Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

I da nisu, razlika može da bude 100-200 din(naravno kod skupljh naslova je veća, ili ako igra nije bila na akciji, ali to se ne računa), ako već hoćeš da igraš, a spreman si da platiš igru, ne isplati se čekati mesec dana za tu razliku
 
Poslednja izmena:
Cs je zaključan, kao i par drugih naslova koje sam tražio.
Za sada sam uzeo 4 naslova, najbitniji mi je
The Vanishing of Ethan Carter

Ova igra mi deluje zanimljiva, a stvarno je džabe
LYNE

thx za preporuku, ja uzeo Lyne, bas mi se igra tako nesto :)
 
Assassins Creed 2 za $2,5 na Originu
 
Na originu ima Titanfall za 5$
 
Ovo sam ugrabio na alienwarearena, pa ne znam koji ce mi. Ako neko moze da uzme, izvolite:

Ghost Recon Phantoms Starter Pack Key

ALW5H8RFC59PX1Y9

Download Ghost Recon Phantoms at GhostReconPhantoms.com or at Steam.
Register and login via the launcher and click on “START GAME” once the download completes.
Click on the "STORE" from the game lobby.
Select "REDEEM COUPON" and enter your coupon code.
Click "REDEEM NOW" and the items will appear in your inventory or in your mailbox if you have insufficient space in your inventory.

Key expires January 31, 2015.


EDIT:
Ako neko zna kako da iskoristi Dragon's Prophet Azure Snow Dragon Key, neka mi se javi na PM, pa cu mu poslati key. Igra je besplatna, koliko vidim, ali dobije se neki Dragon Egg, ako sam dobro razumeo...
Ohohohohahahahahaha...

EDIT2:
Ako nekome treba Divine Souls Closed Beta Key (iskreno, nisam imao pojma sta je, a kad sam pogledao, nije mi se svidelo), neka mi se javi dimnim signalima...

EDIT3:
Ako nekome treba, neka mi se javi: Heroes Of Newerth 200 Silver Coin
 
Poslednja izmena:
Pa naravno da je 10E kad gledaš evropski store.

5$ je na US store-u samo se nisam cimao da gledam koja je procedura preko vpn-a da se kupi.
 
QWQD4-ER6CQ-IZ699 za Ionball 2 pokupio sam opet a nisam znao da ima ako uopste ikome ovo treba..
 
Jel postoje šanse za banovanje sa origina zbog VPN kupovine pošto imam dosta igara na nalogu?
 
Koliko čitam proxy se gasi na checkout-u baš zbog toga...

EDIT: Upravo sam sa ZenMate-om kroz chrome progurao kupovinu Titanfalla preko PayPala, samo se dvoumim da li da platim ili ne...

EDIT2: Fu*k, kliknuo sam continue jer sam mislio da moram još jedan korak da odradim i prošlo je.

EDIT3: Greška oko plaćanja, neće da prodje sa ugašenim Zenmate-om.
 
Poslednja izmena:
Bundlestars supernova sale, plus dodatnih 25% popusta uz kod supernova25. Fine akcije, betmencici za po 3, darksiders franchise pack za 5 evra...

^preduhitrio me covek dok sam blenuo u sale :D
 
Poslednja izmena:
Jel onaj 25% vaučer za sve igre na GMG više nije aktivan? Sad sam pokušao da ga dodam na Wolfenstein pošto bi sa njim ispao petnaestak dolara ali neće. Probao sam još par igara, čisto da proverim, i uvek dobijem "unable to add voucher" poruku. Vidim da ga još uvek drže na stranici kao da je aktivan.
 
Poslednja izmena:
^

Excludes selected titles, znaci vazi samo za par igara sigurno. Obicno one koje nisu na popustu.:d
 
Nazad
Vrh Dno