Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

AvP Classic 2000 KEY FOR YOU: 7RF976DB37FF7E

AvP Classic 2000 KEY FOR YOU: 7R22DD7DA34C80

AvP Classic 2000 KEY FOR YOU: 7R22B7003E665B

nema vise :d

P.S. To access the game, go to GOG.com/redeem and enter code as displayed above. Please remember that GOG.com Account is required to claim the game.

Ja iskoristio prvi, hvala...
 
Stiglo napokon :)
 
I meni :)



























Ne šalim se :)
 
Ako nekom treba

30% popusta za Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth™
MCJZYN-DR1TFL-PPPJUI
 
Nekom treba > Here is your FREE Ste am key for After_fall InS_anity:

5ZDYG-R76MI-ZDLLX
 
Zanima me na kom sajtu su zastupljene vecina proverenih prodajnih sajtova gde se mogu uporediti cene, biti obavesten na vreme o akcija, besplatnim igrama koje se dele kratak period itd?
Ovde isto puno ljudi obavestava ali bi voleo bar jedan sajt da pratim.


Interesuje me kolko ocekujete do katolickog Bozica da padne cena Fifa 15?
 
Moze i meni key ako neko ima :D
 
I meni jedan key ako ima neko viska.. Da udelim posle ovima sto nemaju... :d
 
Hvala za linkove za igre kojih ima u ponudi.

Ako ostane koji key za AVP (obozavao sam ga u igraonici da igram u MP) rado bi se obradovao :).
 
Lol. Ako je SP onda mi ne treba, ja reko to neko MP key a to bih cepao sigurno.
 
I mp je u pitanju, upravo na gog-u testiraju mp kod za galaxy klijent preko AVP-a :)

Welcome to the GOG Galaxy multiplayer beta
with Aliens vs Predator Classic 2000!

Thank you for signing up for the tests. You'll be helping us to analyze and improve the performance of the multiplayer component of GOG Galaxy, our DRM-free online gaming platform, by playing an acclaimed dynamic first person shooter: Aliens vs Predator Classic 2000.

This is a full title, also fully-playable offline, and it features one of the most intense and diverse single-player campaigns in history, but we encourage you to play online. The game is yours to keep and it will always be accessible in your GOG.com account, after you redeem it using the following key:
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je bilo:

3D Realms Anthology - 20$

3D Realms Anthology includes the following games:

Arctic Adventure
Bio Menace
Blake Stone: Aliens of Gold
Commander Keen: Goodbye Galaxy
Commander Keen: Invasion of the Vorticons
Math Rescue
Monster Bash
Mystic Towers
Paganitzu
Monuments of Mars
Cosmo's Cosmic Adventure
Crystal Caves
Death Rally
Alien Carnage
Hocus Pocus
Major Stryker
Blake Stone: Planet Strike
Realms of Chaos
Pharaoh's Tomb
Word Rescue
Secret Agent
Raptor: Call of the Shadows
Terminal Velocity
Wacky Wheels
Stargunner
Shadow Warrior
Wolfenstein 3D
Rise of the Triad: Dark War
Duke Nukem
Duke Nukem 2
Duke Nukem 3D
Duke Nukem: Manhattan Project
 
AvP Classic 2000 KEY FOR YOU: 7REE13E633EE4F
ovo sam dobio na email, ali neće na steam da mi prihvati tako da ako neko može da upotrebi evo mu
 
nije za steam...trebas da aktiviras preko svog gog naloga, jer si se za to i prijavio... :)
 
ja koristim RAPTR klijent, Steam klijent i origin klijent, sad moram da skinem još neki da bi mogao da skinem avp
 
No tengo palabras... Mislim da kljuc dobijes i ako imas gog nalog (ne klijent koga sada razvijaju/testiraju cini mi se) dovoljno je da se valjda preko tog linka koji si dobio u mail aktivira igra...Ili pak ulogujes se preko browsera na nalog gog.com i tamo regujes igru... Naravno ako si kupovao igre na gog store-u... Ako me razumes... Inace se igre kod njih skidaju (kada ih kupis stoje ti u tvojoj biblioteci) kao exe file/instaler i ne traze drm niti neki klijent poput steama/origina...
 
^ pa da... Ali makar ne moras da obijas glavu i da juris krekove i apdejtove... Gog je predvidjen za starije igre koje se tesko nalaze i uz to su jos "optimizovane" za rad na novijim sistemima... Obrni-okreni mozes i na gusarskim sajtovima da nadjes gog verziju i igras bez problema jer ne koriste drm zastitu...

Ko ima nostalgiju za starim naslovima poput Fallout 1 & 2, Heroes 3, Alpha Centauri, Blitzkrieg, Torment, Battle Realms, Outcast a mrzi ga da juri torente i drzi na nekim diskovima ili hdd-ovima, GOG je odlicna stvar+ mogu za smesne pare na akciji da se pohvataju ti stari(-ji) naslovi... ;) Za sve ostalo i novije tu je Steam..

Baj d vej, upravo je akcija na GoG-u, 70% popusta na 20ak starijih strategija -> http://www.gog.com/promo/weekend_promo_strategy_supreme_241014
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno