Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

ja bas hteo da pitam jel to HB nema vise dobrih ponuda. od svega je ostalo samo ovo mesecno smece.?
 
Recimo Technobabylon, ali krastavac to su opet ukusi, fan sam avanturistickih igara tako da po meni samo zbog te igre vredi uzeti.
 
@Вића

Strava! Odallus: The Dark Call mi je baš dugo na wishlist-i.
 
^ Takodje odlicna ;)
 
Kojih?

Sent from my m2 note using Tapatalk

story about my uncle je fantastican.
one finger death punch je isto odlican.
sanctum dosta dobar za one koji vole tower defence.

Sve zavisi sta volis.
 
Pozdrav svima, vec neko vreme pratim ovu temu (ali nista nisam ninjovao :) ). Evo dospeo mi je jedan key u ruke pa rekoh da podelim sa zajednicom

Company of Heroes (STEAM)

L0IXL-2AY6T-89KZ5
 
Pa dobar ti je pocetak na forumu, vrlo pohvalno.
 
Pozdrav svima, vec neko vreme pratim ovu temu (ali nista nisam ninjovao :) ). Evo dospeo mi je jedan key u ruke pa rekoh da podelim sa zajednicom

Company of Heroes (STEAM)

L0IXL-2AY6T-89KZ5
Ninja strikes back :D
EDIT jel uzeo ovo neko?
 
Znaci nisu se zeznuli hahaha
 
Jel imao neko mozda problema prilikom kupovine na Kinguin-u one njihove "Paypal exclusive" ponude? Svaki put kad dodjem do placanja nema mogucnosti, tj izbora placanja, i nema nacina da se plati i da se zavrsi porudzbina. Naravno PP imam, probao sa dva razlicita browsera, cistio cache, ugasio adblocker, probao s druge masine, i tome slicno... Jel se desilo jos nekome, posto ovi iz njihove podrske nemaju pojma o cemu se radi? Dva dana se cimam s tim. A naravno ponude direktno iz radnje koje nisu na PP snizenju mogu da se plate, i moze da se zavrsi porudzbina.
 
Jel imao neko mozda problema prilikom kupovine na Kinguin-u one njihove "Paypal exclusive" ponude? Svaki put kad dodjem do placanja nema mogucnosti, tj izbora placanja, i nema nacina da se plati i da se zavrsi porudzbina. Naravno PP imam, probao sa dva razlicita browsera, cistio cache, ugasio adblocker, probao s druge masine, i tome slicno... Jel se desilo jos nekome, posto ovi iz njihove podrske nemaju pojma o cemu se radi? Dva dana se cimam s tim. A naravno ponude direktno iz radnje koje nisu na PP snizenju mogu da se plate, i moze da se zavrsi porudzbina.

Ja nisam imao prilike da porbam pp.
Javljam cim budem nesto uzimao ako mi radi ili ne :)
 
Da li je neko kupovao Steam Region Locked kljuc za igru hocu da kupim GTA 5 ali ne znam da li moze da se aktivira iz Srbije?
 
Kad smo kod Borderlands-a, ovaj bundle deluje simpatično. Tri igre + gomila DLC-ova za 18$...
 
Nazad
Vrh Dno