Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Више не може са "hide my root". И ја тражим решење.
 
Ja ovo koristim na android mini pc i nakon restarta opet imam root. Ne znam hoce li isto tako raditi na telefonu.
 
1. Neko je napisao kako da se skine APK sa GP-a sa kompjuterovog pretraživača, promeni se "play.google.com" sa nekim drugim linkom... Ali ne mogu da nađem post, može repost?

2. Koristio neko Flashify app?
Ako brikujem fon sa njom, kako da probam da ga vratim u život? :)
 
1. Neko je napisao kako da se skine APK sa GP-a sa kompjuterovog pretraživača, promeni se "play.google.com" sa nekim drugim linkom... Ali ne mogu da nađem post, može repost?

2. Koristio neko Flashify app?
Ako brikujem fon sa njom, kako da probam da ga vratim u život? :)
Ja sam probao flashify pre par dana, nije mi radio
 
Ja ga koristim ponekad i kod mene radi na nexusu bez ikakvih problema
 
Ja ga koristim flashify kod flasha recoverya, nikad problem. Mislim korisna app, ko bi se njakao preko fastboota i povezivao na komp, ovako za 5 sekundi gotovo. Zip i Boot nisam pokusao, vjerujem da radi ok.
 
Ima u novim verzijama twrp opcija za image flash
 
Da li postoji neka remote desktop app,koja će mi bez seckanja prikazivati na tabletu win 8.1?
 
jel ok radi kada se flešuje img preko twrp, probao neko (nexus5)?
 
Predlog za aplikaciju gde mogu da čuvam user / šifru raznih sajtova i aplikacija gde sam registrovan?
 
Ja bih aplikaciju gde bih samo skladištio, znači gde imaju polja user, mail, pass koja bih ja popunjavao.
Koliko vidim lastpass ima mnogo više opcija od ovih, in built browser i ostalo što meni uopšte nije potrebno.
Nešto najbliže što sam našao je My paswords ali nema opciju sinhronizacije, a to je za ovakav tip aplikacije po meni najbitnije. Zato sam ovde pitao, nije da pre toga nisam probao nekoliko kroz googlovanje.
 
Keepass 2 nije loš, mada i ovaj msecure je dobar.. Odlučiću se za manje glomazan
 
Manje glomazan? Pa, nećeš šifonjer da nosiš.
Od besplatnog Keepass2Android i sličnih ne postoji bolji. Ko ima para za bacanje na fancy aplikacije neka ga zaobidje.
 
Treba mi neka aplikacija, ako moze besplatna, mada moze i placena ako mora, preko koje cu da pratim sta mi trosi bateriju(kad udjem u settings pa battery nista ne pise), posto imam opasan battery drain (sa 100% na 65% za 10-ak min), a nije mi jasno zbog cega,posto je do pre par dana sve bilo ok...Hvala unapred :)
 
Poslednja izmena:
Better Battery Stats, Wakelock detector, settings -> battery ;)
 
Treba mi neka aplikacija, ako moze besplatna, mada moze i placena ako mora, preko koje cu da pratim sta mi trosi bateriju(kad udjem u settings pa battery nista ne pise), posto imam opasan battery drain (sa 100% na 65% za 10-ak min), a nije mi jasno zbog cega,posto je do pre par dana sve bilo ok...Hvala unapred :)

BBS ti je aplikacija koja se plaća - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asksven.betterbatterystats&hl=en , ali za xda forum je besplatna http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809
Treba ti rut i ova zadnja verzija v2.0 da se instalira kao sistemska aplikacija ...
 
Poslednja izmena:
Treba mi neka aplikacija, ako moze besplatna, mada moze i placena ako mora, preko koje cu da pratim sta mi trosi bateriju(kad udjem u settings pa battery nista ne pise), posto imam opasan battery drain (sa 100% na 65% za 10-ak min), a nije mi jasno zbog cega,posto je do pre par dana sve bilo ok...Hvala unapred :)

ja koristim gsam battery monitor, a probao sam ranije i bbs
 
Ljudi moji stvarno ne znam šta se dešava ovo... Obrisao sam adaway, obrisao sam hosts file, koristio adblock remover skriptu...i još uvek mi nema reklama na telefonu...šta još da uradim pa da mi se vrate reklame? Naravno želim reklame pa da onda vidim da li će mi stizati notifikacije i da li ću moći da otvaram linkove iz tapatalka jer izgleda da negde nekako ads block još uvek radi i da je to povezano sa tapatalk notifikacijama i otvaranjem postova iz tapatalka
 
Za linkove stavi App redirect.
Za notifikacije tj reklame možda reboot ako nisi.
 
Nazad
Vrh Dno