je najeftinije do sada.

Edit: Ovaj bi trebao da daje 22% off 22SLIC-KDEALS-EXCLUS
 
Poslednja izmena:
Izvini ali nijedan taj vaucer nece :S. Ako ima neko neki neka mi javi.

Uspeo sam nekako tako sto sam promenio account.
Uzeo sam Quake 3 pack, Morrowind i Doom Classic za 10 $.
 
Poslednja izmena:
Rade oba, sad uzeh i Morrowind sa ovim drugim. Kad ga kopiraš u polje, klikni i pomeri kursor jednom levo da skonta da je nešto ubačeno, pa idi na add.
 
Genijalci sa HumblBundle su mi lupili zabranu posle JEDNE kupljene igre (i to kao gift) jer "WE'VE HAD TOO MANY PURCHASE REQUESTS FROM YOU." JEDNA IGRA!

A koliko sam video od supporta nece biti nista :S:
 
Jel ima nekih naznaka kolko ce taj bundle kostati kada igre nisu na nekim rasprodajama tj. redovne cene? Kolko su kostali drugi njihovi paketi iznanadjenja tada kada su bili? Mada vecina tih bundlova kostaju po 100$ i vise, paket igara zavisi od osobe do osobe kome ce se svideti, a neretko budu i gluposti. Tako da cesto u bundle-u od 5-10 igara ne nadjem nista interesatno za sebe ili nesto sto bi mogao ponovo da odigram.

Zaboravih da odgovorim.
Bundle je kostao malo vise nego sto su kostale igre pojedinacno na onom stimovom bozicnom snizenju. Dakle, dao sam pare za igre koje ne bih kupio.
 
Genijalci sa HumblBundle su mi lupili zabranu posle JEDNE kupljene igre (i to kao gift) jer "WE'VE HAD TOO MANY PURCHASE REQUESTS FROM YOU." JEDNA IGRA!

A koliko sam video od supporta nece biti nista :S:

Objasni malo. Koliko si puta naručio istu igru ?
 
Nikad vise necu kupovati sa kinguina , naime otisao sam da kupim igru , uredno je platio preko Paypal-a i posle dva tri sata dobijam odgovor od supporta da prodavac nema tu igru trenutno i pitaju me da li da mi novac stave na racun ili da odrade refund . Naravno kazem da mi refundiraju jer sam u medjuvremenu igru nasao na drugom mestu za iste pare , ali evo vec 4 dan od toga nema nista a u medjuvremenu mi se javlja drugi lik iz supporta sa istim pitanjem. Sve u svemu uzasno prvo iskustvo sa ovim sajtom i jedino jer mi ne pada na pamet vise od njih da kupujem ista .
 
Ja sam takođe bio u situaciji da nisu imali igru koju sam platio preko paypal ali su mi uredno vratili novac, doduše na kinguin nalog jer sam tako tražio.
 
Nikad vise necu kupovati sa kinguina , naime otisao sam da kupim igru , uredno je platio preko Paypal-a i posle dva tri sata dobijam odgovor od supporta da prodavac nema tu igru trenutno i pitaju me da li da mi novac stave na racun ili da odrade refund . Naravno kazem da mi refundiraju jer sam u medjuvremenu igru nasao na drugom mestu za iste pare , ali evo vec 4 dan od toga nema nista a u medjuvremenu mi se javlja drugi lik iz supporta sa istim pitanjem. Sve u svemu uzasno prvo iskustvo sa ovim sajtom i jedino jer mi ne pada na pamet vise od njih da kupujem ista .

Vratiće ti kintu, ništa ne brini...
 
Nekada je potrbno i 15 dana da se odradi refund...
 
Ma nabijem ih na , kad im treba toliko da vrate , nek se je.u
 
Ja ti kazem generlano za refund,ne samo za kinguin...evo ja sam pre nekih 2 meseca cekao 12 dana za refund sa amazona...
 
Placeno je sa paypal naloga gde imam mogucnost primanja novca i trosenja istog momenta tako da ovo sa bankom nema veze u ovom slucaju
 
Jel plaćeno preko balansa koji si već imao na pp-u ili je pp povukao sredstva sa kartice?

Ako je ovo prvo, onda bi trebalo odmah da dobiješ sredstva, ako je ovo drugo, na transakciji na pp-u ćeš videti da je odobren refund, ali će trebati tih desetak dana da bi pare postale dostupne.
 
Sad mi se nekako na Humble nalogu pojavio unclaimed key za sa Spec Ops the Line. wtf :trust:

Zna li neko o cemu se radi?
 
Thx
 
Meh, GOG... to mi je isto kao sa torrenta da skidam :d
 
Ne razumem? Mazohista si pa voliš kada si nateran na određeni drm? :d
 
Ne nisam mazohista nego mi Steam nudi ipak platformu neku na kojoj mogu sa prijateljima da se igram i da pratim šta ko igra a GOG imam isti osećaj da skidam sa torrenta nešto baš zbog toga što ne postoji centralizovani client... Odem na sajt, kliknem download. Koja je razlika?
 
Nazad
Vrh Dno