Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja dođem skroz do plaćanja, na korak od kupovine MoonReadera i i dalje mi stoji 4.99. Šteta, bio sam rad dati dobar ipo.

Ima li neka dobra aplikacija za pracenje tocenja goriva, predjenih kilometara, obavestenja za servise i sl?

Ja koristim aCar koju sam kupio na nekom popustu.
 
Da ,moon je 1.49 na usa storu kod mene.
1798beaead26fd33663ee68d259e3d9f.jpg


Odakle se skidaju eknjige ako nije tajna :) torenti ?
 
Kako je kod vas ljudi? Meni čak izbacuje da dobijem google wallet card i send money opcije. Ali u settings mi stoji unverified.
 
Код мене 4.99$ на Српском ps како год да покушам да купим...
 
Meni za Moon+ Reader Pro prikaze $1.49, ali kad kliknem na buy, onda pise HK$38.68 (sto je USD $4.99).
 
Koja je fora sa prebacivanjem na us store? Pokušavam ali nikako da me prebaci. Naš je playstore i prikazuje naše cene a promene se u američke pri zadnjem koraku kod kupovine... Sve živo sam pokušavao i menjao, koristio vpn i google wallet adrese...
Nadji moj post u temi "kako kupovati aplikacije na playstore-u" ina detaljno upustvo za prebacivanje na us playstore.
 
Ovaaaaj, a šta će vam Moon+ PRO? Ja već godinama koristim FREE verziju i ne vidim neke nedostatke iste... Što ne znači da ih nema, naravno ;)
 
Ja koristim FBReader i skroz mi je OK.
 
Da, i FBR je dobar, njega imam na telefonu, mada e-knjige retko čitam preko telefona - ipak je bolje na 8" tabletu (gde koristim Moon+ Free).
 
Шта тачно значи нова опција у Titanium backup-u?
Да ли то значи да ћу коначно моћи да урадим backup интезине апликације а да она после мењања рома ради?
 
Poslednja izmena:
Koja nova opcija? To za intezu i mene muči jer dosadio sam im više hahaha
 
Da ,moon je 1.49 na usa storu kod mene.

Odakle se skidaju eknjige ako nije tajna :) torenti ?

Ako ti nije problem na engleskom, onda da, torenti. Drugi, manje ilegalan nacin, Scribd. Tu ima dosta knjiga, skine se pdf i prebaci se. Ima i njihova aplikacija koja je ok, radi kako treba. Koristio sam je dok sam citao neke krace knjige za skolu, nisam imao nikakvih problema.
 
Koja nova opcija? To za intezu i mene muči jer dosadio sam im više hahaha
За backup неког Android ID-a. Брате боли ме уво дал сам их сморио, сморио сам себе да идем више, питао да ми дају више комада они не смеју...
 
За backup неког Android ID-a. Брате боли ме уво дал сам их сморио, сморио сам себе да идем више, питао да ми дају више комада они не смеју...

To je bilo i pre. Samo nije radilo na Androidu 6.0. Uvek kad sam radio full wipe i onda instalirao TB on me odmah pitao da li da vrati predhodni andorid ID koji je automatski bio na internoj memoriji.
 
To je bilo i pre. Samo nije radilo na Androidu 6.0. Uvek kad sam radio full wipe i onda instalirao TB on me odmah pitao da li da vrati predhodni andorid ID koji je automatski bio na internoj memoriji.
Па јел то значи да могу сада коначно да радим нормално backup интезине апликације?
 
Па јел то значи да могу сада коначно да радим нормално backup интезине апликације?

Mislim da ne. Tako je uradjena aplikacija da ne moze restore. Mada probaj :D
 
Mislim da ne. Tako je uradjena aplikacija da ne moze restore. Mada probaj :D
Нмг пробам јер тб запуца када кренем да вратим ID. На М-у сам..
 
Nadji moj post u temi "kako kupovati aplikacije na playstore-u" ina detaljno upustvo za prebacivanje na us playstore.
Otključao se sinoć sam od sebe, bez vpn-a i bez ičega... Kao da mu je trebalo malo vremena da se prebaci... Koliko bolje izgleda us playstore neverovatno... :)
 
Ne znam da li je za ovu temu ali prvi put primam ovakvu poruku od kada koristim android.. Zanimljivo da ne mogu da vidim broj odakle je poruka poslata ? Da napomenem da apk ne instaliram van ps..

3290e48d90b7eb96648c1efa4de065eb.jpg


Cenim da je neko koristio moj broj za nekakvu registraciju necega ali ne znam cega :)
 
Neverovatno da nisu mogli da naprave neki krsten sistem za intezinu aplikaciju, nego pri svakom apdejtu moras da ides kod njih opet. -.-
 
Zato mi i ne treba ta njihova krs app iako imam racun u fritezi, tb je zakon.
 
Cenim da je neko koristio moj broj za nekakvu registraciju necega ali ne znam cega :)

Meni je npr. stigla takva poruka kad sam se prosle nedelje prijavio za besplatan tehnicki pregled. S drugog broja je stigla potvrda za pregled, a ovi vise nisu smarali nekim "promo" ponudama.
 
Neverovatno da nisu mogli da naprave neki krsten sistem za intezinu aplikaciju, nego pri svakom apdejtu moras da ides kod njih opet. -.-
Ako misliš update kao promena telefona da, moraš. I to je logično.
Ako misliš update telefona, kao sistema, ili update aplikacije, naravno da ne moraš do njih.

Druga stvar je što im je taj princip odlaska kod njih užas. Moglo je to malo bolje da se reši.
A naravno da treba da bude striktno i da ne može backup, najbolje da može da se radi backup takvih aplikacija. Pa posle vam đavo kriv ako vam "poludi" račun.
 
Neverovatno da nisu mogli da naprave neki krsten sistem za intezinu aplikaciju, nego pri svakom apdejtu moras da ides kod njih opet. -.-

Ти је намерно урађено због безбедности. Апп ради само на једном уређају.
Ја сам успешно бекаповао такву апп, од друге банке додуше, уз помоћ Helium-а. Разлог за то је свака промена рома или телефона морао сам у банку па захтев за активацију. На крају су се сетили па ставили опцију реактивације из ебанкинга.
 
Poslednja izmena:
Moglo je to do skoro ali sada više nema ta opcija za intezu nego je izbačena nova apk i moraš ići na aktivaciju u banku.
 
Kod Komercijalne može iz e-bankinga.
 
Nazad
Vrh Dno