Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Settings pa scroll skroz dole poslednja opcija. Show SMS character counter.
 
^ hvala ;-)
 
Moze mala pomoc,elem skinem apk I kad hocu da instaliram nece jedino mi radi cancel a next ne reaguje.Sta moze biti?
 
Da nemaš i ti Lux autobrightness...
Ili nisi uključio unknown sources
 
Unknown Je ukljucen a lux Neman sam bluelight filter
 
Iskljuci bilo kakav brightness manager koji ti je aktivan dok instaliras app.
 
Hvala Septimus to je bio problem,hvala again
 
Kako na textri da vidim koliko sam karaktera utrosio u poruci?

Samo pisi poruku i u odredjenom trenutku ce ti se iznad send dugmeta pojaviti koliko jos imas karaktera pa / i onda koliko si poruka zauzeo.

edit: zakasnio :D
 
Poslednja izmena:
Izašla nova verzija Swype-a, hvala bogu pa su vratili neboldovane fontove, tj ubacili podešavanje za debljinu fonta.
 
u čemu je problem sa textrom pa mi sve pročitane poruke u svim drugim aplikacijama za sms prijavljuje kao nepročitane? takođe sam primetio da ima svoj delivery report sistem koji nije povezan sa glavnom bazom
 
To prvo se meni ne dešava, a ovo drugo je zbog toga što na dosta telefona ima onaj dosadni delivery report u vidu nove poruke ili slično, ovde ti lepo diskretno kaže da je dostavljeno i to je to. To mi se jako sviđa.
 
meni se dešava nakon restarta telefona, sve poruke koje su primljene preko textre mi sistemska messaging aplikacija izbaci kao nove nepročitane.. očigledno imaju svoj neki sistem da bi brže radio čim je nezavisan i taj delivery report

recimo kad bih sad prešao na textru i uradio backup i restore na nekom novom sistemu ti reportovi sa textre ne bi bili u backup-u.. nije da mi je to sad nešto bitno ali eto primetih :)
 
^
I meni se to desavalo kada sam koristio textru. Uvek nakon restarta je bila notifikacija o neprocitanim porukama za sistemsku sms app.
 
Izašla nova verzija Swype-a, hvala bogu pa su vratili neboldovane fontove, tj ubacili podešavanje za debljinu fonta.

Da li su popravili problem da aplikacija periodicno iscedi bateriju?
Zbog toga sam je i obrisao.
 
Da li su popravili problem da aplikacija periodicno iscedi bateriju?
Zbog toga sam je i obrisao.
Trebalo bi da jesu i to odavno. Bio je problem da je swype dosta cesto koristio lokacijske servise (iz samo njima poznatog razloga), nakon cega su se korisnici pobunili, pa su to izbacili.
 
Kako u Google keyboard namestiti da posle tačke napravi automatski razmak? Ako uopšte ima te opcije?
 
Jedino da ukljucis double tap space. Tada stavi automatski tacku i napravi razmak.
 
Pa u settingsu google keyboard-a.
73e8bdcaa4231a40aa10f8cd58a59d9f.jpg
 
Poslednja izmena:
Hoće li google ikada ubaciti srpsku latinicu u svoju tastaturu?
 
Sumnjam, ni jedan google proizvod na srpskom nije na latinici.
 
Čisto sumnjam.
Inače, meni je SwiftKey radila dobro i pre, ali sada leti. Jedino mi ide na živce što pamti mailove i Twitter handleove.
 
Nazad
Vrh Dno