Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Preporuka za aplikaciju monetal.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clickland.monetal.free

Koristio sam je na Windows-u, sada je dostupna i za Android. To je aplikacija za praćenje troškova, ima dosta opcija. Programer je iz Rusije, kontaktirao sam ga nešto i odmah mi je odgovorio, sve pohvale za njega. Mnogo bi mu značilo da puno ljudi skine i oceni aplikaciju, takođe daje besplatne kodove za otkljucavanje pro verzije. Evo link ka xda gde je malo detaljnije opisano
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3085216

Takođe, ko je član na xda forumu neka ostavi neki komentar, da bi aplikacija bila primećena.
 
Kako da vidim sačuvane wifi passworde?
 
Jel zna neko kako kod Chrooma keyboard da iskljucim podvlacenje reci i kad ih pipnem da ne izlazi predlog za ispravku.... U opcijama nema to
 
U chrooma podesavanjima iskljucis sve pod text correction

aebd520ba0ec836e8eecab89b30db89b.jpg
 
Upravo sam saznao da je autor QKSMS aplikacije otvorio njen kod, inace je odlicna sms aplikacija, tako kome opensource nesto znaci sada ima i informaciju :).
 
Делује ми да је добра. Каква је у односу на textru?
 
Dosta je slicna. Material dizajn, prilicno je podesiva. Delayed sending i svasta nesto. Dakle vrlo slicna textri.
Ako te privlaci jer je open source onda itekako vredi.
 
Ма не због тога, него ми изгледа врло лепо и добре оцене има.. Искрено прва после textre да ми се свиђа.. Плус ми је лепши овај quick reply from anywhere.
Како ли ради за dual sim пошто шеф муку мучи са тим, користи textru а доста опција му фали за ds.
 
Čime ga otvaram, kao txt fajl?

Jel ima neki 2g/3g switcher da je ok, da ne ulazi u settings već da sam menja?
 
Ја сам скинуо wifi pass viewer. Нисам могао стално да вијам тај фајл..
 
to je to.:wave:
 
Treba mi neka apikacija za Z2 koja bi na double tap gasila ekran.Postoji li tako nesto?Preko nekog moda ili nesto?
 
Sama nova moze a ima i brdo takvih malih aplikacija
 
Youtube(oficijelna) aplikacija mi uopšte ne pamti search results, stoji zapamćeno nešto od pre par meseci i ništa novije ne pamti. Zna li neko razlog ili rešenje?
 
Pa ako nije bar 100 puta pisano, nije nijednom onda.

Search i nadjes.

Isključi ovaj source uploadfromtaptalk1454745852145.jpg
 
Obrisati.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1454746262723.jpg
    uploadfromtaptalk1454746262723.jpg
    50.7 KB · Pregleda: 202
Poslednja izmena:
Isključio sam ali i dalje ništa (radio sam i clear data yt-a kao i restart fona).
 
Moraš ponovo da uradiš download and apply u adaway kad isključiš
 
Odradio sam i to...
 
Dobro, jel ima neki 2g/3g widget da automatski prebacuje bez ulaženja u settings?
 
Da nisi mozda "pauzirao istoriju pretrazivanja" u podesavanjima aplikacije?
 
Nisam, to sam takođe proverio.
 
Nazad
Vrh Dno