Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Delim tvoje muke, i za MGR i za Killer-a... Ako nadjes neko resenje, javljaj. :)
 
Probao sam sve, i preko proxy-a ubacim igru u korpu sve ok, ali kad krenem da platim PP-om ne moze.
A za placanje karticom trazi MALI MILION podataka.

A Killer is Dead ne moze uopste da se kupi samo oni mogu jer je region locked igra, prosto ne moze da se aktivira kod nas. MGR moze bez problema ali problem je kupiti je.
Mislim da moze samo neko ko je ranije kupovao na Nuuvem i ima vec lazne podatke unesene.
 
Poslednja izmena:
Nisam par meseci kupovao na nuuvem, ali koliko me sećanje služi, treba da ugasiš VPN u trenutku kada ti otvori ono malo popup paypal prozorče, preko tog prozorčeta kada ugasiš vpn loguješ se na pp i platiš.
 
Upravo uzeo AC 2 I AC Brotherhood, oba digital deluxe, mada se mnogo vise dobija dodataka za Brotherhood, sve zajedno 7.5eur na Origin-u, mislim da se isplati, pa ko voli nek izvoli :p
 
Ima za toliko i na steamu, ko preferira steam.
 
Imate Killer is Dead za 2,5 ključeva lagano, a jedan lik daje i za 2, ako uspete da ga nađete i uhvatite. Ja sam trejdao pre neki dan.
 
ima li neki dodatni popust za gmg?
konacno treca deponia pojedinacno na popustu
 
Gledam na Steamu Batman Arkham City GOTY za 5.24€. Prešao sam Arkham Asylum i odličan mi je a ne znam kakav je ovaj Arkham City ali ima istu ocjenu na Metacritics, visokih 91. Onda se vjerovatno isplati ako liči na prvu igru. Sa druge strane Arkham Origins ima puno manju ocjenu.
Sad im je Max Payne 3 za 5.99€, skočio je za jedan euro ali i dalje je na nekom popustu. BioShock 2 je 4.99€, taman da kompletiram trilogiju.
 
Šta mi treba za kupovine na Nuuvem? Registracija naloga? A ti neki proksiji što je Emix pominjao na prethodnoj stranici?
 
Nista, samo se registrujes i da imas paypal nalog

Ja sam tako uzeo Max Payne 3
a neko je rekao da i Batman moze bez ikakvih problema
 
A to kao neke igre mogu a neke ne mogu? Može li se vidjeti odmah koje ne mogu? Nije valjda da za neke skinu pare pa tek onda vidiš da ne možeš dobiti Steam key za njih?
 
A to kao neke igre mogu a neke ne mogu? Može li se vidjeti odmah koje ne mogu? Nije valjda da za neke skinu pare pa tek onda vidiš da ne možeš dobiti Steam key za njih?

Kad ih pokusas dodati u korpu kaze da je unavailable in your region... Dusu mi cepa, bar su duplo jeftiniji nego igde drugde, MGR, Castlevaina...
 
E ljudi hvala, kreirao sam nalog na Nuveem i kupio Batman Arkham City GOTY za samo 2.5€ :)
 
Jok, ja uzeh i radi sasvim korektno. Region locked vazi samo za Kinu, Rusiju i jos neke leve zemlje.
 
Šteta što ne može BioShock 2 da se kupi na Nuveem - not available in your country.
 
Nazad
Vrh Dno