Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

sad sam gledao na youtube ovo evolve ne izgleda loše, nego na sajtu piše da je igrica e2 2015, tj februar 2015 i nije izašla, pa se pitam jel ovo neka beta verzija ili šta, i kako da nađem ključ (ako je beta ne treba mi)
 
Ako nekome pretekne ključ za Evolve, neka prosledi :)
 
nista vas ne kosta da skinete curse na brzinu i uzmete ključ.
btw, ajd da se okupimo i da pikamo. nece biti dozvoljeno igrati u timu od 5 ortaka da ne bi bilo varanja i puštanja jedne strane da pobedi. dakle 4 coveka max iz grupe prijatelja.
 
Ovo se igra kao 4v1, tim od četvorice protiv lika koji kontroliše čudovište.
 
Ne kapiram, ko/šta neće dozvoliti da u timu igra više od 4 prijatelja? Za ovo "okupljanje" što ti pozivaš ili generalno neki matchmaking ne daje veću grupu od 4?

mrzelo me da pisem previse :D

kao sto rama kaze. 4 igraca igraju protiv jednog cudovista. ako dozvole da 5 prijatelja igra zajedno, mogli bi da pohvataju sve achievemente, lake pobede... i otkljucaju sve sto se moze otkljucati. da ne bi bilo ovog vida varanja, 4 saigraca iz liste prijatelja ce biti maksimum i nece biti dozvoljeno igrati u razlicitim timovima.

mozda je malo glupo, jer sta ako hocu da igram sa jednim ortakom i da jedan od nas bude cudoviste? ovako je ili solo cudoviste protiv stranaca ili ortacki lovci protiv jednog stranca. blo bi vrlo zanimljivo da ja kao cudoviste mogu da se prozivam sa ortacima koji pokusavaju da me ubiju.
 
nista vas ne kosta da skinete curse na brzinu i uzmete ključ.
btw, ajd da se okupimo i da pikamo. nece biti dozvoljeno igrati u timu od 5 ortaka da ne bi bilo varanja i puštanja jedne strane da pobedi. dakle 4 coveka max iz grupe prijatelja.

Šta je Curse?
 
okacen je link na prosloj strani
http://beta.cursevoice.com/

dnownloadujes, reg se i unutar klijenta imas opciju da trazis evolve kljuc koji onda redeamujes na 2k sajtu i imas sansu za steam key :D
 
Inače, na koji god sajt da sam išao i dobio "šansu" da upadnem u alfu, svaki od njih mi je doneo po jedan steam ključ.
 
govorite o kljucu za igru? ono, kad izadje igra imaces je za stalno, ili neka glupost tipa beta, alfa, gama, epsilon?
 
znaci nista od igre kad izadje. da se cimam da instaliram cuda neka tamo levo desno, da bih igrao par dana dok mi ne zavrnu slavinu? neka FaLa.
 
Legacy of Cain Kolekcija, Binding of Isaac complete, Shank 2, FO3 NV (osnovna verzija), Penny Arcade Bundle... Witcher 1 i 2.. Fear 1, Dead Space Bundle.. Sve su izuztno povoljne...U ostalom evo i cele liste pa prosudite sami...
 
Poslednja izmena:
ne svidja mi se kako je uredjena stranica sa popustima. mnogo mi je bilo bolje ranije sa daily, flash i najpopularnijim naslovima. ovako moram da trazim i ciljam na igre koje zelim i ne mogu da vidim nesto sto bi me zainteresovalo da potrosim visak para
 
ne radi link
 
Valkyria Chronicles na GMG sa SLICKD-EALS22-OFFGMG za 14$.
Ko nije probao ovo na konzoli, svaka preporuka.
 
Ne secam se kada sam video ovakav steam sale poslednji put. Posle dugo vremena se desilo da nemam 50% igara koje su na popustu :)
 
Get a FREE Steam key for horror FPS Nosferatu: Wrath Of Malachi (ako ikome zatreba...)

vg247.com/free
 
Nazad
Vrh Dno