Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Treba mi savet. :)

Razmišljam da uzmem ovaj Humble Monthly zbog odlične cene za Rocket League, ali ne verujem da će među ostalim igrama biti još nešto što mi je zanimljivo.

Šta mislite da li će kad bundle izađe pasti cena za Rocket League na Kinguin/G2A zato što će ljudi koji već imaju igru prodavati svoje ključeve, kao što se desilo sa glavnim igrama iz prethodnih meseci (South Park, Mad Max, itd...).
 
Svi koji su uzeli taj bundle su već dobili Rocket League, pa je cena na g2a već pala, ja sam viđao za nešto preko 8 eura, sad je 9,30 minimalna cena + što ti g2a uzme neku proviziju i izađe ti na 10e. Najbolje uzeti ceo bundle i ćao.
 
Koje sajtove koristite za trazenje najmanje cene? Mozda bi mogli da se ubace na pocetak teme.
 
E ljudi treba mi pomoc..
Proslog meseca sam se pretlatio na humbe bundle montly (mad max), danas udjem na email i vidim da se izvrsila transakcija tj. "kupio sam" opet pretplatu za rocket league. Kakve su mi sanse da dobijem refund? Poslao sam email support.
I da, usao sam u profil i cancel subscription sam uradio (sad ako ne dobijem refund mozda necu ni dobit igrice za taj mesec, osim RL)
 
Zavisi od njihove dobre volje.
Kao sto si rekao proslog meseca si se "pretplatio" nisi "kupio", znaci prihvatio si da im svaki mesec placas pretplatu.
 
E ljudi treba mi pomoc..
Proslog meseca sam se pretlatio na humbe bundle montly (mad max), danas udjem na email i vidim da se izvrsila transakcija tj. "kupio sam" opet pretplatu za rocket league. Kakve su mi sanse da dobijem refund? Poslao sam email support.
I da, usao sam u profil i cancel subscription sam uradio (sad ako ne dobijem refund mozda necu ni dobit igrice za taj mesec, osim RL)
Ima šanse da dobiješ refund ako nisi generisao RL ključ.


Ako ne dobiješ refund, ostatak ćeš svakako dobiti, jer su već plaćene.
 
Poslednja izmena:
Ako ne dobiješ refund, evo već na ovoj temi na poslednjoj strani imaš čoveka koji hoće da ga kupi :d
 
Ostalo iz bundleova, i probao sam jednom neki random key pack :smash: - ako nekoga nešto od ovoga zanima, neka nosi!

TNLQZ-Y0Z6C-8TH7Y Kivi Toilet and Shotgun
T2NHH-PGXNE-RZ03K Sirius Online
HDQET-HBNK6-43MPE Lup
PE8CM-ADTQJ-FRJAM Tinboy
83PQ9-MJ0WQ-QVFZN Turbo Pug
YRRJK-2CR46-VLKB9 Terra Incognita Chapter One
CEL7R-JNWGL-J2PCT Super Mustache |
GKZ4F-CMKLA-NJPK2 The Tower of Elements
9XIJV-MGZEK-YJYTK Culling of the Cows
https://www.indiegala.com/game?game_id=3e2ed55c25f911e6a10db53f4cf3a387 Munun
https://www.indiegala.com/game?game_id=53ce78cc25f911e69799b53f4cf3a387 Zanzarah: The Hidden Portal
https://www.indiegala.com/game?game_id=5e8b67c025f911e69998dfacd5ca417b Cultures: Northland + 8th Wonder of the World
 
Nox je isto on the house na originu i stvarno ga vredi odigrati ko nije.
 
Poklanjam Broken Age i Cibele, pa ko se prvi javi, a da nije od juce :)
 
Može meni Broken Age? :)

EDIT: Grazie!
 
Poslednja izmena:
Ako još neko ima Broken Age, neka se javi :d Imam i ja nekih ključeva koje nisam poklanjao od ranije, pa može zamena, a mogu i da platim nešto.
 
https://www.gog.com/connect


Connect your Steam account and grow or jumpstart your GOG.com library.

Today, we're launching a new program called GOG Connect. The premise is simple: connect your Steam account and add your eligible games to your GOG.com library.

Whether you're checking us out for the first time or have been with us for a while, GOG Connect gets you DRM-free versions of your games, digital extras, and a whole lot of freedom of choice (like whether you go with the GOG Galaxy client or not). It gets you our take on game ownership, and we say: why buy the games more than once?

Thanks to our awesome partners including Deep Silver, Harebrained Schemes, Jonathan Blow's Number None, TaleWorlds and more, you can now add more than 20 games to your GOG.com library if you previously purchased them on Steam.

The full list of games will always be available onconnect.gog.com, starting with these and more:

- The Witness

- FTL: Faster Than Light

- The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut

- Galactic Civilizations 3

- Trine Enchanted Edition

- Saints Row 2

- Shadowrun Returns

- The Witcher: Enhanced Edition

While GOG Connect will stick around, the available games will come and go. These are limited-time offers made possible by participating developers and publishers, so stay tuned as we bring new titles onboard in the future (and grab your copies before they go away)!
 
Povežem steam preko goga i imam ove igre za džabaka?
 
^ Ukoliko ih već imaš na Steam nalogu, samo DRM-free.
 
aha

Nox free na origin
jel to ona igra sa onijem chakramom.....ko bumerang?
 
Poslednja izmena:
^ Hvala. :)

Edit:

Ukoliko neko nema Metro 2033:
RC4MZ-R0KG0-XLJ57
9H6EE-TNVP0-Q0ZEY
 
Poslednja izmena:
Drugari treba mi pomoc, dobio sam AMD vaucer za Hitmana uz R7 370 i da bih ga aktivirao moram priloziti racun, ali mi iz Amd supporta nisu odobrili jer navodno uz R7 ne ide vaucer, nego uz R9 390 ... Sta mogu da uradim da ne propadne kod, tj. kako i gde da nabavim racun od R9?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno